Postupující bolest zad, měl jste někdo podobný problém?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 08.02.19 20:32
Záda, měl jste někdo podobný problém?

Ahoj, chci se zeptat holky..
Ráno jsem se vzbudila s bolesti krční páteře. Nic neobvyklého.. Asi špatná poloha při spánku. V průběhu dne mě začalo ale ještě bolet mezi lopatkou a páteří abolest vystrelovala do hrudníku. No večer už i do hlavy a přední části krku, nebo jak to nazvat,? Někde asi tam kde jsou uzliny,.. :,( setkal jste se s tím někdo?, popř. Co doporučujete?
Děkuji a přeji hezkyvikend :mavam:

Reakce:
Ivana 85
Závislačka 3307 příspěvků 08.02.19 20:41

@PetraMerry uplne stejne jsem to nemela ale mela jsem tu bolest mez lopatkama a vystrelovalo to do hrudniku.No orvni den jsem si vzala tramal a nic moc ucinek,ale alespon jsem se vyspala.Druhy den jsem si vzala Dolminu a uz to bylo lepsi,treti den dexoket a po nem to konecne opravdu preslo.

piskutek5
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 08.02.19 20:59

Já úplně přesně. Byla jsem na neurologii a mám blokády a hypermobilitu. Teď chodím na rehabilitace a masáž. Je to běh na dlouhou trať a hlavně cvičit i doma.

Verun83
Echt Kelišová 9237 příspěvků 33 inzerátů 09.02.19 06:15

Zablokavane zebra. Mam v podstate neustale. Obcas zajdu k fyzioterapeutce, ale vic mi pomahaji thajske masaze. Poradne uvolni svalove zatvrdliny a na konci protahnou a prokrupou. Druhy den jsem sice jak zpraskanej pes, ale pak se mi strasne ulevi. Mam hypermobilitu kloubu. A k blokacim zeber se mi pak pridava i arytmie. Mam skoliozu.
Doporucuji jogu. Kdyz cvicim pravidelne, tak to vcelku jde. Cvicim podle still on the way, na youtube.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >