Zabít dítě z hlouposti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ka2ka
Extra třída :D 12940 příspěvků 1 inzerát 18.07.18 12:27
zabít dítě z hlouposti?

https://www.novinky.cz/…l-trest.html

docela mě zarazilo vyjádření předsedy odvolacího soudu, jak s může někdo o vražedkyni a to ještě dost surové vyjádřit že dítě zabila více méně z hlouposti??
Nebo jsem fakt divná a tohle vyjádření je normální :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Zoe1
Kecalka 240 příspěvků 18.07.18 12:31

Divná nejseš, zavřela bych ji na doživotí…nevím, jestli tady někdo zná seriál Dexter, ale přesně jeho bych na ni poslala, takovej člověk si nezaslouží žít a být na tomto světě.

Příspěvek upraven 18.07.18 v 12:31

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 18.07.18 12:31

Ubit novorozence palickou na maso z hlouposti?
V dobe babyboxu?

Tydlifuk
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 18.07.18 12:33

@ka2ka V tom případě jsem asi divná taky, protože mi to vyjádření v pořádku rozhodně nepřijde :nevim:
Zrovna přemýšlím nad tím, že bych asi nemohla dělat obhájce, protože něco takového bych hájit nedokázala.

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32514 příspěvků 18.07.18 12:35

Asi jsem taky divná. Ale ještě víc mě zarazilo vyjádření té krav.y… Nemyslela jsem si, že ho tím můžu zabít :pocitac: kdyby neplánovala vraždu předem, tak by těhotenství přeci netajila.

ka2ka
Extra třída :D 12940 příspěvků 1 inzerát 18.07.18 12:36

tak jste mě uklidnili, protože tohle vyjádření je fakt divný a vážený pán podle mě šlápl hodně vedle

miminkooo86
Stálice 83 příspěvků 18.07.18 12:36

To si dělají srandu? 8o 21letou holku má omlouvat „nízký“ věk? Snad už malé dítě ví, že se nesmí ubližovat a dospělá ženská to neví? Fuj, ti mi hnuli žlučí, že jsem to vůbec četla! :zed:

jessikka
Extra třída :D 10781 příspěvků 18.07.18 12:36

Plánovaný chladnokrevný zločin. I desetilé dítě ví, že zabít je špatné. Ví to i můj pětiletý syn. Ona těhotenství tajila = věděla, že se dítěte zbaví = vraždu plánovala. Je mi z ní zle, doufám, že jí to spoluvězeňkyně osladí, a normálně nikomu nic zlého nepřeju.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 18.07.18 12:37

Když holčičku porodila, dvakrát jí udeřila hlavičkou o roh sprchového koutu, bodla do krku, a nakonec ji několikrát praštila paličkou na maso.

„Nedošlo mi, že můžu dítě usmrtit. Chtěla jsem jen, aby neplakalo. Hrozně mě to mrzí, udělala jsem hroznou věc,“ uvedla pak u plzeňského soudu.

edit-ja jsem ochotna verit, ze v afektu muze unavene matce preskocit a zatrese miminkem, nebo ho udusi. Ano, vim, ze to zni i tak hrozne. Ale surove a tremi zpusoby?

Příspěvek upraven 18.07.18 v 12:40

Markéta80
Hvězda diskuse 40016 příspěvků 18.07.18 12:38

takové tresty :? Za tohle mají být přísné tresty ne takový výsměch. Smrt dítěte je z hlouposti :? Vždy stejný scénář, nikdo v okolí těhotenství netuší, k lékaři nechodí, rodí doma takže plánují vraždu a pak že hloupost :?

miminkooo86
Stálice 83 příspěvků 18.07.18 12:39
@lucenka píše:
Asi jsem taky divná. Ale ještě víc mě zarazilo vyjádření té krav.y… Nemyslela jsem si, že ho tím můžu zabít :pocitac: kdyby neplánovala vraždu předem, tak by těhotenství přeci netajila.

Přesně! Ta by to u mě neuhrála ani na poporodní depresi. Úmysl v tom vidím naprosto jednoznačný. :(

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 18.07.18 12:40

No ty kráso…já už fakt nechápu,kam spěje česká justice. K tomu snad ani neni adekvátní komentář. Je mi z toho na :poblion: .

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 18.07.18 12:41

@ka2ka me to prijde cely fakt ulet.A jeste ke vsemu jak mohla devet mesicu tajit ze je tehotna ? Vzdyt si pritel musel neceho vsimnout.

debra.morgan
Závislačka 3719 příspěvků 18.07.18 12:42

„přivedla jsem tě na tento svět a taky tě z něj můžu hodně rychle sprovodit“ tady dostává úplně nový význam. (ale vtipný to teda není).

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 18.07.18 12:42

Při pročítání těhle případů mě pořád napadá, pro koho jsou ty babyboxy určeny. Tak buď je to vyšinutá bezcitná magorka a dítě si zabije doma sama, nebude se s ním přece zbytečně nikam vláčet (zvlášť protože se nezajímá o to, co nějaký ten báby-boks je, maximálně slyšela to slovo v televizi, ale už vůbec si nebude hledat, kde je nejbližší…). Nebo si někdo další nepřeje, aby dítě měla, nějaký vyšinutý bezcitný magor, co ji pod pohrůžkami nutí těhotenství skrývat a pak tam to dítě zaveze, nebo ji stejně manipulativně donutí to udělat. No a nebo se chce zbavit dítěte někdo, kdo si ho z nějakých důvodů nechat nemůže, ale potrat pro něj nebyla volba, tak to řeší třeba anonymním porodem a adopcí. Nějak mě nenapadá, pro jaký typ osobnosti a případu ty babyboxy vlastně jsou. :think: Až se obávám, že za tím množstvím v nich nalezených dětí je stejné množství matek, které si to takhle vlastně nepřály…

Příspěvek upraven 18.07.18 v 12:48

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >