Westernové městečko Boskovice

686
12.7.21 21:37

Westernové městečko Boskovice

Ahoj, chystáme se na dovolenou a relativně kousek je Westernové městečko Boskovice. Přemýšlím, jestli si tam naplánovat den, ale po pravdě nevím, co od toho čekat. Na stránkách jsem našla jen nějaké fotky a info k atrakcím. Vlastně vím jen to, že zaplatím vstupné a pak za další peníze můžeme jít rýžovat zlato nebo nechat synovi pomalovat obličej. Jak to tam probíhá? Povozí tam dítě třeba někdo na koni? Děje se tam něco nebo jen člověk chodí a kouká na městečko? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2390
12.7.21 21:45

@nikinnna Já si pamatuji, ale je to dlouho. Že se tam chodili, koukalo se na městečko, bylo tam představení s koňmi, atrakce (střílení, atd.. jak ve westernu). Celkově to byl fakt krásnej zážitek. Nic bych, ale neplánovala, přijela tam a vidělo by se podle situace. Koukni na Google na fotky, tam nějaké ty „atrakce“ jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2390
12.7.21 21:54

Tak jsem koukala na fb. Mají tam toho rozepsaného více a můžeš jim napsat zprávu, tak se zkus zeptat. A ty představení tam mají pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
686
12.7.21 21:59

@alena1995 děkuji. Já koukám, ale moudrá nejsem. Ty představení jsem našla taky. No, stavíme se tam a buď to malýho bude bavit nebo ne. Kozy chtít asi krmit nebude. Minule mi vysvětloval, že tyhle hospodářské zvířata jsou špinavé a odmítal si je třeba vůbec pohladit :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2390
12.7.21 22:48

@nikinnna Já myslím, že ho to bavit bude, uvidíte. Mě přijde, že to westernové městečko není ani tak o zvířatech, jako spíš o tom westernu (střílení, koně, indiáni, atd…).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1845
12.7.21 23:29

Byla jsem jako malá několikrát a bylo to skvělý. Dokonce jsme tam spali přes noc v takovém hotýlku, což bylo strašidelný, ale zároveň super. Představení, házení tomahavkem a střílení z luku, různa taneční atd. vystoupení na náměstí, dětská zoo s kozenkama. Procházka kolem městečka, kde mají pastviny pro koně.
Je to tak, že tam přijdeš a nakoupíš si jejich „dollary“ (westernové peníze) a za ty si pak nakupuješ věci a platíš za to rýžování atd.
Pokud si dobře pamatuju, tak na koních se jezdit nedalo, a je to dobře, není to cirkus.
Podle mě si to ale užijou spíš děti od 6-13 let. Dvouleťák nebo tak z toho asi moc moudrej nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat