Vztek u předškoláka

Anonymní
8.6.20 02:19

Vztek u předškoláka

Dobrý den, chci se zeptat, zda máte někdo zkušenost nebo radu ohledně vzteku 6 letého dítěte. Mám syna, který má někdy záchvat vzteku projevující se hlasitým řevem a pláčem. Ve školce nám bylo řečeno, že nezvládá emoce spojené s neúspěchem. Je těžké ho uklidni a poté co se toto stane je jako výměnný, v klidu, jako by se nic nestalo. Máte někdo podobné zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21154
8.6.20 08:18

Má takové dítě, už půjde do druhé třídy.
Jen si ty svoje záchvaty (když není po jeho, když se něco nedaří tak, jak si předsevzal) nechává na doma. V pátek roztrhal pracovní sešit na matematiku, protože úkol dělat nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 08:36

Šestiletý to dělá taky. Z různých důvodů. Např. něco chce, nechce, něco nechápe, něco není podle něj… Ječí, hází věcmi, kope kolem sebe.
Jak se uklidní, tak cvak a je vysmátý. Nejlepší je nechat ho.
Ve školce to taky dělá, doma, na veřejnosti…
Podle psycholozky je emočně vyzrálý, ale stejně dělá scény :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
7319
8.6.20 09:08

Náš šestiletý to taky dělá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 10:01

Holky děkuju Vám za odpovědi a můžu říct i podporu, že v tom nejsem sama. Jak píšete, nechávám ho než přestane třeba sedět v pokojíčku a pak je v pohodě a chová se jako by se nic nestalo. Ale je to nápor na nervy a ostatní Vás samozřejmě hodnotí, jako matku co nezvládá svoje dítě. Někdy se nám to nestane i 2 měsíce a pak o vikend třeba 2×. Děkuji moc za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
8.6.20 22:03

Malý mi to taky dělá, ještě že jen doma, ve školce ne. Naši kroutí hlavou, že my takoví nebývali, ale myslím si, že si to jen nepamatují. Já si sama pamatuji, na to jak se vztekám a jak mi říkali, že jsem malá vzteklina. Tak asi tak. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama