Vyřízení karty Biedronka

3
16.1.20 17:15

vyžízení karta Biedronka

Dobrý den, najde se nějaká dobrá duše, která by my vyřidila kartu Biedronka. Určitě ne za zadarmo. Děkuji za každou odpověď a pomoc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7517
16.1.20 18:51
:mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.1.20 18:57

@Cenarius nechápu proč píšete, když k diskuzi máte jen nejapné poznámky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7517
16.1.20 20:03

Protože nikdo jiný jsem nenapsal a mě vás bylo líto, tak aspoň něco jsem přidal.

Jinak proč potřebujete někoho na vyřízení? Stejně tedy chcete jezdit do Polska na nákupy. Tak prostě při té první návštěvě si tam tu kartu zařídíte ne? https://moja.biedronka.pl/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
16.1.20 23:52

Pokud vím, kartu si může zřídit jen člověk, který má polskou adresu jako trvalé bydliště

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
17.1.20 06:29

Ano to já vím, že je potřeba bydliště a telefon Polsko. Proto se ptám, zda nemá někdo možnost vyřídit, třeba má rodinu, známé nebo kamarády v Polsku a můžou vyřídit. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.3.20 16:17

@Lucie153 nepotrebujete trvaly pobyt, jen polskou simku. Vyridili jsme na miste..V Biedronce koupili sim za 4Zł, pqk nas pani odkazala do trafiky v prodejne, dala jsem OP, simku a kartu Biedronka a pani mi aktivovala sim a ja si aktivovala v mobilu tu biedronka kartu.Je.nutne mit datovy roaming, at se tam dostanete na net ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 09:48

Vyžízení karta Biedronka
Dobrý den, taky bych potřebovala najít nějakou dobrou duši, která by mi pomohla aktivovat kartu Biedronka. Určitě ne za zadarmo. Děkuji za každou odpověď a pomoc :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat