Webcamera - zobrazení na monitoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 29.06.11 09:58
webcamera

Ahoj, potřebuju poradit. Potřebovala bych aby to co snímá kamera bylo vidět na monitoru v plné velikosti a přitom jsem nemusela nikomu volat.

Reakce:
pannacotta
Generální žvanilka 24598 příspěvků 29.06.11 10:35
Iduska píše:
Ahoj, potřebuju poradit. Potřebovala bych aby to co snímá kamera bylo vidět na monitoru v plné velikosti a přitom jsem nemusela nikomu volat.

myslim ze by si to mohla dat pres skype v nastaveni soukromi ale nevim jestli to jde na elu obr.. :nevim:

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 29.06.11 11:05

jako že jen tak mít web přes celou obrazovku??? Maximalizovat okno? :nevim:

Anabellka
Závislačka 4778 příspěvků 29.06.11 11:19

Jestli máš webkameru připojenou přes USB vstup, tak si otevři Tento počítač, klikni na název té webkamery a ono se to zeptá, jestli chcete otevřít fotoaparát a otevřeš. U notebooku s pevně zapojenou webkamerou nevím.

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 29.06.11 11:22
Monny89 píše:
jako že jen tak mít web přes celou obrazovku??? Maximalizovat okno? :nevim:

Prostě potřebuju natočit kameru na malýho a pak noťas na mě, abych na něj viděla, taková jakoby videochůvička.

Jrk
Kecalka 494 příspěvků 29.06.11 13:24

Co mas za typ?
Nainstalovala jsi k tomu SW? tam povetsinou byva ikonka pro kameru live (zive). No a toto okno lze prepnout na maximalize, pripadne full screen.

Greey
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.11 23:32

Stači se podívat na www.internet-mirror.com a tam se ti zobrazi, co ti webka snima

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >