WC a špína

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Malvousek
Povídálka 15 příspěvků 04.03.17 12:55
wc a špína

Jak vyčistit wc mísu u kraje, jak teče voda.

Reakce:
Sashie
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 04.03.17 13:02

Použij gumové rukavice, které si oblékneš na ruce a ty následně použiješ pro vyčištění. Můžeš použít čistící písek, mně obvykle stačí domestos - když se to dělá pravidelně, tak se to tolik neusadí.

Michalka80
Kelišová 6417 příspěvků 04.03.17 13:28

Prodavá se taková speciální štětka se dvěma kartáči, jeden je klasický jako u normální štětly a druhý takový zahnutý právě pro vyčištění okraje. Také se to chystám řešit, sice máme nový záchod, ale nechci aby tam tam usazenina vznikla.

rena621
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 04.03.17 13:35

Amys
Generální žvanilka 20821 příspěvků 04.03.17 17:13

@Malvousek Ještě můžeš zkusit pemzu na nohy. Já mám takhle jednu starou přesně pro tyhle případy. Máme strašně tvrdou vodu a prostě občas musím zabrat víc :?

http://www.paves.biz/…bila_big.jpg

Tom87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 08:27
@Malvousek píše:
Jak vyčistit wc mísu u kraje, jak teče voda.

Pasta TORO na připáleniny atd, k tomu nějakej tvrdej kartáč, klidně na zuby a čistit a čistit :-) a půjde to 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >