Kolo OLPRAN BABY 12

2011
3.6.08 14:12

Kolo OLPRAN BABY 12

Ahoj holky, chci pro tříletou dceru koupit kolo, zatím to nejmenší, 12palcové. Ale protože je mi jasné, že je to jen na chvilku, tak jsem nejdřív brouzdala po bazarech, ale pak jsem objevila toto kolo a připadá mi cenově přijatelné i jako nové. Líbí se mi moc, akorát bych potřebovala vědět, jestli má torpédo, kola jsou nejspíš asi plastová, z čehož radost nemám, ale budiž. A hlavně mě zajímá, jestli s ním máte některá zkušenosti, jestli je dobré, přeci jen se mi ta cena zdá opravdu dost nízká.
tady jeden odkaz, abyste věděly, o které jde:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Moc díky za jakékoliv postřehy, Anik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

236
3.6.08 14:40

Ahojky, kamarádka koupila stejné jen klučičí v Tescu v modré barvě. Vypadá dobře, ani se nijak „nekviklá“, bylo myslím za 900kč a má ho pro 2leťáka. Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.08 17:23

Ahoj Aniku,
tak mi máme doma přesně takový (i ve stejné barvě). Jen ho teď nikdo nepoužívá, protože to používal syn když měl 2 roky(teď čeká na nového majitele- mladšího syna a pak na další mrně, takže to ani neprodáváme, protože je opravdu pěkné a dobré) a loni- ke 4. narozeninám dostal 16" (palcové) kolo. Myslím, že pro 3 leté dítě je to kolo už malé. Cena ujde, protože většinou stojí tohle kolo okolo 1200-1400kč. Právě začala navíc sezóna, takže kola jsou drahá. Takže pokud chceš opravdu koupit dceří toto kolo (ale myslím, že jí bude už malé), tak ho kup, protože teď bys zaplatila v obchodě víc. A pokud chceš z obchodu, tak počkej po sezóně, to bude levnější. Třeba jak psala Majka11- v Tescu pak mívají dobré akce. A také psala, že její kamarádka ho má pro 2 letého- a ono je opravdu jen tak do těch 3 let.
Ale já být tebou, tak dceři koupím už aspoň tu 14" nebo 16". Ta 14" se ale hůř shání. My koupili jak jsem psala synovi ke 4. narozeninám 16"ku ve sportisimu. Stála nás 2990kč. Je také i s těmi přídavnými kolečky (momentálně je ale už nepoužívá, protože se učí jezdit bez nich- teda už jezdí).

Tak to zvaž a přeji ti, ať se rozhodneš dobře. Tak ahoj Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.08 17:28

Jo a tady ještě posílám jaké to kolo- 16" jsme Petříkovi koupili k těm 4. narozeninám. Jen je modré s přídavnými kolečky a my jsme tam ještě přidali blatníky a odrazky.
A tady je odkaz- http://letni-sporty.sbazar.cz/…1473250.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
3.6.08 17:34

a Martino, prosím Tě, má to malé kolo torpédo? snad se to tak jmenuje,,, zkrátka jestli se dá brzdit šlapkama.

Jinak holka je spíš drobná, vzrůstem odpovídá tak 2,5 letému dítětí, tak si myslím, že letos určitě a možná i příští rok, by jí to kolo bylo, proto do něj jdu,,,,,, jenom na vysvětlenou :) ale váhala jsem dost, teď už jsem rozhodnutá.

Holky díky, dík i za tip na Tesco, máte pravdu, to bych mohla zkusit, i když podle letáku tam zrovna tuhletu barevnou kombinaci nemají,,,, ale zkouknout to můžu.

Tak ještě jednou díky a Martino, prosím, jak je to s tím torpédem? .)
A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
3.6.08 18:09

My tomu říkáme cvrček, brzdit šlapkou se dá..... Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.08 22:18

Ahoj Aniku, tak ta 16ka to má tak, že když šlápneš dozadu, tak to zabrzdí a navíc má ještě i přední brzdu na těch řídítkách.

A ta 12ka také když šlápneš dozadu a podržíš to tak, tak to zabrzdíš, ale pokud budeš šlapat u té 12ky dozadu, tak pojedeš dozadu.
U té 16ky se šlapat dozadu nedá jako u té 12ky. Tam(u té 16ky) je to jen na to brzdění.

Tak ahoj Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama