Parfémy - internetový prodej

2.12.19 09:37

Parfémy - internetový prodej

Ahoj :kytka:
Slyším kolem sebe názory, že jistý internetový prodejce parfémů (ten nejznámější - nevím, jestli můžu jmenovat), prodává nekvalitní zboží. Vůně je naředěná, nevydrží, nebo to je uplný fejk.
Zajímají mě vaše zkušenosti, děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
402
2.12.19 09:52

@Paní Harringtonová Jestli myslíš Notino tak já jsem spokojená. Mám od tamtuď parfémy a žádný problém. Teďka jsem kupovala na stránkách kosmetika-zdraví. cz a maj tam lepší ceny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17124
2.12.19 09:52

@Paní Harringtonová Dostala jsem od rodiny 2 různé vůně z tohoto shopu a ani jedna nevydržela ani nevonela jako ze sephory. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.12.19 10:09
@lachtanice86 píše:
@Paní Harringtonová Dostala jsem od rodiny 2 různé vůně z tohoto shopu a ani jedna nevydržela ani nevonela jako ze sephory. :nevim:

Taky tam sem tam nakoupim, ale jeste jsem se nedokopala k tomu jit treba prave do Sephory a porovnat vune na miste.
Nechapu, ze by jim prochazelo prodavat fejky, kdyz jdou tyhle reci o kvalite. Prece musi mit nejake kontroly :think: a jesli prodavaj smejdy oficialne, tedy ze to vi COI, tak je to zase klamani zakaznika? :think:
V tomhle jsem uplne mimo misu :oops:
Myslela jsem, ze mi to nekdo objasni :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
2.12.19 10:25

@Paní Harringtonová Myslím že kdyby prodávali fejky tak už by dávno zkrachovali a nedrželi by se tak dlouho na špičce v prodeji parfémů. Mám Dior Addict a Dior Jadore a s porovnáním v jiných parfumériích je to stejné. Zastavila mě i pani v metru čím to tak hezky voním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
2.12.19 12:03
@Paní Harringtonová píše:
Slyším kolem sebe názory, že jistý internetový prodejce parfémů (ten nejznámější - nevím, jestli můžu jmenovat), prodává nekvalitní zboží. Vůně je naředěná, nevydrží, nebo to je uplný fejk.
Zajímají mě vaše zkušenosti, děkuji :kytka:

Asi myslíš notino? Upřímně, nevím :? Koupila jsem si od nich parfém, co jsem nikdy předtím neměla, a jsem opravdu spokojená. Pak jsem si ale koupila dvě kosmetické věci, co dobře znám a pravidelně kupuji, a obě mi přišly staré, růžová voda vyloženě smrdela. Takže moje pocity jsou smíšené.

• Citovat
  • Nahlásit
17124
2.12.19 12:30

@Paní Harringtonová fake asi ne, ale podle mého stare věci. Dokonce i vím o jedné značce dermo kosmetiky, která na IG uvedla, že notino prodává jejich produkty, které už oni minimálně 2roky nikde nenabízí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.12.19 12:38
@Lalelale píše:
Asi myslíš notino? Upřímně, nevím :? Koupila jsem si od nich parfém, co jsem nikdy předtím neměla, a jsem opravdu spokojená. Pak jsem si ale koupila dvě kosmetické věci, co dobře znám a pravidelně kupuji, a obě mi přišly staré, růžová voda vyloženě smrdela. Takže moje pocity jsou smíšené.

Ano, myslim. Zajimavy, ze tyhle drby jsem prave slysela jen o notinu. Ne treba o elninu nebo jinych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.12.19 12:47
@lachtanice86 píše:
@Paní Harringtonová fake asi ne, ale podle mého stare věci. Dokonce i vím o jedné značce dermo kosmetiky, která na IG uvedla, že notino prodává jejich produkty, které už oni minimálně 2roky nikde nenabízí.

Kosmeticky veci nevim, ty si tam nekupuju. Zajimaji me specialne ty vune. Kontroluju si ten kod a u vune mi to ukazalo datum vyroby max 2 roky… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
2.12.19 12:49
@Paní Harringtonová píše:
Zajímají mě vaše zkušenosti, děkuji :kytka:

Ja nevim holky, mam pocit ze kdyz cucham a vonim se nebo dostanu vuni treba na letistich po svete Duty Free a nebo ze Sephory, Douglase tak maji delsi vydrz nez z Elnina atd.tedy net shopy…jestli jsou prosle nebo co..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.12.19 12:51

Ted jsem teda zkontrolovala CK Truth, uvadi rok vyroby 2014. Mam ji rok cca, jeste jsem ji nevyplacala. Ale je fakt, ze uz v kramu sehnani neni, tak asi doprodavaj :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
2.12.19 21:12

Já jsem s Notinem vcelku spokojená, neměla jsem problém.
Na tom letišti si myslím, že se ty parfémy budou točit rychleji, takže budou „čerstvější“.
Parfémy jsem prodávala a je fakt, že když je starší, smrdí.
Já si třeba kupovala ve výproeji oblíbenou vůni v DMku a za půl roku prostě smrděla jak stará. Samozřejmě to byla 100ml, takže polovina letěla do koše..
Ale, že by prodávali fake si nemyslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
2.12.19 21:20

Tak oni neprodávají fake parfémy, ale např. parfémy, které nejsou určeny pro evropský trh (nejdou ani z oficiální distribuce) a koncentrace té vůně může být jiná (slabší). Parfémy tam po předchozích zkušenostech nenakupuji, raději si připlatím za kvalitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
4.12.19 08:54

Já si u notina právě vůbec nejsem jistá :think: partner měl parfém (už nevíme odkud) a krásně voněl, tak jsme ho našli na notinu a objednali. No voní o dost slaběji než ten původní takže buďto změnili recepturu za ty roky co ho měl a nebo byl starý nebo něco jiného kdo ví :nevim: Šla bych raději možná do sephory nebo jinam i když jsou tam dražší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.20 21:01

Anonymně, asi pochopíte proč.
Znama prodala na Market place parfeny koupila od jednoho pana, který ji řekl, ze jsou originál:
Teď ae ozvalo par slečen, co tvrdí;ze origi nejsou:
Tak jim vrátila peníze:Nemá žádný fake profil, má svůj a nebyl to záměr:
Oni ji prý nahlásili na celní správu atd 8o je z toho hotova a do toho těhotná 🙈 všem peníze vrátila a neví teď co dělat…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat