Zablokovaný FB

17.4.17 16:45

Zablokovaný fb

Ahoj holky, dneska mi byl zablokovany fb. Odhlasilo me to z telefonu i pocitace a pise mi to, ze mi byl deaktivovan ucet z duvodu poruseni pravidel. Ale ja jsem si uplne jista, ze jsem nic neporusila. Chteji po mne naskenovat doklad totoznosti a to se mi opravdu nechce. Nestalo se to taky někomu? Nebo nevite, jak to řešit? Dost me to štve :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.4.17 17:03

Tak tohle se mi opravdu nikdy nestalo. Takže ani moc neporadim..ale tak pokud se ti nechce naskenovat doklad totožnosti, udělej si úplně nový fb :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 17:11

Tak to je jasný, ale beru to jako uplně poslední možnost, přece jenom za těch 10 let už tam mám spoustu kontaktů, co už dohromady nikdy nedám…krom toho jsem byla v hodně skupinách a prodávala věci..a to nemluvím o fotkách…prostě bych byla nejradši, kdyby nějak šel obnovit můj starý účet, tak se ptám, jestli někdo nemá zkušenost s odblokováním :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
17.4.17 17:14

Někdy ho zablokujou…někdo tě za něco mohl nahlásit :?…To je fuk…každopádně, to že chtěji doklad je normální postup…Ničeho se neboj ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 17:16

@barcqik2 taky se mi to stalo, někdo mi nahlásil profil ze zlosti, že nejsem postavička z pohádky-měla jsem fotku v profilovce…poslala jsem doklady a stejně se nic nedělo, už je to několik měsíců, takže jsem si založila jiný profil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
17.4.17 17:18

@barcqik2 stalo se mi to samé, jsem si také jistá, že jsem pravidla neporušila, Fb stránku jsem si udělala abych mohla nakupovat oblečení pro děti u jedné Fb skupiny a taky to po mě chce naskenovat doklad totožnosti. To rozhodně dělat nebudu… Nový Fb si dělat nebudu, jsem z těch kdo ho k životu nepotřebují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 17:19

Ach jo, já tam měla normální jméno, normální profilovku, nespamovala jsem, nikoho jsem neurážela…poslala jsem jim oskenovanou obačanku s tím, že jsem začernila uplně všechno kromě jména a data narození, aby to nešlo zneužít. Pořád asi marně doufám, že když už tam ta nabídka je, tak to k něčemu bude, ale co to tu tak čtu, tak si asi rovnou můžu založit nový profil :( bojím se, že hodně lidí mi neodklikne žádost, protože si budou myslet, že je to vir.Jak to bylo před pár měsíci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 17:21

Ne že bych na fb byla závislá, ale jsem zubařka a na fb máme ročníkovou skupinu z medicíny plus mám pár skupin, kde se diskutují kazuistiky..takže si nový fb budu muset založit, bez něj se neobjedu..a to nepočítám lidi z různých částí světa, když jsem byla na Erasmu a podobně, ty už asi nikdy nedohledám :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
17.4.17 17:34

@barcqik2 Tě odblokujou, uvidíš :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 17:38

Hlavně je divní, že mi nenapsali žádní varování..a na stránkách píšou, že někdy když hodně porušíš pravidla, tak nepíšou žádné upozornění a rovnou tě nenávratně bloknou..jenže já fakt absolutně netuším, čím jsem mohla porušit nějaká pravidla :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
17.4.17 19:35

@barcqik2 Mě zas nefunguje heslo. :think: Kašlat na to, zítra zkusím znova. Možná to někdo hecknul… radši vyčkám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama