Weber baby seat

Lia
4466
13.6.08 13:42

Weber baby seat

Maminky,

chci se zeptat na tuto vložku do vozíku za kolo pro děti, které ještě nesedí.

http://www.profi-kola.cz/…bozi/978.jpg

Sebik ještě nesedí, máme vozík Chariot CX 1, je fakt, že sedačky jsou řešené super, ale chci se zeptat, zda má smysl tuto sedačku ještě kupovat..
Přece jen ho neposazuji, čekám, až si sedne sám a pak bych ho dala sedět do vozíku..
Jak to vlastně vypadá, dítě je tam jako ve "vajíčku? (myslím nejmenší autosedačku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1814
13.6.08 14:50

Ahoj,
vzhledem k tomu, kolik Sebíkovi je, bych uvažovala spíš nad půjčením (máš-li možnost). Ta sedajda je dost předražená - na to, že je to jen polystyrenový výlisek :evil:
My máme croozer 737 a Vojtu jsme v něm vozili od cca 5 měsíců, ale právě v té sedačce. Bylo to prima, ona to dítě trošku i zvedne, takže není tak utopené dole ve vozíčku. Miminko v ní pololeží/polosedí, ale je míň stočené, než ve vajíčku.
Jestli budeš do sedačky investovat, záleží na vás - my do ní investovali, protože bychom nechtěli zůstat u jednoho dítěte a doufáme, že ji ještě využijeme. Ale taky byl Vojta podstatně mladší, takže to nebyla investice na měsíc, ale na půl roku.
Přeji šťastnou volbu.
Domi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.6.08 14:54

weber baby set

Ahojky. Domi, chci se zeptat. Máme skoro půlročního synka a croozer 535. Vozíme v něm 2,5 letého syna a vajíčko už se nám tam nevejde. Nebyl by ten Váš Weber za úplatu k zapůjčení? Díky Jane.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.6.08 14:55

weber baby set

Ahojky. Domi, chci se zeptat. Máme skoro půlročního synka a croozer 535. Vozíme v něm 2,5 letého syna a vajíčko už se nám tam nevejde. Nebyl by ten Váš Weber za úplatu k zapůjčení? Díky Jane.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.6.08 14:56

weber baby set

• Nahlásit
  • Citovat
1814
13.6.08 14:59

Jane - zapůjčit bychom jej myslím mohli (až se nám vrátí - mají jej zrovna půjčený kamarádi, ale už jej nepotřebují), záleží taky, odkud jste…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lia
4466
13.6.08 15:03

Našla jsem, že prodávají starší, za 1400 Kč.
V Ostravě jsem nenašla, že by jej někde půjčovali :-(
A přinejhorším bych to pak prodala..

V té prodejně ho ani neměli, mjuseli by jej objednat, tak nemám potuchy, jak to vypadá 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.6.08 15:06

weber baby set

Sorry, skočilo to tam 3×.To by byla paráda. Já bych totiž klidně taky investovala do nové. Ale další dítko už asi nebude (máme 3) - a tak je to dost nevýhodná investice. V bazárcích se tohle zboží moc nevyskytuje. Jsme sice z Brna, ale nám by to problém nedělalo. Díky Jane
P.S. A taky bych to samozřejmě nechtěla půjčit zadarmo.

• Nahlásit
  • Citovat
1814
13.6.08 15:19

Jane - tak se můžem domluvit přes SZ. Bohužel jak nejsi přihlášená, tak Ti SZ ale napsat nemůžu (a osobní údaje - adresu, telefon, mail apod. se mi do veřejného fora dávat nechce :wink: )

Kim - nám tu sedajdu kupovala moje maminka taky v Ostravě - byla to celkem haluz, vůbec jsem nepočítala s tím, že v tom obchodě, co je na netu, ji fyzicky mít nebudou, ona tam pro ni jela a řekli jí, že je tam normálně nemívají, ale teď náhodou měli proněkoho, kdo ji objednal, ale nepřišel si pro ni, kdy měl. Tak ji prodali mamce a tomu druhému ji asi ještě doobjednávali :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.6.08 16:09

weber baby set

Domi, já se přihlásit zkoušela, ale někde jsem vyrobila chybu a teď mě to funguje jen jako nepřihlášená. Kontakt na mě je staja@centrum.cz

• Nahlásit
  • Citovat
933
13.6.08 16:14

Ahojky Kim, já tu sedačku mám ve vozíku taky, ale jen kvůli tomu že musím vozit obě děti, pokud máš jen jedno tak bych pro dítko vůbec tuto sedačku neřešila. Já ji taky koupila kvůli tomu že už sme jezdili od února a malá má teď 8 měsíců. Takže pokud máš možnost si tam nechat vajíčko, tak by tuto nekupovala, jak mi přišla(kupovala jsem jí též použitou) necápala jsem co na ni může stát tolik peněz 8O A stejně jak sme ji poutali tak mi manža musel našroubovat další přídavné očka do vozíku, moc extra to taky vymyšlené není, a to píšou že je to do všech vozíků

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
933
13.6.08 16:45

Ted se dívám, má 11 měsíců nebo podle metříku 7měsíců?? 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lia
4466
13.6.08 22:37

Indi: malému je 11M, metřík blbne..
No já myslím, že sedačka - vajíčko do Chariotu nevejde, jen do Crooseru.
A taky bych se docela dála, to vajíčko tam nejde nijak upevnit, ne..
V autě už malého vozíme ve větší sedačce, sklopené že je tvarem jako vajíčko, ve vajíčku měl hlavu už zároveň :-(

Teď se mi naskytla možnost si tu vložku půjčit, tak snad, hlavně do kolika kg bude, to jsem zvědavá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama