Vztah s cizincem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.11 10:42
Vztah s cizincem

Ahoj holky, stala se mi teď na dovolené věc, že jsem si padla do oka s domorodým chlapem. Nic z toho nebylo, jen si píšeme. Ale i tak by mě zajímalo, kolik z vás žije s cizincem, kde a jak jste se seznámili, v čí zemi spolu žijete, v čem jsou vaše problémy atd. Díky za odpovědi :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
mikky
Závislačka 4092 příspěvků 01.10.11 12:13

A odkud je? na tom myslím dost záleží :lol: jinak manžel je cizinec taky jsme si napřed jenom psali :palec:

werryjane
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 01.10.11 12:31

Můj přítel je Fin, máme spolu 7m dcerku a žijeme ve Finsku, nejdřív jsme spolu žili v ČR, kde jsme se potkali.. ale my jsme dva Evropani, to dle mě nelze srovnávat se vztahem dvou lidí z úplně jiných kultur..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.11 12:39

On je z jižní Evropy. Není to Afričan :)
To mikky: A odkud je manžel? Jak jste se seznámili a jak jste spolu dlouho? Jestli ti to nevadí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.11 12:40

Tak do takový zimy by mě nikdo nedostal..nesnášim zimu a obdivuju všechny, kdo se dobrovolně odstěhují do takových zemí :)

werryjane
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 01.10.11 12:41

Jeee, promiň, nevím, proč jsem měla za to, že to bylo někde v Africe.. ještě jednou promiň :D

werryjane
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 01.10.11 12:43

Hele, v ČR naše představa o počasí ve Finsku je dost zkreslená :)..zima je v Laponsku, ale my žijeme úplně dole na jihu u Helsinek a tady je dost podobné klima jak v Česku, pravda, zimy jsou delší, ale jinak to zas takový extrém není a v létě taky bývá i přes 35 stupňů :wink: .. To když za mnou jezdí kamarádi v létě, tak se všichni diví, že si berou plavky a že pak přijedou nazpět spálení :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.11 12:52
werryjane píše:
Jeee, promiň, nevím, proč jsem měla za to, že to bylo někde v Africe.. ještě jednou promiň :D

V pohodě, po létě je na internetu plno poblázněných holčin z dovolený v Africe :)
Fakt? No tak to bych nevěřila, že tam v létě může být taky horko :)

werryjane
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 01.10.11 12:54
V pohodě, po létě je na internetu plno poblázněných holčin z dovolený v Africe :)
Fakt? No tak to bych nevěřila, že tam v létě může být taky horko :)

Asi zřejmě proto jsem si to tak asociovala :)… Jj, toto léto jsem občas myslela, že skapu, tlačit kočár do kopce byla lahůdka.. :D Ale aspoň, že jsme u moře, tak je tu příjemný vánek.

SandraS
Závislačka 3017 příspěvků 01.10.11 13:22

Ja ziju uz 5 let pod jednou strechou s cizincem v cizi zemi, jsme na „neutralni“ pude, neni to rodna zem zadneho z nas…pracovali jsme ve stejnem hotelu a byla to laska na „prvni pohled“ :-P upoutal me jeho temperament, srdecnost a neustaly zajem o me, poprve v zivote jsem se citila jako zena :wink: Proste jsme si paradne sedli, jak ve stylu zivota / oblekani / nazoru / jidle…nikdy bych nerekla, ze clovek z tak daleka mi bude „kulturne“ tak sedet…problemy jsou jako v kazdem jinem vztahu, samozrejme ze zacatku trosku trapasy s reci, ale pritel byl v tomto uzasny, opravoval me, poslouchal a nejdulezitejsi - NIKDY se mi nevysmal nebo nemluvil tak abych mu nerozumela…ted, po peti letech si ze me obcas delam srandu, kdyz nahodou reknu neco spatne, tak si zase dobiram ja ho, ze jestli se mu to nelibi tak se bude mluvit cesky :mrgreen: A vis jakou to ma vyhodu ? Kdyz nemas naladu ho poslouchat, tak „vypnes“ a jenom kyves hlavou, protoze cizi jazyk nevnimas tak jako ten matersky :lol:

SandraS
Závislačka 3017 příspěvků 01.10.11 13:25
werryjane píše:
Hele, v ČR naše představa o počasí ve Finsku je dost zkreslená :)..zima je v Laponsku, ale my žijeme úplně dole na jihu u Helsinek a tady je dost podobné klima jak v Česku, pravda, zimy jsou delší, ale jinak to zas takový extrém není a v létě taky bývá i přes 35 stupňů :wink: .. To když za mnou jezdí kamarádi v létě, tak se všichni diví, že si berou plavky a že pak přijedou nazpět spálení :D

To jsem taky netusila, se priznam :oops:
Ale i presto jsem radsi v celorocnim teplicku :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.11 13:35

Moje kamarádka žije už dost let s Arabem (on má jednoho rodiče Araba, druhého Čecha a v ČR žije od revoluce) a krom toho, že je bohatý a má se s nim jak královna, na ni žárlí jak pominutej, tříská ji a rozsévá děti všude, kde se mu zachce. V současné době ví asi o 4-5 dalších krom jejich společného potomka.

eshta
Nadpozemská drbna 25007 příspěvků 01.10.11 14:38
Anonymní píše:
werryjane píše:
Jeee, promiň, nevím, proč jsem měla za to, že to bylo někde v Africe.. ještě jednou promiň :D
Fakt? No tak to bych nevěřila, že tam v létě může být taky horko :)

a v čem je až takovej rozdíl? jestli se poblázníš v létě z Itala, Řeka nebo někoho jinýho :nevim:
jééé vy jste se tu naomlouvaly :nevim: :mrgreen:
no, já jsem se pobláznila do toho z Afriky, mám s ním 3 děti a kupodivu, ač Arab jak vyšitej, mě nemlátí :lol:

Terulka
Extra třída :D 11357 příspěvků 01.10.11 16:53

Ital, Rek, Chorvat, Turek?!…

To vsechno jsou evropane a rakla bych, ze svou naturou maji k arabum veeelmi blizko. Tudiz pokud mas treba problem s arabama, tak bych do vztahu nesla. :wink:

Vztah s cizincem je vzdycky o kompromisech, navic
Pepik vedle ze vsi muze byt mnohem vetsi maler nez kdokoliv jiny z jakekoliv casti sveta.

Jde hlavne o to co je to za cloveka. Dost casto odhadnes chlapa podle toho jak se chova ke sve matce.
Vas vztah je ocividne ve velkem zacatku a z dopisu toho druheho opravdu nikdy nepoznas.

Mozna je na snade si nejdrive polozit otazku kde by se pripadne vas vztah vyvijel, jestli je tvuj pritel ochoten se za tebou prestehovat nebo ty za nim, pak teprve muzes toho druheho poznavat.

Navic kterykoliv chlap si k tobe dovoli jenom to co si od nej nechas ty sama libit. :wink:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.11 16:57

Je větší pravděpodobnost, že se k nám bude chtít dostat někdo z Afriky než z Evropy, ale rozhodně jsem to nemyslela jako urážku. Všude existují vyjímky, tak můžeš být ráda, že jste jednou z nich :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama