Domeček pro 4

Anonymní
6.5.20 13:35

Za kolik pro 4?

Ahoj holky. Napište mi anonymně kdo tady stavěl domeček pro 4 clennou rodinu, tak kolik vás zhruba stal?. Hodláme s manžou stavět nedaleko Náchoda ( Orlické hory), pozemek na vesničce poblíž města. Za dva týdny máme schůzku s projektantem, ale i tak mě to zajímá, abych pak neomdlela. Díky holky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4165
6.5.20 13:37

S manžou :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33795
6.5.20 13:37

Manža, domečééék. A co ovulka a těhu, bude? ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 13:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Napište mi anonymně kdo tady stavěl domeček pro 4 clennou rodinu, tak kolik vás zhruba stal?. Hodláme s manžou stavět nedaleko Náchoda ( Orlické hory), pozemek na vesničce poblíž města. Za dva týdny máme schůzku s projektantem, ale i tak mě to zajímá, abych pak neomdlela. Díky holky

U nás domy, v Orlických horách, okres Uno, 4kk okolo 4.5milionu a žádná sláva to není. Záleží z čeho budeš stavět, tohle jsou klasické zděné domy, malé, střecha tašky, bílá levná okna, pozemek okolo 265tis 700m2. Žádná zahrada.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 13:47

Jinak tyhle domy jsou v malé vesničce. Myslím si že pod 4mil nepůjdes.

• Citovat
  • Nahlásit
4528
6.5.20 13:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Napište mi anonymně kdo tady stavěl domeček pro 4 clennou rodinu, tak kolik vás zhruba stal?. Hodláme s manžou stavět nedaleko Náchoda ( Orlické hory), pozemek na vesničce poblíž města. Za dva týdny máme schůzku s projektantem, ale i tak mě to zajímá, abych pak neomdlela. Díky holky

To je tak obecná otázka, jak kdyby ses zeptala kolik stojí dámské boty. No stojí cca od 100,– po 50.000,–. Snad záleží na vašich možnostech. Projektant Vám navrhne dům za 3mil nebo taky za 20.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24571
6.5.20 14:10

To je tak siroky pojem, ze muzes dat 2 miliony a můžeš dat tech milionu 10.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4173
6.5.20 14:47

Hlavně se musíte domluvit s projektantem jaké máte finanční možnosti. nemůže vám navrhnout dům za 10 mega a vy máte možnost max. 3mega. :roll: taky někomu stačí pro 4člennou rodinu 3+1 a někomu nestačí 5+1…musíte vědět v čem popřípadě slevíte.. Nebo jak to máte s projektantem domluvené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54613
6.5.20 14:48

Tobe vubec nepomuze, jakou castku platil nekdo jiny. My mame dostaveno 6r. zpet. 6 + kk nas vysel na 3 mil. Dnes za takovou castku nekde nekoupis ani byt. Ta doba je davno pryc. Takze se dostanes na uplne jinou castku. Sluzby stoji vic, material stoji vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31460
6.5.20 16:48
@Anonymní píše:

Jak velký? Z čeho? Co všechno chceš zahrnovat do ceny? Domek pro 4 může mít 100m2 nebo i 200m2 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 16:53

Tak my právě dostavujeme 5+1 a i s vybavením, tepelným čerpadlem, obří kuchyní se v pohodě vejdeme do tří milionů. Ale je pravda že manžel si většinu věcí dělá sám a má i trochu jiné možnosti než obyčejný člověk, hlavně co se týče nákupu materiálu :nevim:
Každopádně vy musíte znát vaše možnosti a domluvit se s architektem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 17:02

My stavíme teď a odhadujeme 9 mil, ale je to 230 m2 a poměrně luxusně zařízený (ale žádné zlato nebo tak :mrgreen: ), prostě jsem si vybírala, co se mi líbilo a ne podle ceny :oops:. Ale dá se postavit kolem 5 mil, kamarádka teď dostavěla a má to cca tak, ale je o dost menší teda.

• Citovat
  • Nahlásit
9798
6.5.20 17:29

To je zase rádoby anonymní výkřik, zakladatelka už se neozve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
7.5.20 12:55
@Anonymní píše:

To je tedy dost obecný dotaz. Ani nemá cenu reagovat. Dům můžeš mít za 4, ale i za 20 mega. Poptej se u „manži“ (P. S.: za tohle slovo bych brala občanku) :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat