Úzkost, obcese a nejistota.

2.4.21 20:27

Úzkost, obcese a nejistota.

Dobrý den. Chtěl bych se vás zeptat, jestli trpíte nebo jste trpěli něčím podobným a co vám pomohlo. Strašně mi to ničí život, navštěvuju psychiatra, psychoterapeuta a beru léky. Ze dne na den jsem dostal hroznou úzkost, jestli nejsem blázen jestli někoho nezabiju, úplně mě to paralizovalo. Od té doby to neustálo, nejsem schopný se na nic soustředit, ani na konverzaci, odchází mi city mám pocit že nikoho nemám rád, nebo že nemiluju svojí přítelkyni. Je mi z toho hrozně zle a hrozně si to vyčítám. Furt mám v hlavě myšlenky, které tam nechci mít, skáčou sami od sebe: Sexuální, násilné, nejisté například máš tohohle vůbec rád. Furt mi říkají že manipuluju že to dělám jenom pro sebe a tak. Neustálí strach, abych nenarušil důvěru mezi přítelkyní. Pořád co když jsem udělal tohle, nebo tohle myslel takhle a tak nejsem schopný pořádně fungovat. Nejsem si ničím jistý a nic si nepamatuju na vše mám odpověď nevím. Furt co když to bylo jinak. 4 měsíce jsem nebyl schopný vůbec ničeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16485
2.4.21 20:35

Volej svému psychiatrovi, nejspíš to bude potřebovat upravit léky, možná to bohužel bude i na pár dní hospitalizace, než se to srovná.

Nepodceňuj to - to co se ti děje je bohužel známka, že poničená neurochemie momentálně vyhrává nad léky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 21:22

Dobře děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie