Reklama

Začátek podnikání s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vrba Jana
Povídálka 49 příspěvků 29.01.18 22:59
Začátek podnikání s dětmi

Ráda bych se zeptala, jestli je tu někdo, kdo začal na mateřské/rodičovské podnikat? Jaká byla vaše cesta, jak jste to s dětmi časově zvládaly? Mám v hlavě dva projekty, kterým věřím a ráda bych je rozjela, ale absolutně na to nemám čas, syn je velký nespavec, takže u nás ani neexistuje „večer na sebe“, budí se co chvíli..Inspirujte mě ;)

Reklama

Reakce:

MaM
Stálice 78 příspěvků 16 inzerátů 29.01.18 23:30

Mám obě děti extrémní nespavce, takže jediná šance je - noc. Prostě chodím spát ve dvě, ve tři…

kaarbous
Nováček 7 příspěvků 30.01.18 00:07

Nedávno jsem narazila na web „Krkavčí matka“, jako inspirace bych řekla že dobrá, ale mám také jednoho nespavce, tak si to moc nedokážu představit… i když omezit brouzdání na webu by trochu šancí dávalo ;)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 30.01.18 07:12

Já jsem byla taky taková, chtěla jsem na mateřské pořád něco dělat, měla jsem v hlavě nápady na podnikání, dítě nespavec jak hrom. Manžel vydělává dost peněz tak jsem se i cítila blbě tak i pro to jsem se chtěla do něčeho pustit. Úplně ti rozumím. Jenže je třeba si uvědomit, že děti jsou malé jen chvíli, vyrostou, a už nikdy malé nebudou. Tohle ti může všechno utéct, a pak si to můžeš vyčítat… Já se rozhodla na to vybodnout, pořídili jsme si další prťe, to mě zase zaměstná :D. Do práce nebo podnikání se vrhnu až půjdou ti moji dva raubíři do školky. I když sem tam mám takové tiky, že začnu s podnikáním… raději něco upeču nebo jedu s malým na výlet.

Vrba Jana
Povídálka 49 příspěvků 30.01.18 15:00

@MaM mě na tom dost vyčerpáva to, že sotva se konečně preorientuju na projekt, musím jít znovu uspat syna a podesáté v řadě už jsem i dost protivná, že nemůžu udělat to, co jsem chtěla..

Vrba Jana
Povídálka 49 příspěvků 30.01.18 15:04

@Lucius08 Ten úhel pohledu o růstu dětí se mi moc líbí, děkuji za připomenutí :) My se v současnosti dost s financemi potýkáme, vzala jsem kvůli tomu i dva kurzy v jazykovce, ale byla bych raději, kdybych mohla dělat něco svého a nejlépe z domu, abych mohla co nejvíce času trávit se synem..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >