Využíváte povánoční slevy?

720
26.12.19 21:19

Využíváte povánoční slevy?

Zdravím dámy, využíváte této akce? A co nejčastěji kupujete? Věříte na ty,, super " slevy a co se Vám kdy povedlo levného ulovit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6118
26.12.19 21:22

Teď hledám kabelku a peněženku na narozeniny :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.19 21:24

Slevy bych využívala, kdyby nějaké byly. Posledních několik let je to jen o tom, že obchodníci vylepí cedule sleva. Ale chystám si teď koupit stromeček v Makru a případně nějaké ozdoby na příští rok, pokud budou v akci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2042
26.12.19 21:27
@korneli píše:
Zdravím dámy, využíváte této akce? A co nejčastěji kupujete? Věříte na ty,, super " slevy a co se Vám kdy povedlo levného ulovit?

Využívám hojně e-shopy.Mam vytipovany věci, které vím, kolik stojí původně a na které je fakt dobra sleva (v 90% se jedna o oblečení ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10202
26.12.19 21:40

Mám pár věcí, co potřebuju. Kabelku a peněženku, ty moje už jsou dost ko. Znám průměrné ceny a uvidím co obchody nabídnou, ale na zázračné slevy nevěřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13204
26.12.19 21:43

My se chystáme doplnit šatník dceři. Zase se vytáhla, tak nás v příštích dnech čekají nákupy. Už se obě těšíme. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12410
26.12.19 22:16

Využívám posezónní slevy, klidně si koupím v březnu zimní kabát za půlku, ale jen tam, kde vím, že je to opravdu sleva. Na černý pátek jsem koupila dárky o třetinu levněji, teď čekám na slevu na bytový textil a nádobí. Manžel zase sleduje slevy na obleky Blažek. Ve slevách nakupujeme, ale v seriózních a ověřených obchodech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16380
26.12.19 22:19

Potrebuju nove kozačky a deti zimni boty na hory, takze nakoupim ve slevach. Plus potřebujeme lyžařskou výbavu pro starsi dite a pro mne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12149
26.12.19 22:20

@korneli většinou bohužel o žádné slevy nejde, je to dost podvod, a po vánocích mi moc peníze nezbývají, ale myslím, že mně to nemusí mrzet, protože jak píšu, ty slevy jsou falešné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
26.12.19 22:25
Stej
@Janli píše:
Využívám posezónní slevy, klidně si koupím v březnu zimní kabát za půlku, ale jen tam, kde vím, že je to opravdu sleva. Na černý pátek jsem koupila dárky o třetinu levněji, teď čekám na slevu na bytový textil a nádobí. Manžel zase sleduje slevy na obleky Blažek. Ve slevách nakupujeme, ale v seriózních a ověřených obchodech.

Dělám to obdobně. Kožené kozačky či bundu kupují zásadně na konci února. Přesně vím, které chci a pak už jen čekám. Loni kozajdy od Bati - původní cena 2999,– ( a to fakt, slintala jsem po nich od listopadu) jsem nakonec koupila za 999,– a nosím je letos. Že je to „loňský model“ je mi vcelku jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.19 22:45
@Kelliee píše:
StejDělám to obdobně. Kožené kozačky či bundu kupují zásadně na konci února. Přesně vím, které chci a pak už jen čekám. Loni kozajdy od Bati - původní cena 2999,– ( a to fakt, slintala jsem po nich od listopadu) jsem nakonec koupila za 999,– a nosím je letos. Že je to „loňský model“ je mi vcelku jedno.

No jo, tak to mas kliku, já vždycky když na něco čekám, tak moji velikost hned vyprodaji :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47700
26.12.19 22:56

Vlastne jo. Nekdy neco konkretniho v elektro a spis nahodne obleceni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9123
26.12.19 22:59

Nejsou to přímo povánoční slevy, ale nakupuju si takhle na přelomu roku oblečení ve výprodeji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.19 23:38

@luca241 můžu se zeptat na jakých eshopech nakupuješ? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2528
26.12.19 23:44
@stinga píše:
@korneli většinou bohužel o žádné slevy nejde, je to dost podvod, a po vánocích mi moc peníze nezbývají, ale myslím, že mně to nemusí mrzet, protože jak píšu, ty slevy jsou falešné

tak tak přesně tak
málokdy je to reálná sleva…jjj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama