Vztah na mrtvém bodě

1444
26.6.13 23:22

vztah na mrtvém bodě

Ahoj, před 4dny ode mě odešel přítel, máme 10m dceru.. Ještě ten den jsem mu napsala at mi tedy dá klíče od bytu a vezme si svoje věci k rodičům, kde teď je. On se mi od té doby neozval, já jemu taky ne a v úmyslu to ani nemám. Ale nevím v čem je tedy problém, já bych to ráda uzavřela ale on se tu neukázal ani mi nedal vědět co teda s věcma, nic.. Mám mu snad napsat, ikdyž se mi do toho nechce? Takhle je to uplně o ničem, nijak nejdená, je jak mrtvej brouk a nebaví mě to a akorát nervuje.. Jak ho donutit k tomu, aby už něco dělal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
46
26.6.13 23:28
@yasmine5 píše:
Ahoj, před 4dny ode mě odešel přítel, máme 10m dceru.. Ještě ten den jsem mu napsala at mi tedy dá klíče od bytu a vezme si svoje věci k rodičům, kde teď je. On se mi od té doby neozval, já jemu taky ne a v úmyslu to ani nemám. Ale nevím v čem je tedy problém, já bych to ráda uzavřela ale on se tu neukázal ani mi nedal vědět co teda s věcma, nic.. Mám mu snad napsat, ikdyž se mi do toho nechce? Takhle je to uplně o ničem, nijak nejdená, je jak mrtvej brouk a nebaví mě to a akorát nervuje.. Jak ho donutit k tomu, aby už něco dělal?

Takhle jsme se jednou s přítelem tak pohádaly že odešel k rodičům a nereagoval na nic, na zpravy, telefonáty prostě nic,, nakonec jsem se spojila s jeho matkou a požádala ji aby si došel bud promluvit a nebo rovnou pro veci jinak za ně neručím,, nakonec přijel jako že pro věci,, ale vyříkaly jsme si to místo toho,, chvíly to bylo na bodu mrazu ale bylo pak líp..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
26.6.13 23:30

Prosíím tě,,,a proč odešel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Raďulle
26.6.13 23:30

@yasmine5 každopádně pokud to chceš uzavřít a on ti ty klíče nevrátil, tak bych vyměnila zámky, případně mu odvez ty věci k jeho rodičům…

• Citovat
  • Nahlásit
1626
26.6.13 23:31

Napíšu co bych dělala já když už bych to chtěla uzavřít a nechtěla se nervovat co jeho věcma… buď bych je sama sbalila a odvezla za ním, abych od toho měla klid a nebo bych nechala vyměnit zámek, aby si je vzal až když budu u toho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1444
26.6.13 23:38

Mě jde spíš hlavně o to, aby mi dal teda vědět jak si to představuje. Je úplně bez reakce, ani si nepromluví, ani nesbalí tak teda nevim jak z něj něco dostat :cert: jinak odešel proto, že mu napsala nějaká slečna tak jsem se ho zeptala jestli mi to dá přečíst no, to je vše nic víc, a ptala jsem se proto, že mě v minulosti podvedl, ted už to ASI nedělá, ale naštvalo ho to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6277
27.6.13 06:06

Tak 4 dny jsou brzy na to, aby věděl, jak si to představuje. Napadlo tě, že je třeba úplně v prdeli, když jsi ho takhle vyhodila od sebe a od jeho dítěte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1444
27.6.13 06:24

Nevyhodila jsem ho, odešel sám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5462
27.6.13 06:33
@yasmine5 píše:
Mě jde spíš hlavně o to, aby mi dal teda vědět jak si to představuje. Je úplně bez reakce, ani si nepromluví, ani nesbalí tak teda nevim jak z něj něco dostat :cert: jinak odešel proto, že mu napsala nějaká slečna tak jsem se ho zeptala jestli mi to dá přečíst no, to je vše nic víc, a ptala jsem se proto, že mě v minulosti podvedl, ted už to ASI nedělá, ale naštvalo ho to..

Pokud je to jen tohle, tak je to hodně blbý důvod k tomu, abys mu řekla, že ti má vrátit klíče od bytu a odstěhovat si věci :think:
Proč se dneska každá volovina řeší rozchodem? Asi je to jednodušší, než něco řešit a zabojovat :think:.
Nech ho být. 4 dny jsou strašně krátká doba na to, aby se smířil s tím, co se teď děje. Však on se ti ozve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
karfice
27.6.13 07:16

Sbal mu věci, odvez je tchýni. Víc poradit nemůžu.

• Citovat
  • Nahlásit
1052
27.6.13 07:29

@yasmine5 Taky bych si zkusila nejprve promluvit, chlapi jsou hrozní v tom, že nic neřeknou. Třeba je v tom nějaká blbost ;) či něco blbě pochopeného ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
27.6.13 07:30

Nechala bych ho vychladnout… 4 dny je na chlapa krátká doba. Pokud se fakt neozve, tak bych mu před příštím víkendem napsala, že vzhledem k tomu, že odešel a nevíš, jestli třeba klíče někde nezahodil, v pondělí vyměníš zámky, takže bys ho prosila, aby si do té doby teda došel pro věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1444
27.6.13 08:55

Řekla jsem ať si vezme věci proto, ze v tomto měsíci od nás odešel už 2*, prý že sám neví co chce takže když to řekl už potřetí, prostě jsem to říct musela..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Raďulle
27.6.13 10:59

@yasmine5 jejku, ten je nějaký zmatený… dala bych tomu ještě pár dní a pokud nic, utla bych to… přece nebudeš jak pipka sedět na zadku a čekat že se snad někdy ozve a život ti uteče… co s takovým nerozhodným chlapem…

• Citovat
  • Nahlásit
5077
27.6.13 11:55

@yasmine5 četla jsem tvoji minulou diskuzi o tom, jak pořád odchází a vrací se. Měla bys to asi nějak rozseknout a ukončit, tohle nejspíš nemá cenu a k ničemu to nevede.
Vyměnila bych zámky, věci sbalila a podle možností mu je odvezla nebo odstěhovala do sklepa a tím by to pro mě haslo. Pak další kroky, svěření dítěte do péče, žádost o alimenty na sebe a na dítě, vyřešit bydlení atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat