Reklama

Odměny u pediatra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

z-u-z-i
Kecalka 109 příspěvků 18.04.18 17:53
Odměny u pediatra

Ahoj, ráda bych se zeptala, jaké odměny dostávají Vaše děti u dětského lékaře. Mně se zdá, že naše doktorka dává těch odměn hrozně moc a přijde mi už úplně hloupé si toho tolik brát.
Pro představu - za jednu návštěvu dostane dcera lízátko, 2 pouťové prstýnky a autíčko. Dnes byla jen na odběru krve a dostala lízátko a malou plyšovou Minnie (podotýkám, že novou s cedulkami).
Je tedy pravda, že to má asi velký efekt, protože dcera se k doktorce vždycky hrozně těší a občas už i simuluje nemoci :) Nicméně myslím si, že to není úplně standardní. Nevím, zda by se třeba neslušeno nabídnout nějaký drobný sponzorský dar?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 18.04.18 18:00

@z-u-z-i my teda nikdy nic nedostali :lol:

radkka
Generální žvanilka 20488 příspěvků 18.04.18 18:01

Naše toho má taky spoustu, ale nepřijde mi to nějak extra hodnotné… Pokud máš možnost takové věci k doktorce přinést, proč to nezkusit :nevim: :kytka:

Markétka111
Kecalka 160 příspěvků 18.04.18 18:01

Ja si myslim, ze je to od pani doktorky moc mile, sama kdyz jezdim v zachrance, tak vidim, ze kdyz clovek da diteti hracku, ma to dite vetsi duveru a je klidnejsi :) ale urcite by doktorku treba mihlo potesit prinest ji kafe nebo bonbonieru :)

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 18.04.18 18:03

U dětské balonek když je injekce a u zubaře mají takovou krabici hraček, teda spíš malých blbostí a tam si na konci může jednu vybrat.

Rezii
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 18.04.18 18:04

Je to hodně nestandardní, u nás klasika obrázek+bonbon, když je očkování, má krabici krámů z kinder vajíček;) buď ráda že ti dcera díky tomu nevyšiluje; takové hodné paní doktorce bych třeba asi kolem Vánoc přinesla dobrou kávu, cukroví, v létě možná třeba lahvinku vína… nevím;) já tak 2* ročně něco nesu i té naší; jsme tam furt;)

baracudas
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 18.04.18 18:06

U nás jen obrázek (s reklamou na lék) :think: :lol:

Billi
Nadpozemská drbna 25842 příspěvků 18.04.18 18:08

@z-u-z-i u nás to jsou pokaždé 2 lízátka (nebo malý sáček gumových medvědů) - jedno pro něj a jedno pro sourozence a malé plastové zvířátko. K tomu omalovánky, samolepka a autíčko. Jindy to je pexeso, nějaké blikátko a plyšák… Už dostal i hračky do vany. Kdyby doktorka neměla, tak to nedává.
Ale vadí mi ta lízátka. Pořád jim cpe sladké.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 18:08

Jako normální lízátko nebo nějaké z lékárny?
u nás obrázek, když bere krev nebo očkuje tak pexeso, nějakou drobnost..
ale třeba plyšáka? to bych jí vrátila teda i kdyby byl s visačkou

z-u-z-i
Kecalka 109 příspěvků 18.04.18 18:11

No já neřeším, že je to nevýchovné - naopak mi to od ní přijde velmi velmi velkorysé.
Spíš je mi to takové hloupé, protože je mi jasné, že toto zřejmě kupuje ze svého. Není to nic s logem apod.

z-u-z-i
Kecalka 109 příspěvků 18.04.18 18:11
@Doe_Jane píše:
Jako normální lízátko nebo nějaké z lékárny?
u nás obrázek, když bere krev nebo očkuje tak pexeso, nějakou drobnost..
ale třeba plyšáka? to bych jí vrátila teda i kdyby byl s visačkou

Jako že by dítěti dávala hračku a Ty bys to tomu natěšenému dítěti nedala? Tak na to bych teda fakt neměla..

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 18:14
@z-u-z-i píše:
Jako že by dítěti dávala hračku a Ty bys to tomu natěšenému dítěti nedala? Tak na to bych teda fakt neměla..

ne rozhodně bych si nevzala plyšáka kterého měla bůhví jak dlouho v dětské ordinaci.. nedovolím synovi si ani hrát s hračkami v čekárně, sedíme vždy pěkně v izolaci… a celkově by mi bylo dost trapné si od ní něco takového brát, to raději koupím něco sama a dám to za dveřmi pak za odměnu, když už to musí být

Billi
Nadpozemská drbna 25842 příspěvků 18.04.18 18:16
@z-u-z-i píše:
No já neřeším, že je to nevýchovné - naopak mi to od ní přijde velmi velmi velkorysé.
Spíš je mi to takové hloupé, protože je mi jasné, že toto zřejmě kupuje ze svého. Není to nic s logem apod.

Myslíš, že to kupuje ze svého? Naše doktorka má spoustu sponzorů. Dostáváme spoustu hraček bez loga. Teď to byly traktory Claas, předtím nějaká kovová autíčka (asi Renault, ale žádné konkrétní logo firmy, jen zmenšené modely těchto aut). Nekupuje to. Dostává to od sponzorů. Sama mi říkala, že toho má tolik, že neví, co s tím má dělat (je to rodinná známá).
A ano, k tomu každou návštěvu dostáváme nějaké propagační materiály - vitamíny, obrázky, pexesa… Ale to je ještě k tomu nereklamnímu.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 18.04.18 18:17

Tak lízátko a to jen za očkování. Jinak nic. Tohle je fakt dost. Ale tak mým dětem by se to asi taky líbilo. :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20488 příspěvků 18.04.18 18:18
@z-u-z-i píše:

No, má pravdu, že plyšák ležící v ordinaci není zrovna hygienické terno…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >