Začátek podnikání s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vrba Jana
Povídálka 49 příspěvků 29.01.18 22:59
Začátek podnikání s dětmi

Ráda bych se zeptala, jestli je tu někdo, kdo začal na mateřské/rodičovské podnikat? Jaká byla vaše cesta, jak jste to s dětmi časově zvládaly? Mám v hlavě dva projekty, kterým věřím a ráda bych je rozjela, ale absolutně na to nemám čas, syn je velký nespavec, takže u nás ani neexistuje „večer na sebe“, budí se co chvíli..Inspirujte mě ;)

Reklama

Reakce:

MaM
Stálice 76 příspěvků 29.01.18 23:30

Mám obě děti extrémní nespavce, takže jediná šance je - noc. Prostě chodím spát ve dvě, ve tři…

kaarbous
Nováček 7 příspěvků 1 inzerát 30.01.18 00:07

Nedávno jsem narazila na web „Krkavčí matka“, jako inspirace bych řekla že dobrá, ale mám také jednoho nespavce, tak si to moc nedokážu představit… i když omezit brouzdání na webu by trochu šancí dávalo ;)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 30.01.18 07:12

Já jsem byla taky taková, chtěla jsem na mateřské pořád něco dělat, měla jsem v hlavě nápady na podnikání, dítě nespavec jak hrom. Manžel vydělává dost peněz tak jsem se i cítila blbě tak i pro to jsem se chtěla do něčeho pustit. Úplně ti rozumím. Jenže je třeba si uvědomit, že děti jsou malé jen chvíli, vyrostou, a už nikdy malé nebudou. Tohle ti může všechno utéct, a pak si to můžeš vyčítat… Já se rozhodla na to vybodnout, pořídili jsme si další prťe, to mě zase zaměstná :D. Do práce nebo podnikání se vrhnu až půjdou ti moji dva raubíři do školky. I když sem tam mám takové tiky, že začnu s podnikáním… raději něco upeču nebo jedu s malým na výlet.

Vrba Jana
Povídálka 49 příspěvků 30.01.18 15:00

@MaM mě na tom dost vyčerpáva to, že sotva se konečně preorientuju na projekt, musím jít znovu uspat syna a podesáté v řadě už jsem i dost protivná, že nemůžu udělat to, co jsem chtěla..

Vrba Jana
Povídálka 49 příspěvků 30.01.18 15:04

@Lucius08 Ten úhel pohledu o růstu dětí se mi moc líbí, děkuji za připomenutí :) My se v současnosti dost s financemi potýkáme, vzala jsem kvůli tomu i dva kurzy v jazykovce, ale byla bych raději, kdybych mohla dělat něco svého a nejlépe z domu, abych mohla co nejvíce času trávit se synem..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama