YouTube pregnancy testy

Anonymní
4.6.20 09:51

YouTube pregnancy testy

Zdravím dívala jsem se na YouTube na testování a některé uz měly ducha 5 DPO, 6 DPO, 7 DPO 8o Myslíte, že je to možné? Nebo mají třeba v zahraničí citlivější testy jak tady v Česku?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

130
4.6.20 09:55
@Anonymní píše:
Zdravím dívala jsem se na YouTube na testování a některé uz měly ducha 5 DPO, 6 DPO, 7 DPO 8o Myslíte, že je to možné? Nebo mají třeba v zahraničí citlivější testy jak tady v Česku?

Mají tam first response, který má jinou citlivost. U nás jsou testy s citlivosti 10 a ten first response je tuším uz něco kolem 6.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 11:32

@katroska u nás tak citlivé testy nemáme?

• Nahlásit
  • Citovat
130
4.6.20 11:33
@Anonymní píše:
@katroska u nás tak citlivé testy nemáme?

Nemáme. Jedině si můžeš ten jejich test objednat z Ali nebo někde určitě je, ale vychází asi na něco kolem 1700,–…Je to zbytečný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
4.6.20 11:47

5DPO se teprve dostava blastocysta do delohy, nejdriv musi vystoupit z obalu a pak zacne implatece. Takže 5,6 je rozhodne nesmysl. To zjistis leda z kristalove koule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12315
4.6.20 12:13
@Anonymní píše:

Proč to zakládás jako anonym? A za mně je testování tak brzo úplně k ničemu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 12:20

@katroska děkuji za odpověď jen mě to zajímalo, že jim to ukazovalo tak brzy :lol: tak takovou pálku bych za to nedala. @lachtanice86 Zakládám jako anonym páč nepotřebuju aby někdo věděl, že snažíme o mimi.

• Nahlásit
  • Citovat
12315
4.6.20 14:09
@Anonymní píše:
@katroska děkuji za odpověď jen mě to zajímalo, že jim to ukazovalo tak brzy :lol: tak takovou pálku bych za to nedala. @lachtanice86 Zakládám jako anonym páč nepotřebuju aby někdo věděl, že snažíme o mimi.

Z toho má být patrné ze se snažíte o dítě? Říkám ti, tak brzo testovat je stejně k ničemu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7004
4.6.20 19:51

Jak již bylo zmíněno..5-6 den doputuje blasta do dělohy a začne svůj „nahlodávajici“ proces..a to trvá takze totální nesmysl..Zbytečné vyhazování peněz a stresu..ale pokud si chceš přivodit pár nervujicich situaci tak směle do toho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 20:04

@Skaiqy no právě mi moc nejde do hlavy jak jim může vyjít test tak brzy, ikdyby měli větší citlivost testů. I tak přece tělo ještě snad nemůže vylučovat HCG aby vyšel test 5 DPO :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
7004
4.6.20 20:09
@Anonymní píše:
@Skaiqy no právě mi moc nejde do hlavy jak jim může vyjít test tak brzy, ikdyby měli větší citlivost testů. I tak přece tělo ještě snad nemůže vylučovat HCG aby vyšel test 5 DPO :nevim: :lol:

Jasně, že ne :) podle mě kec :) 5-6 den je moc brzo, to snad jen doputovalo oplodněné vejce do dělohy :) nic nevylučuje, to začíná až s hnízděním a to mu taky nějakou dobu trvá :) nejlepší je jít do labiny a udělat test z krve :) ale až tak 8 DPO nejdřív :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 20:24

@Skaiqy jako to by měly v krvi snad už 3 DPO když by jim vysel duch 5 DPO :lol: asi jsou v Americe ve všem popredu :lol: já mám v plánu testovat až s vynechanou ms.

• Nahlásit
  • Citovat
7004
4.6.20 21:32
@Anonymní píše:
@Skaiqy jako to by měly v krvi snad už 3 DPO když by jim vysel duch 5 DPO :lol: asi jsou v Americe ve všem popredu :lol: já mám v plánu testovat až s vynechanou ms.

Joo v USA je vše možné :mrgreen: ale Naprosto všechno :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama