Reklama

Webcamera - zobrazení na monitoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 29.06.11 09:58
webcamera

Ahoj, potřebuju poradit. Potřebovala bych aby to co snímá kamera bylo vidět na monitoru v plné velikosti a přitom jsem nemusela nikomu volat.

Reklama

Reakce:

pannacotta
Generální žvanilka 24598 příspěvků 29.06.11 10:35
Iduska píše:
Ahoj, potřebuju poradit. Potřebovala bych aby to co snímá kamera bylo vidět na monitoru v plné velikosti a přitom jsem nemusela nikomu volat.

myslim ze by si to mohla dat pres skype v nastaveni soukromi ale nevim jestli to jde na elu obr.. :nevim:

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 29.06.11 11:05

jako že jen tak mít web přes celou obrazovku??? Maximalizovat okno? :nevim:

Anabellka
Závislačka 4778 příspěvků 29.06.11 11:19

Jestli máš webkameru připojenou přes USB vstup, tak si otevři Tento počítač, klikni na název té webkamery a ono se to zeptá, jestli chcete otevřít fotoaparát a otevřeš. U notebooku s pevně zapojenou webkamerou nevím.

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 29.06.11 11:22
Monny89 píše:
jako že jen tak mít web přes celou obrazovku??? Maximalizovat okno? :nevim:

Prostě potřebuju natočit kameru na malýho a pak noťas na mě, abych na něj viděla, taková jakoby videochůvička.

Jrk
Kecalka 494 příspěvků 29.06.11 13:24

Co mas za typ?
Nainstalovala jsi k tomu SW? tam povetsinou byva ikonka pro kameru live (zive). No a toto okno lze prepnout na maximalize, pripadne full screen.

Greey 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.11 23:32

Stači se podívat na www.internet-mirror.com a tam se ti zobrazi, co ti webka snima

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >