Vzhled e mimina

Anonymní
2.10.19 16:42

vzhled e mimina

Může mi někdo říct, co mám dělat abych se dostala dále než na 1.stránku diskuzních témat? Na dalších mi vše beznadějně překrývá reklama. Tohle se zase někomu „opravdu povedlo“…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14001
2.10.19 16:54

Dobrý deň,

priznám sa, že úplne nerozumiem, čo myslíte.
Lišta so stránkami a možnosťou Přejít na stránku.. zostala zachovaná a je na začiatku aj na konci zoznamu. :srdce:

S pozdravom,
Kristína :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.19 17:25

Ano…kliknu na „přejít na“ a během cca 2-3 sekund vše zakryje reklama chci ji odstranit okamžitě najede nová

• Citovat
  • Nahlásit
20252
2.10.19 17:58
@admin píše:
Dobrý deň,

priznám sa, že úplne nerozumiem, čo myslíte.
Lišta so stránkami a možnosťou Přejít na stránku.. zostala zachovaná a je na začiatku aj na konci zoznamu. :srdce:

S pozdravom,

myslí tím že vpravo je nabídka diskuzí a přes ty je občas reklama takže nejsou vidět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29369
2.10.19 18:01
@Anonymní píše:
Může mi někdo říct, co mám dělat abych se dostala dále než na 1.stránku diskuzních témat? Na dalších mi vše beznadějně překrývá reklama. Tohle se zase někomu „opravdu povedlo“…

nainstalovat si do počítače AdBlock a reklamy budou blokované…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14001
2.10.19 18:19

Môžete nám prosím do SZ poslať screen, aby technik vedel, v čom presne je chyba? Ďakujeme za nahlásenie. :kytka:

S pozdravom,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2644
3.10.19 19:14

Po dlouhé době zase frčí screen, tím se nic nepokazí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.19 18:51
@admin píše:
Môžete nám prosím do SZ poslať screen, aby technik vedel, v čom presne je chyba? Ďakujeme za nahlásenie. :kytka:S pozdravom,

zde zakladatelka…už jsem problém vyřešila, byla to moje hloupost, omlouvam se. :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat