Yadine a těhotenství

35
13.7.07 10:58

Yadine a těhotenství

Ráda bych se zeptala těch, kdo užíval Yadine, jak to měl po jejím vysazení s cyklem a za jak dlouho jste otěhotněly? Jsem teď první měsíc po jejím vysazení, tak by mě to zajímalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10468
13.7.07 12:58

Ahoj, Yadine jsem užívala 1,5 a cyklus byl po vysazení v pohodě. Otěhotnět sice nemůžu, ale není to kvůli antikoncepci, problém je úplně jinde. Kamarádka byla po vysazení Y. těhotná za 3 měsíce, tak hodně štěstí :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
13.7.07 13:04

Jedna holčina otěhotněla při užívání Yadine…ale to se může stát u každé:D

Já jsem vy:,–(ila. Asi týden jsem měla zpoždění a negativní test, šla jsem na krev a byla jsem krátce těhotná. Při potvrzení těhu z krve jsem si znovu prohlídla svůj BT graf a zjistila, že se mi posunula ovulace o zhruba 11dní. Při minulé HA před prvním dítkem jsem to neměla.

Myslím, že to bylo způsobené právě tím vysazením HA.

Takže jsem otěhotněla ihned po vysazení.

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.7.07 14:52

ja po brani Yadine otehotnela za necele tri mesice. Po vysazeni jsem se tri mesice chranila, abych se od hormonu „vycistila“. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
3006
14.7.07 22:17

Ahoj, já otěhotněla hned první měsíc po vysazení (ani jsem z nadšení nedobrala celé balení a skončila v půlce měsíce :lol: ). Je to individuální, ať bereš jakou HA chceš. Držím palečky! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.16 23:56

Chci otěhotnět

Ahoj holky. Chci se zeptat rok se pokoušíme o miminko a dostala jsem od gyn. yadine aby se mi srovnaly hormony. Že to prý pomůže. A tak se chci zeptat kdy to mám vysadit? V půlce, a nebo po dobrání platíčka už nenasazovat? Gynekolog mi moc nevysvětlil jak to funguje, jsem zmatená. HA yadine pozastavuje ovulaci nebo ji mám?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama