Začla být mazlivá...?

2114
11.11.06 19:05

Začla být mazlivá...?

Ahoj, ještě jdu s jedním dotazem, spíše pro zajímavost. Poslední tak 3 dny je malá více přítulná, častokrát během dne příjde a chce se chovat, když si někam sednu často příjde a chce sedět na klíně atd. Todle dříve skoro vůbec nedělala, spíše mě nepotřebovala jen když šlo o jídlo a tak ale na hraní si vystačila povětšinou sama (se ségrou) mazlivá nikdy nijak speciálně nebyla. Nevíte čím ta změna :?: Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

569
11.11.06 19:36

Sany, naše Michalka v tom věku taky začala být pěkný mazlík.. připisovala jsem to tomu, že zrovna v tu dobu byla v nemocnici, byla tam nějaký čas sama.. ale zůstalo jí to a je super když se přijde šmudlinkat.. :D naštěstí si nijak nevynucuje mazlení na veřejnosti, to se spíš vnucuje třeba dědovi, kterého nevidí tak často, s tím je teď největší kámoška.. pořád mluví o tom jak za ním pojede, jak tam bude spinkat.. babi se chudák cítí odstrčená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
11.11.06 20:01

U nás se objevilo mazlení před 14 dny, kdy byla s taťkou sama na víkend pryč. Vůbec jsem ji po příjezdu nepoznávala. Zatím jí to docela drží. Před tím nikdy „nebyl čas“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
11.11.06 22:28

No u nás přišlo z ničeho nic, prostě žádný odloučení ode mě… Nijak mě to zvlášť neobtěžuje ale příjde mi to divný když najednou ji vídím často ukňouranou a stojící u mě natahujíc ručky nahoru :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
12.11.06 13:30

U nás to bylo podobně. Ještě do nedávna Mates o mazlení nijak zvlášť nestál, teď asi poslední 2, 3 měsíce chce taky pořád chovat :-) Nevypozorovala jsem, proč, ale je to příjemný :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama