Vzal papírové utěrky z práce

Anonymní
15.8.15 18:32

vzal papírové utěrky

Ahoj všem. chci slyšet váš názor, ať vím, jestli jsem fakt naivní a divná, nebo je nás víc…manžel včera dotáhl z práce papírové ručníky (utěrky)..takový ten pakl co se doplňuje např. na záchody na sušení rukou…že jako do kuchyně. Nutno podotknout, že na nouzi netrpíme (normálně doma kupuju utěrky Zewa) hleděla jsem na něj jak z jara. on se ohradil, že si to tam bere každý, že to nikomu chybět nebude. manžel je normální a inteligentní člověk (asi mu to pak došlo protože byl pak ještě víc vzteklý) prý že jsem naivní když si myslím, že si lidi ze svých prací neberou nic domů, že si hraju na moralistku atd. načež jsem oponovala že podobnému postoji své dítě nechci učit a že věci, které nejsou moje si přece nemůžu nikde brát, že i ta ty věci někdo (firma) musel zaplatit atd. No nakonec jsem byla za krávu že to vůbec řeším a že dělám scény..ale mě šlo o princip. no co byste si vy pomysleli? :roll: řekla jsem, že se za něj stydím. Díky za zachování anonymu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5526
15.8.15 18:34
Chlap je občas bere taky, nevím, co ho k tomu nutí a ještě mi donesl pytle do koše. :roll:
@Anonymní píše:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17206
15.8.15 18:34

Nebyla tu uz tato diskuze? Take bych se stydela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9144
15.8.15 18:35

Taky by mi to vadilo. Nejsem naivní, ale mě nikdy nic takového v práci taky nenapadlo brát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.8.15 18:36

Tak přesně tohle reším se svým drahým neustále. Mám stejný názor jako Ty a on taky nechápe, co po něm chci… Dospěla jsem k závěru, že je to výchovou a tím, jak ho to v rodině naučili… V naší rodině by si to nikdo nedovolil, u nich běžná praxe, takže asi tak. Taky nechci, aby to tak učil naše děti.

• Nahlásit
  • Citovat
15.8.15 18:38

Bud rada, ze manzel neni gynekolog… co by pak asi prinesl dom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
15.8.15 18:39

To je typický pozůstatek dob minulých - kdo neokrádá stát, okrádá rodinu. Taky bych nikde nic nevzala, ani blbý hajzlpapír

• Nahlásit
  • Citovat
99
15.8.15 18:40

U nás v práci jednou paní vybírala jeden zásobník po druhém a povídá druhé ženské: No dcera se vdává tak to přeci nebudu kupovat :nevim: Jestli to pak strkala pod cukroví? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
15.8.15 18:41
@EnterYourNameHere píše:
Bud rada, ze manzel neni gynekolog… co by pak asi prinesl dom?
:lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

oooh…děkuji. :hug: Konečně jsem se zasmála :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
15.8.15 18:42

Kdo nekrade, okrádá rodinu. S cizího krev neteče. Krásná česká přísloví. Jsme prostě národ zlodějů, šílených řidičů a alkoholiků. Muzikanti už to nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.8.15 18:45
@WERISKA píše: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:oooh…děkuji. :hug: Konečně jsem se zasmála :kytka:

Rado se stalo

Jinak je fakt skoda, jak nas ten bolsevik zmrvil no… honime se za vecma zadarmo, ktere ani nepotrebujem… co kdyby si to nekdo vzal a na me by nezbylo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
15.8.15 18:48
@EnterYourNameHere píše:
Rado se staloJinak je fakt skoda, jak nas ten bolsevik zmrvil no… honime se za vecma zadarmo, ktere ani nepotrebujem… co kdyby si to nekdo vzal a na me by nezbylo…

on si to vzal-proto si vezmu 2× tolik,
co kdyby se to někdy hodilo :mrgreen:
:kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7937
15.8.15 18:52

U nás v práci to(nejde tedy o papírové utěrky) dělají všichni kromě mě.
Co si o tom myslím, to jim radši neříkám, asi by to vedlo k mojí šikaně, když to dělají všichni kromě mě.
Ušetří tím tak částku do 100 korun ročně, protože nejde o věc, která by se tak rychle spotřebovala, leda že by se věnovali podnikání a něco do toho balili :nevim:.
Já bych to i pochopila(nemyslím schvalovala, myslím tím pochopila smysl toho jednání), kdyby šlo o jídlo, nebo něco, co se dá prodat.
Prostě něco, co by výrazně vylepšilo nebo ulehčilo rozpočtu, jedná se o lidi s malými příjmy.
Ale jaký smysl má ulehčit si o 100 ročně?
Podotýkám, že 90% z nich kouří, takže na mizině nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.8.15 18:53

Tak jsem ráda, že můj chlap není jediný, že se s tím setkáváte..a hlavně že já nejsem jediná, kdo to odmítá tolerovat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
6564
15.8.15 19:02

Prča byla když ženské v nemocnici přinesly fotky z domu, nebo je daly na facebook.
na fotkách se objevily ukradené misky, lžičky, nemocniční prostěradla, deky, ručníky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama