x-lander xa - barvy a následný prodej

472
2.12.08 18:03

x-lander xa - barvy a následný prodej

Mám sportovní kočárek x-lander xa v červené barvě a chceme si pořídit hlubokou korbu pro miminko. Já jsem původně chtěla hlubokou korbu v jiné barvě - aby byla nějaká změna, ale manžel zase říká, že bude lepší koupit korbu červenou, že se to pak bude jako :,-(a lépe prodávat.
Proto moje otázka zní, myslíte si, že se prodávají jednobarevné :,-(y lépe než vše od jiné barvy?
Prosím třeba i o vaše zkušenosti s následným prodejem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

VERONIKA
2.12.08 18:11

Každopádně můžeš prodat zvlášť korbičku a zvlášť sporťák!!! Taky to jde a někdy je to i výhodnější!

Mám červené Jané z kolekce 2004
Taky jsem původně chtěla u Jané jinou barvu korbičky a jinou sporťáku, ale nakonec jsem to koupila ve stejné barvě už kvůli tašce na rukojeti a taky kvůli tomu, že ty ostatní barvičky byly ehm tak trošku vyblité!

• Nahlásit
  • Citovat
15883
2.12.08 19:09

Ahoj,

já mám taky XAčko :arrow: korbičku zelenou a sporťák oranžový :arrow: taky ráda změnu :) Pokud tedy bude po druhém dítěti ještě prodejný :lol: , tak ho prodám zvlášť nebo dohromady (a u vás navíc bude i korbička po jednom-sporťák po druhým, takže se to asi i bude prodávat lépe zvlášť …) :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
2.12.08 20:45

Ahojky, my máme sporťák modrý a korbičku pro druhé mimi bych ráda nějakou jinou barvu - změna je super :wink:
A tašku na rukojeť koupím černou, aby šla k obojímu :lol:
Jak psala Verča, prodat to jde každé zvlášť :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20110
3.12.08 07:15

Ahoj, já jsem měla XA a modrou korbu, červený sporťák. Prodala jsem naprosto v pohodě zvlášť :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3688
3.12.08 07:46

ahojky

my jsme si koupili schvalne vicebarevnou kombinaci, korbicku oranzovou aby byla vesela a sportak modry, pze se nam ta barva moc libila :wink: Pokud budu prodavat tak nabidnu komplet i zvlast korbu a sportak a uvidim.....

Mam na Vas taky dotaz, nemohu najit zadne ucho k tasce na X-landera, bud mi ho nedali nebo se musi nejak dokoupit? Mam pouze poutka na uchyty ke kocarku.....Poradite? Dik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
3.12.08 09:57
apricose píše:
ahojky

my jsme si koupili schvalne vicebarevnou kombinaci, korbicku oranzovou aby byla vesela a sportak modry, pze se nam ta barva moc libila :wink: Pokud budu prodavat tak nabidnu komplet i zvlast korbu a sportak a uvidim.....

Mam na Vas taky dotaz, nemohu najit zadne ucho k tasce na X-landera, bud mi ho nedali nebo se musi nejak dokoupit? Mam pouze poutka na uchyty ke kocarku.....Poradite? Dik

ty máš tu tašku? Jestli jo, tak z ní ten popruh jde sundat - na tašce pak zůstanou očka a ta na:,–(íš na rukojeti kočáru

Jinak já jsem měla (neplánovaně:( ) kombinaci vše béžové, jen sporťák červený (výrobce blbě označil krabice a už se to nedalo změnit, byl konec kolekce, ale červená mi tak nevadila)

Vůbec bych to neřešila. Já teda korbičku teď prodala samotnou - nebudu přece čekat jak dlouho, kor když se mění barvy, čím dýl počkám, tím víc sedne cena dolů. Korba se tak neonosí. Navíc sporťák bude určitě jetej víc.

Takže pokud ty chceš, kup si klidně jinou barvu a pak to rozprodej po částech. Já to kupovala v :,-(ě i s autosedačkou, tu taky budu prodávat zvlášť.

Upřímně počítám, že máš sporťák po 2 dětech, když započtu tu korbičku? Já už bych to pak jeté koupila max na chatu za pár šupů, než celou :,-(u za víc peněz (a byla by škoda zbytečně prodělat)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
14.12.08 11:40

Ahoj,
sice nemám Xlander, ale quinny speedi, ale korbičku modrou a sporťák červený… prostě proto, že jsem nedokázala odolat barvám… nemyslím, že je to nějaký problém, některé maminky to třeba i ocení, jako já, nebo se to pak dá prodat po částech, jak radí holky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama