Vztah, problémy, atd.

3
3.2.16 19:50

Vztah, problémy, atd

Ahoj všem, mám na vás více dotazů a nevím zda vam to všechno spravně napíšu a popíšu atd. atd. Je to dost složité:D Kde začít? S přítelem jsme ted přes rok a poslední 3 měsíce to nebylo ono, vůbec, protože já jsem se díky antikoncepci nějak zlbáznila, bombardovola jsem ho smskama, žárlila, byla na něj upnutá atd atd. Tím jsem mu teoreticky zhnusila vztah. Nedávno mi řekl, že vlastně neví jestli chce vztah, že z jedný půlky me má strašně rád a chce být semnou ale z té druhé nechce vztah. Omlouval se mi že má strašný zmatek v hlavě a že neví co chce. Tak jsme si dali nachvilku pauz a uvědomili jsme si co bylo špatně, že se ´nesmíme vidět tak často, být i s kamarádama atd atd (jinak jsme solu byli skoro každý den a pořád jsme se viděli a ja mu nedávala moc volnost).Dneska jsme si sedli a ja mu proste rekla ze o ten vztah chci bojovat, on mi naznačil že se chce semnou rozejit ale ja porad rikala co by jsme zmenili atd. Po asi hodinovem rozhovoru mi rekl se slzama v ocich, ze jsem mu zmenila nazor a ze chce bojovat. Ze tu druhou pulku chce proste prekonat a udelat si v hlave jasno, ale ze nic neslibuje jak to dopadne. Tak a ted nevim co dal, chci strasne bojovat, hrozne moc, miluju ho moc, je to uzasnej clovek ale nejsem moc naivni? ze to porad zkousim dokola a dokola? Kdyby to nedopadlo nedokazu si bez nej predstavit zivot, mam ho strasne rada, jak bych se od nej mela citove odepnout? kdyby byl rozchod.. Prosím blbé komentáře si nechte, opradu opravdu jsem zoufalá :,( :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

288
3.2.16 19:53

Blbej komentář :

víte vůbec co oba chcete? po tom přečetní si tím nejsem jist

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
3.2.16 19:55

On neví, chce bojovat s tím co má v hlavě = zmatek totální, z jedný stránky me chec ale z druhý neví jestli chce vztah. (skoro pořád je v nějakém vzathu, nikdy nebyl sám a ja jsem mu ten vztah teoreticky zhnusila jak jsem mu nedavala volnost atd..)
Já ho miluju a chci ten vztah napravit, ale právě si říkám, jestli nejsem naivni? @Andreww

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22303
3.2.16 19:55

@xoxo999 Žárlivá kvůli antikoncepci, rozchod… - kolikrát to tady bylo poslední dobou? Zakladatelko, nech se léčit. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3021
3.2.16 19:56

Už zase… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639

Můj názor: nechtěla bych chlapa kterej se mnou nechce byt, který mě nedobývá, který po mně netouží a musím ho přemlouvat. Měj se ráda, tohoto nech jít a najdi chlapa co tě bude hýčkat a milovat celým srdcem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099

Chcete spolu zit, nedokazes si predstavit zivot bez nej, ale nechcete se vidat kazdej den??
jinak pokud se milujete a chcete oba bojovattak nevidim duvod proc se rozchazet, nicmene budes se muset krotit s tim stihanim to otravi kazdyho chlapa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
3.2.16 19:58
@hanka.br. píše:
@xoxo999 Žárlivá kvůli antikoncepci, rozchod… - kolikrát to tady bylo poslední dobou? Zakladatelko, nech se léčit. :nevim:

Vzdyt ma tri prispevky 8o. To pise z vice nicku?? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5325
3.2.16 20:01

Pořád ta samá 17 letá stíhačka, jen pod novým nickem…? :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3021
3.2.16 20:02
@KPKristy píše:
Vzdyt ma tri prispevky 8o. To pise z vice nicku?? 8o

Já si teda myslim, že je to stále jedna a ta samá slečnajen pod jiným nickem… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3021
3.2.16 20:03

@vulpes přesně to si myslím taky :roll: v diskuzích předtím se asi nedozvěděla to, co chtěla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
3.2.16 20:04
@KPKristy píše:
Vzdyt ma tri prispevky 8o. To pise z vice nicku?? 8o

jo…dycky nováček…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5325
3.2.16 20:08
@Hanka-L píše:
@vulpes přesně to si myslím taky :roll: v diskuzích předtím se asi nedozvěděla to, co chtěla…

že ji přítel moc miluje a že se k ní zaručeně vrátí, když mu upeče bábovku…? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3021
3.2.16 20:16

@vulpes četla jsem „jen“ dvě a stačilo mi to :roll: jak kafemlejnek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
barakaaa
3.2.16 20:20

Kdyz jsi ho donutila svym vylevem a prislibem, co vse zmenis/zmenite…tak se toho drz, ne? A uvidis. Jinak je stejne znat, ze veris/ocekavas konec a chystas se na nej. Vetsinou clovek do zivota pritahne to, co si preje, ocekava…Nicmene, je opravdu nutne to neustale ventilovat zde? Tento pribeh je tu uz po nekolikate…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama