Reklama

WIDGET- proč sem nelze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 08.04.09 17:03
WIDGET- proč sem nelze?

Chci se zeptat, zda bude možné aplikovat do fóra widgety a případně kdy? Nebo zda to nějakým způsobem jde a jak?
Děkuji za odpovědi…

Reklama

Reakce:

petrch
Stálice 73 příspěvků 08.04.09 21:23

Ahoj,

vím co je to fórum a co je to widget, ale nevím, jak to spolu souvisí. Jestli jsou nějaké widgety pro PHPbb (a nebo jiné diskuzní fórum), rád se na ně podívam, ale jinak nás asi nikoho zatím ten problém nenapadl. Naše fórum je trochu upravované (kvůli rychlosti), ale třeba něco přidat půjde, pokud o to bude zájem.

Petr

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 08.04.09 21:48

Jenom to ne, pokud stahuješ data třeba přes mobil, všechny tyhle kravinky příšerně zpomalují. Jestli bude hlasování , jsem proti.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 09.04.09 10:02

Posílám odkaz na úplně super metříky, které sem bohužel nejdou vložit…proto jsem se na to ptala..nejsem žádný expert přes PC..jen na to prosím mrkni. Je tam právě jakýsi widget kód..

http://www.babystrology.com/…aby-tickers/

Děkuju!

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 09.04.09 12:07

BettyB, kouknu na to večer. :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >