Tip na wellness pobyt - Plzeňský kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LucieHora
Stálice 72 příspěvků 29.12.18 10:11
Wellness - Plzeňský kraj

Ahoj! Chci se zeptat, jestli nemáte někdo tip na wellness pobyt (jednodenní, max přes noc), ale se 4 měsíčním miminem. Na Silvestra mu budou 4 měsíce. Můžem s nim vůbec do wellnessu? Do vody, atd..? Díky za rady, tipy ;)

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5356 příspěvků 29.12.18 10:59

@LucieHora já bych s tak malým miminkem do nějakého hotelového bazénu nelezla. A do vířivky už vůbec ne, je tam vyšší teplota a bakterie se tam šíří dalejo rychleji. Navíc bych chtěla vědět, jak často se v ní mění voda a co všechno tam lidé dělají :poblion:.

růžový achát
Echt Kelišová 8648 příspěvků 29.12.18 11:02

Mariánské Lázně ;) :palec: ,, sice Karlovarský ale už to není taková zajížďka

LucieHora
Stálice 72 příspěvků 29.12.18 11:15

@Aduš8 nikdo neříká, že chci jet do hotelu. Existujou samotný wellnessy :lol: pokud vím, tak vířivky se mění po každém “použití” ;) …a do dětského bazénu se chodí normálně a už od narození :nevim:

LucieHora
Stálice 72 příspěvků 29.12.18 11:15

@růžový achát určitě se podívám, co se tam dá dělat :) máš nějaký konkrétní tip? ;) děkuju!

Aduš8
Kelišová 5356 příspěvků 29.12.18 11:22

@LucieHora tomu fakt věříš, že tu vodu vymění po každém použití :lol:? Když jsem byla jedinkrát v životě na Wellness, tak ta voda měla mléčnou barvu a nevlezla jsem tam. A dětské bazény jsou něco jiného, než klasický bazén. Já chodila s malým na plavání do Wellness hotýlku, ale plavání bylo záměrně jen dopoledne, aby kvůli dětičkám byl bazén dostatečně přefiltrovaný. Vodou se šíří všelijaké sajrajty, prostě bych si to s tak malým miminkem odpustila. :nevim:

růžový achát
Echt Kelišová 8648 příspěvků 29.12.18 12:19

@Aduš8 U nas je čisto :lol: a ke všemu teď ještě sníh.

růžový achát
Echt Kelišová 8648 příspěvků 29.12.18 12:20

Tady je hotelů tři p. , s hezkým bazénem Hotel Hvězda ;)

Váš příspěvek
Reklama