Začátek podnikání s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vrba Jana
Povídálka 49 příspěvků 29.01.18 22:59
Začátek podnikání s dětmi

Ráda bych se zeptala, jestli je tu někdo, kdo začal na mateřské/rodičovské podnikat? Jaká byla vaše cesta, jak jste to s dětmi časově zvládaly? Mám v hlavě dva projekty, kterým věřím a ráda bych je rozjela, ale absolutně na to nemám čas, syn je velký nespavec, takže u nás ani neexistuje „večer na sebe“, budí se co chvíli..Inspirujte mě ;)

Reakce:
MaM
Stálice 88 příspěvků 14 inzerátů 29.01.18 23:30

Mám obě děti extrémní nespavce, takže jediná šance je - noc. Prostě chodím spát ve dvě, ve tři…

kaarbous
Nováček 8 příspěvků 30.01.18 00:07

Nedávno jsem narazila na web „Krkavčí matka“, jako inspirace bych řekla že dobrá, ale mám také jednoho nespavce, tak si to moc nedokážu představit… i když omezit brouzdání na webu by trochu šancí dávalo ;)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 30.01.18 07:12

Já jsem byla taky taková, chtěla jsem na mateřské pořád něco dělat, měla jsem v hlavě nápady na podnikání, dítě nespavec jak hrom. Manžel vydělává dost peněz tak jsem se i cítila blbě tak i pro to jsem se chtěla do něčeho pustit. Úplně ti rozumím. Jenže je třeba si uvědomit, že děti jsou malé jen chvíli, vyrostou, a už nikdy malé nebudou. Tohle ti může všechno utéct, a pak si to můžeš vyčítat… Já se rozhodla na to vybodnout, pořídili jsme si další prťe, to mě zase zaměstná :D. Do práce nebo podnikání se vrhnu až půjdou ti moji dva raubíři do školky. I když sem tam mám takové tiky, že začnu s podnikáním… raději něco upeču nebo jedu s malým na výlet.

Vrba Jana
Povídálka 49 příspěvků 30.01.18 15:00

@MaM mě na tom dost vyčerpáva to, že sotva se konečně preorientuju na projekt, musím jít znovu uspat syna a podesáté v řadě už jsem i dost protivná, že nemůžu udělat to, co jsem chtěla..

Vrba Jana
Povídálka 49 příspěvků 30.01.18 15:04

@Lucius08 Ten úhel pohledu o růstu dětí se mi moc líbí, děkuji za připomenutí :) My se v současnosti dost s financemi potýkáme, vzala jsem kvůli tomu i dva kurzy v jazykovce, ale byla bych raději, kdybych mohla dělat něco svého a nejlépe z domu, abych mohla co nejvíce času trávit se synem..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >