Vztah s ex partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 20:03
Vztah s ex partnerem

Ahojky chci se zeptat zda někdo už zažil toto. Po 2 letech jednou večer přišelo naprostou nahodou teda pro mě rozchod z jeho strany. Důvody jsi moc na mě upnuta a podobně. Ok přijala jsem to že má pravdu. Ale nechapala jsem že neřešil něco předtím v průběhu. Odstěhovala jsem se k rodičům. Ale furt jsme se vydali. Jelikož jsem nestačila vše odstěhovat. Pak po 2 týdnech přišla první promluva. Uznala jsem chyby, které jsem dělala omluvila se. A snažím se vše polepšit. Ovšem rodiče prodávali byt. A byla jsem nucena se vrátit zpět k ex partnerovi. Furt dokola říká mám tě rád a záleží mi na tobě ovšem nevím kde se ty city k tobě ztratili. Jsi úžasná žena krásná a podobně. Dava mi lichotky. Ale když se třeba omylem dotkneme cukne sebou. Odsune se. Je to pro mě moc bolestivé. Momentálně moje situace je že sama byt neutahnu. A jsem nucena tady zůstat. Miluju ho a z jeho signálu jsem zmatená. Jednou to vypadá že snad! A pak to vypadá že nic. Vím ze v tom nikdo jiný není. Stalo se vám tohle někdy? :-( jsem z toho úplně špatná. Neudělali jsme si nic špatného. Nepovedli jsme se, nehadali jsme se. Smali se a užívali života. Doteď nechápu jeho obrat :-(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Terisos
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 22.04.18 20:10

Asi už tě nemiluje, ale je mu tě líto, no… Snad se to brzo zlepší a postavíš se na vlastní nohy :palec:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 22.04.18 20:14
@Anonymní píše:
Ahojky chci se zeptat zda někdo už zažil toto. Po 2 letech jednou večer přišelo naprostou nahodou teda pro mě rozchod z jeho strany. Důvody jsi moc na mě upnuta a podobně. Ok přijala jsem to že má pravdu. Ale nechapala jsem že neřešil něco předtím v průběhu. Odstěhovala jsem se k rodičům. Ale furt jsme se vydali. Jelikož jsem nestačila vše odstěhovat. Pak po 2 týdnech přišla první promluva. Uznala jsem chyby, které jsem dělala omluvila se. A snažím se vše polepšit. Ovšem rodiče prodávali byt. A byla jsem nucena se vrátit zpět k ex partnerovi. Furt dokola říká mám tě rád a záleží mi na tobě ovšem nevím kde se ty city k tobě ztratili. Jsi úžasná žena krásná a podobně. Dava mi lichotky. Ale když se třeba omylem dotkneme cukne sebou. Odsune se. Je to pro mě moc bolestivé. Momentálně moje situace je že sama byt neutahnu. A jsem nucena tady zůstat. Miluju ho a z jeho signálu jsem zmatená. Jednou to vypadá že snad! A pak to vypadá že nic. Vím ze v tom nikdo jiný není. Stalo se vám tohle někdy? :-( jsem z toho úplně špatná. Neudělali jsme si nic špatného. Nepovedli jsme se, nehadali jsme se. Smali se a užívali života. Doteď nechápu jeho obrat :-(

Zazila sem neco podobneho s tema dotykama atd. Rozesli sme se. Nebyly spolu asi rok.Pak jsme se k sobe vratily. Prvni krok po tom roce udelal on.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 20:38

@Dojcanis
Zakladatelka - fakt? A taky jsi s nim bydlela? Nebo jsi odešla úplně? Jako ja nevím jak to říci ale cejtim z něho náklonnost. I jeho kamarádi říkají že mě ma rád. Nikdo to nechápal co se stalo. :(

janablízka
Kecalka 104 příspěvků 22.04.18 20:44

Chce to asi si v klidu ovšem promluvit zeptat se proč se odtahuje když tvrdí že tě má rád. Jaký je důvod.

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10936 příspěvků 22.04.18 20:49

Můžu se zeptat i na věk jeho a tebe? Těžko říct, co se mu honí hlavou. Napadá mě buď, že se začal bát vázat - chce svobodu, možná si chtít ‚užít‘?, mohl se i zakoukat jinde, ale tebe mu je líto. Těch důvodu se dá skutečně odhadnout hodně, ale asi už k tobě necítí to, co dřív.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 22.04.18 20:50
@Anonymní píše:
@Dojcanis
Zakladatelka - fakt? A taky jsi s nim bydlela? Nebo jsi odešla úplně? Jako ja nevím jak to říci ale cejtim z něho náklonnost. I jeho kamarádi říkají že mě ma rád. Nikdo to nechápal co se stalo. :(

Kdyztak mi napis do zpráv :jazyk: no ja sem s nim dva roky bydlela.Pak nastal ten zlom, co si napsala.Ale ja bohuzel nemela kam jit.Byla sem rok v azylaku.Po tom roce jsme se k sobe vratily.Ted je vse jinak, lepší. I kdyz sem si teda rikala, ze uz to nikdy slepit nepůjde. Nepocitala sem s tim absolutně. Mate dite?

Včelička992
Závislačka 3398 příspěvků 22.04.18 20:51

Nevi co chce a je mu te lito, tak nevi sam co ma stebou ted delat, tak se chova takto. Jedine si poradne spolu promluvit, ale opravdu uprimne.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 400 příspěvků 22.04.18 20:54

Nechci aby to znělo zle. Neber to jako urážku prosím. Ale též mi přijde, že je v tom spíše lítost. Je hodný, má tě rád a ví, že ho miluješ a je mu líto, že nedokáže tvou lásku a náklonnost opětovat, tak se k tobě chová hezky. Zkus se co nejvíce osamostatnit ač spolu bydlíte, dávej svou náklonnost, lásku a že tě rozchod bolí co nejméně najevo. Poté uvidíš, zda si k tobě opět najde cestu nebo se opravdu pouze snaží ti vše ulehčit. Rozchod nemusí nutně znamenat to, že nám na druhém
Přestalo záležet; nejspíše si uvědomuje, že za to v podstatě nemůžeš. Zkrátka nelámat to, dát tomu čas ať můžete oba v klidu pochopit, jak to v sobě máte. Možná je zmatený i on. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 21:03

@Detsa
Mě je 25 a jemu 34.. :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 21:08

@Včelička992
Promluva byla. Tvrdi ze ke me nic necítí ale pak napíše do zprav ze me ma moc rad a záleží mu na me. A ze mi nechce ublizovat a podobně :,( jsem z toho faaakt v.. no vite

Včelička992
Závislačka 3398 příspěvků 22.04.18 21:21
@Anonymní píše:
@Včelička992
Promluva byla. Tvrdi ze ke me nic necítí ale pak napíše do zprav ze me ma moc rad a záleží mu na me. A ze mi nechce ublizovat a podobně :,( jsem z toho faaakt v.. no vite

Takze projevuje litost vuci tobe…to neni laska, pust ho dal.

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10936 příspěvků 22.04.18 21:22
@Anonymní píše:
@Včelička992
Promluva byla. Tvrdi ze ke me nic necítí ale pak napíše do zprav ze me ma moc rad a záleží mu na me. A ze mi nechce ublizovat a podobně :,( jsem z toho faaakt v.. no vite

Bohužel :hug:. Vypadá to, že z jeho strany je konec, akorát mi přijde se snaží o mírnější rozchod, nenechat tě trpět :nevim:. Řekl bych, že ho vzalo vlastní svědomí.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2014 příspěvků 22.04.18 22:40
@Anonymní píše:
@Včelička992

Souhlasím s ostatními. Evidentně si vedle sebe představuje někoho jiného. Záleží mu na tobě a chce, aby ses měla dobře. Zkus se osamostatnit a jít dál.

Černá vdova
Echt Kelišová 9418 příspěvků 23.04.18 07:52

Nechápu, že se neodstěhuješ. Najdi si spolubydlení. Jednou by se ode mě odtáhl a pak už bych si sakra hlídala, abychom se nepřiblížili blíž než na metr. Neponižuje Tě to trochu? Zjevně nejsi spokojená. A on Tě udržuje nějakými jalovými řečičkami. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >