Pachuť v puse+ poškozeny čich

Anonymní
3.4.21 12:32

Pachuť v puse+ poškozeny čich

Ahoj, toto není nic k miminkám. Uz tak 2 měsíce mam takovou zvláštní pachuť v puse, když něco jim. Nemám to třeba u sladkého pečiva, ale spíš u slanějších věci. Docela me to omezuje, protože si furt stěžuju, ze určité jídlo nemůžu jist, kvůli te pachuťi. Mam to dokonce i ráno když si čistím zuby :nevim:. Myslím ze to mám i propojené s čichem, jelikož i určitá jídla mi smrdi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27763
3.4.21 12:40

Nemela jsi kovid? Uz jsem cetla o takovych dusledcich. Mozna jsi ho prodelala skrytě, zasla bych na protilatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19693
3.4.21 12:54

Buď covid nebo těhotenství…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 12:57

@vokishka prave mamka covid měla, já jsem na testech byla, nic se nepotvrdilo, ale je pravda ze v tu dobu jsem měla velkou bolest hlavy a celkové mi nebylo dobre :nevim:, dekuju za radu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 12:58

@Janli těhotenství určitě ne :D

• Citovat
  • Nahlásit
240
4.4.21 03:09

Slinivka, jatra, ledviny, zaludek, tenke strevo?
A nebo pouze bakterie v ustech (trebas po libani a nebo nejakem jidle ci napoji dojedenem, dopitem) na ktere jsi nikdy nebyla zvykla a nyni se jim v takovem prostredi dari neb je hostitel adekvatni.
Nech se otestovat jednoduse na cukrovku (moc u obvodaka) jako prvni krok. a konzultuj to s odbornikem.
Doporucuju si po libani- lizani vyplachnout obcas pusu kvalitnim alkoholem - moje osobni zkusenost ( i potom co se pri zavodech nalokam ricni vody tez).

Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat