X-lander xa ,dítě sjíždí

413
9.4.17 18:24

x-lander xa,dítě sjíždí

Ahoj, tak jsme dnes poprvé s prckem vyjeli ve sporťáku. Mám x-lander xa a jsem z toho nějaká nešťastná :think:. Pořád mi prcek sjíždel, seděl celý zkroucený a řval, protože se mu to nelíbilo :nevim: Nemáte nějaký typ, jak to vylepšit?
Díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s X-lander XA?

Přidejte zkušenost s X-lander XA
Napsat příspěvek

Reakce:

4057
9.4.17 18:36
@bob80 píše:
Ahoj, tak jsme dnes poprvé s prckem vyjeli ve sporťáku. Mám x-lander xa a jsem z toho nějaká nešťastná :think:. Pořád mi prcek sjíždel, seděl celý zkroucený a řval, protože se mu to nelíbilo :nevim: Nemáte nějaký typ, jak to vylepšit?
Díky :mavam:

Ahoj, také jsem ho měla pro dceru a bylo to v pohodě. Máš tam tu podložku do kočáru? Možná je to tím? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
9.4.17 18:38
@Saffiraa píše:
Ahoj, také jsem ho měla pro dceru a bylo to v pohodě. Máš tam tu podložku do kočáru? Možná je to tím? :think:

Podložku tam mám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
9.4.17 19:00

Mi dvojčata taky v X-landeru sjížděli, ale do roka chtěli raději pololežet, do maxima sedu, vyššího úhlu jsme nikdy nešli, nestáli o to a když tak jen na jídlo.
Nevím jestli máte kolem popruhů ty vycpávky-chrániče(my je neměli)tak to by pomohlo, hlavně ten mezi nohama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3375
9.4.17 20:49

Mám jiný kočár a bohužel není polohovatelný pás mezi nohama (což mě při výběru nenapadlo a hlídali jsme jen, aby byly pětibodé pásy a dost dlouhý na nožky)

chrániče na ramínkách jsou, dole je jen taková plochá vložka, mohla bys sem @axlpol, prosím, hodit nějaký odkaz na ty chrániče, které vám pomohli, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
9.4.17 21:34

@Elishka1 my je právě neměli a ani nepotřebovali, děti byly v pololehu a sjížděly jen trochu.Jak více seděly přešli jsme na jiný kočár…
ale vím, že by mezi nohama měl být takový trojúhelníkový chránič a třeba by pomohlo sehnat tam větší a pevnější. My měli třeba ve vajíčku právě takový pevnější, hrubší, tenkrát mě to nenapadlo jej tam dát. Třeba by se ta váha lépe rozložila a tolik by nesjíždelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama