Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Už se tu něco takového řešilo https://www.emimino.cz/…agine-99790/
jj ty porody nam davaj zabrat ![]()
@Judithkaj tak to určitě stojí. Jen jak jsem se dlouho nedívala tak mě to nějak uplně zarazilo :/ A partnera ted bohužel nemám, takže…
To nemám s kým probrat
![]()
@Mava děkuji, podívám se na to. Jako nejsem zrovna z těch co musí být 100%. Ale tak nějak, já nevím jestli mi rozumíš..
Bych to chtěla mít jiné ![]()
Já tedy ne, ani po dvou porodech. Dle dr ji mam jak mladá holka
. Asi záleží na elasticite kůže, já nemám ani strie ani prsa vytahany, naopak pevný jak kamen, vel. E. A to je mi 40 a mám asi 8kg nadváhy. Takže podle mě s tim nic nenadelas, ale musíš se s tim smířit. Muži to určitě nevadí ![]()
Anonym Helena, diky za něj
@Anonymní píše:
Já tedy ne, ani po dvou porodech. Dle dr ji mam jak mladá holka. Asi záleží na elasticite kůže, já nemám ani strie ani prsa vytahany, naopak pevný jak kamen, vel. E. A to je mi 40 a mám asi 8kg nadváhy. Takže podle mě s tim nic nenadelas, ale musíš se s tim smířit. Muži to určitě nevadí
Anonym Helena, diky za něj
Tak to se máš! To ti „závidim“
Já prsa ok, břicho teda vytahané, povolené
tak frnda asi drží partu
![]()
@Anonymní píše:
Tak to se máš! To ti „závidim“Já prsa ok, břicho teda vytahané, povolené
tak frnda asi drží partu
![]()
Nezavid, já bych zas chtěla mit malou prdelinu a uzky boky, si nevyberes ![]()
Anonym Helena
@Anonymní píše:
Nezavid, já bych zas chtěla mit malou prdelinu a uzky boky, si nevyberes
Anonym Helena
Každá chcem to co nemáme vid
![]()
@Anonymní píše:
Každá chcem to co nemáme vid![]()
Hele, tu svoji frndu ukazujes jen tomu, komu chceš. Můj zadek vidí vsichni
. A i presto se mám ráda a mám zdravé sebevědomí
Helena
@Anonymní píše:
@Mava děkuji, podívám se na to. Jako nejsem zrovna z těch co musí být 100%. Ale tak nějak, já nevím jestli mi rozumíš..Bych to chtěla mít jiné
chápu ![]()
@Anonymní píše:
Hele, tu svoji frndu ukazujes jen tomu, komu chceš. Můj zadek vidí vsichni. A i presto se mám ráda a mám zdravé sebevědomí
Helena
To je dobře. Já sebevědomí bohužel moc nemám ![]()
@Anonymní píše:
To je dobře. Já sebevědomí bohužel moc nemám
To přijde, já ho ziskala až po rozvodu, nekdy v 38 letech. A hodně mi v tom pomohl současný partner.
Anonym Helena
@Anonymní píše:
To přijde, já ho ziskala až po rozvodu, nekdy v 38 letech. A hodně mi v tom pomohl současný partner.
Anonym Helena
Helčo to jsem na tom stejně. Žiju s manželem ale opravdu jsme jako kamarádi. Nemáme spolu dva roky nic. Sebevědomí nula nula prd. Ale věřím, že se to otočí a budu ještě někdy štastná a budu si věřit
![]()
Ahoj holky
Vzhledem k tématu anonym
Já se omlouvám jak popis ale já to prostě neumím lépe popsat. Určitě zajdu k dr
Neměl to někdo? 
Dole jsem si našla takovou jako bouličku? Ne uplně dole dole jako jak je poševní vchod ale jak začíná ta čárka
No a k tématu. Jelikož jsem si tam tohle našla, tak jsem si sedla, vzala zrcadlo a koukala. No já vím že po dvou porodech to nebude jako před tím ale taky to tam máte takové „vytahané“?
Příjdu si jako uplný blbec…

Jsem sama kdo má tenhle pocit?