YouTube ???

Anonymní
3.4.21 17:48

YouTube ???

Zdravím, já bych potřebovala poradit.
Asi ve 13 letech jsem natočila video kde zpívám a dala jsem ho na YouTube. Dnes už mi je 24 a kamarádi, kteří o videu vědí si ho někdy pustí.. nesmějí se to né, ale mě je to nepříjemné. Chtěla bych ho vymazat, ale bohužel už neznám přihlašovací údaje. Už přes 3 roky se snažím video nahlašovat stím, že ho snad někdy správci odstraní, ale nic. Vím že se bez údajů nedostanu do účtů, ale třeba bych mohla napsat někomu z té společnosti. Není tu někdo kdo by mě poradil??? Nebo nevíte kam a komu napsat.. třeba email na někoho. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63068
3.4.21 21:03
@Anonymní píše:
Zdravím, já bych potřebovala poradit.
Asi ve 13 letech jsem natočila video kde zpívám a dala jsem ho na YouTube. Dnes už mi je 24 a kamarádi, kteří o videu vědí si ho někdy pustí.. nesmějí se to né, ale mě je to nepříjemné. Chtěla bych ho vymazat, ale bohužel už neznám přihlašovací údaje. Už přes 3 roky se snažím video nahlašovat stím, že ho snad někdy správci odstraní, ale nic. Vím že se bez údajů nedostanu do účtů, ale třeba bych mohla napsat někomu z té společnosti. Není tu někdo kdo by mě poradil??? Nebo nevíte kam a komu napsat.. třeba email na někoho. Děkuji

Tak normálně, přihlašovací jmeno znáš, tak na podporu, ztráta hesla, obnovit heslo a smazat, není na tom nic těžkého, tím, že nahlasujes a neporusuje to podmínky, tak jen zdržujes adminy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
895
3.4.21 21:37

Klidně se ti to nemusí povést. Ty videa se dají stáhnout. Takže i když to smažeš tak můžeš mít smůlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9861
3.4.21 23:25

Na youtube se přihlašuje přes gmail, tak zkus někde v emailu zapátrat. Jinak ale stačí dát „zapomenuté heslo“ a přijde ti nové na email.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat