Za co jste vyměnili Valco?

2379
28.5.16 20:24

Za co jste vyměnili Valco?

Chystáme se koupit Valco Snap pro naši 19 měsíční dceru, protože nám vychází jako nejlepší volba lehkého kočárku na cestování do města. Samozřejmě ale hlodá červíček, jestli neexistuje něco lepšího - takže: Za co jste vyměnili Valco, vy, co jste ho prodali a koupili jiný kočárek? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5130
28.5.16 20:55

Nevahej. Je super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8691
28.5.16 21:27

@Tullia Za mě je teda Valco super…mám ještě tu první edici, jezdil v něm nejstarší, teď prostřední a myslím, že vydrží i pro nejmladšího. Za mě naprostá spokojenost a to se k němu chovám doslova hnusně a naprosto žádný defekt za ty roky. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6721
28.5.16 21:33

@Tullia jituš, já třeba si ted říkám, že jinak bych ho taky brala, ale nějak jsem ho pak při koupi zazdila a zapoměla na něj. takže jestli to, tak jdi do něj :-) já bych klidně bazárkový koupila, kdyby byl za rozumnou cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
28.5.16 22:16
@Tullia píše:
Chystáme se koupit Valco Snap pro naši 19 měsíční dceru, protože nám vychází jako nejlepší volba lehkého kočárku na cestování do města. Samozřejmě ale hlodá červíček, jestli neexistuje něco lepšího - takže: Za co jste vyměnili Valco, vy, co jste ho prodali a koupili jiný kočárek? :)

a co tenhle třebas? COletto Aveo? nedam na nej dopustit ;)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama