Zácpa po viróze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1985
Povídálka 49 příspěvků 18.04.18 19:44
Zacpa po viroze

Syn 19m mel nedele pondeli nejakou strevni virozku, prujem zvraceni. Pondeli na diete, utery vicemene taky na ryzi a pecivu a dnes vestredu jiz bezna strava. Na velke nebyl od pondeli, tzn temer treti den. Jak dlouho po virozce by mel jit na velkou a kdy uz to resit s lekarem? Bricho ma uz velke, ale zatim nekakal
Mozna plasim ale prece jen je to maly dite.

Najdete v encyklopedii: Zácpa u kojenců

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 23962 příspěvků 18.04.18 19:54

A bolí ho bříško? Tak po těch potížích měl asi bříško docela vyprázdněné, jestli dneska teprve první den normálně jí, asi bych ještě neplašila, myslím, že zítra si dojde, nejpozději v pátek.
Není spíš jen nafouklý? Dostal nějaká probiotika?

Helileli
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 18.04.18 19:58

Je normální, že když se člověk totálně vyprázdní, tak pak dva tři dny to trvá, než zase stolice začne být pravidelná. Já bych dala Hylak a hodně vlákniny s hodně tekutinami. Pokud by si začal na bříško stěžovat, tak glycerinový čípek.

Linda1985
Povídálka 49 příspěvků 18.04.18 20:03

@Pipet probiotika davame druhy den. Mel uz i jogurt

Linda1985
Povídálka 49 příspěvků 18.04.18 20:04

@Helileli sice docela mluvi, ale nejsem si jista jestli rekne boli brisko.

Helileli
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 18.04.18 20:14

@Linda1985 tak stěžovat si může i tak, že bude fnukat, marně tlačit na zachode, nebude mít chuť k jídlu… ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Miliony z Ameriky? Jak Eva a Vašek udělali novou kariéru na bohaté Floridě

Podnikavost se jim upřít nedá. Oblíbené pěvecké duo Eva a Vašek, kteří si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

Reklama