WIDGET- proč sem nelze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 08.04.09 17:03
WIDGET- proč sem nelze?

Chci se zeptat, zda bude možné aplikovat do fóra widgety a případně kdy? Nebo zda to nějakým způsobem jde a jak?
Děkuji za odpovědi…

Reakce:
petrch
Stálice 73 příspěvků 08.04.09 21:23

Ahoj,

vím co je to fórum a co je to widget, ale nevím, jak to spolu souvisí. Jestli jsou nějaké widgety pro PHPbb (a nebo jiné diskuzní fórum), rád se na ně podívam, ale jinak nás asi nikoho zatím ten problém nenapadl. Naše fórum je trochu upravované (kvůli rychlosti), ale třeba něco přidat půjde, pokud o to bude zájem.

Petr

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 08.04.09 21:48

Jenom to ne, pokud stahuješ data třeba přes mobil, všechny tyhle kravinky příšerně zpomalují. Jestli bude hlasování , jsem proti.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 09.04.09 10:02

Posílám odkaz na úplně super metříky, které sem bohužel nejdou vložit…proto jsem se na to ptala..nejsem žádný expert přes PC..jen na to prosím mrkni. Je tam právě jakýsi widget kód..

http://www.babystrology.com/…aby-tickers/

Děkuju!

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 09.04.09 12:07

BettyB, kouknu na to večer. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Plekanec se synů nejspíš nedočká. V Montrealu jsem šťastná! vzkazuje Lucie

Na ledě se mu daří, přesto ale hokejista Tomáš Plekanec stále nemá příliš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >