Wiki interaktivní mluvící papoušek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
79
27.12.21 10:45

Wiki interaktivní mluvící papoušek

Máte někdo prosím zkušenosti s touto hračkou? Uvažuji o koupi pro dceru, ale nevím, aby to nebyli vyhozené peníze :nevim: Ráda bych něco, co jí bude rozvíjet, a ne skladovat spoustu blbostí, tak váhám. Líbí se mi, že papoušek opakuje, co říká, tak že by ji to mohlo třeba motivovat k mluvení a zároveň zabavit.. Přijde vám lepší něco takového, co opakuje slova a zvuky, nebo spíš něco, co hraje, říká nahrané věty a písničky například? Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32797
27.12.21 10:50

@BARu4 ten papoušek je srandovní, pobaví se s tím i dospělí,
co je lepší se nedá říct, třeba dceru tenhle papoušek bavil, mluvící medvěď moc ne,
ale teď si v 5 letech přála mluvícího jednorožce, který povídá 3 pohádky, už je na to v podstatě „stará“, ale moc to chtěla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
27.12.21 11:18

Máme ho a nejvíc se s ním pobaví větší děcka, když po nich opakuje sprostá slova :lol:
Primárně ho dostal čtyřletý kluk a jako jo, celkem dobré, občas si s ním zahraje, určitě jsou i mnohem větší kraviny. Jen chci upozornit, že opakuje jen krátce, cca 5 sekund.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
27.12.21 11:28

@Romilda to věřím :lol: já si právě říkám že i na to opakování slov pro menší by to mohlo být fajn, když se učí… Dcera má teď necelý rok, ale myslela jsem, že třeba kolem roku a půl už by se jí to mohlo líbit, tak teď nevím jestli to neřešim moc brzo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
27.12.21 11:30

@stinga jasně, ono každé dítě baví něco jiného a není nic univerzálního pro všechny. Já spíš jestli to je aspoň trošku rozvíjející, ne jen sranda na pár dní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32797
27.12.21 12:04

@BARu4 tak dcera toho papouška dostala v jednom roce, teď má 5 a občas si s ním hraje i teď, nejvíc to vždycky pobavilo návštěvy, které to neznají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
27.12.21 12:06

@stinga tak to je fajn, že jí to vydrželo takhle dlouho :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu