Žádná menstruace a bílý výtok

8
9.2.21 13:43

Žádná menstruace a bílý výtok

Dobrý den
Chtěla bych se zeptat nebo spíše aj poradit 😒
Nevím jak si poradit.
Mám dvě dcery 5letou a druhé budou v srpnu 3roky.
Hned po porodu druhé dcery (3roky) po šestinedělí jsem si nechala zavést nehormonalni tělísko (Dana), ale půjdu rovnou k věci 9.1.my začla menstruace někdy silna někdy slabá skončila 15.1. další menstruace se měla dostavit 6.2.ale nedostavila se misto toho silný bílý výtok :nevim: a to také znamená že mám spoždění
MS dneskaa 4.den :oops:
Myslíte že bych mohla být těhu?
Test jsem si ještě nedělala docela jse toho bojím sem mladá a mám dvě děti a další zatím neplánujeme :( předem děkuji za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7173
9.2.21 14:20

Nebyla bys asi ani prvni ani posledni, kdo otehotni pres telisko. Ovsem pokud zrovna ty ses tehotna, to ti tu asi nikdo nerekne. Udelej test a budes mit jasno, stejne te to asi nemine, pokud to chces vedet. A kdybys byla tehotna, je asi vhodny to resit s gynekologem, ze mas telisko, tak co dal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.2.21 15:28

@Kukacka123
ach jo to jsem nevěděla že se může otěhotnět i přes tělísko 8o zítra si ten test koupím a přinejhorším poresim s paní gynekolozkou děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
9.2.21 16:31
@Jessieta píše:
@Kukacka123
ach jo to jsem nevěděla že se může otěhotnět i přes tělísko 8o zítra si ten test koupím a přinejhorším poresim s paní gynekolozkou děkuji

No, na netu je dost pripadu…tak kup, zkus a uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
9.2.21 20:55

@Jessieta mám kamarádku, která přes tělísko otěhotněla. 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
10.2.21 08:32

@Kukacka123
Dnes si ho koupím a uvidíme kdyžtak dám vědět jak sem dopadla děkuji :? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
10.2.21 08:34

@Annastaziaa
Tak to je teda hezký myslela jsem si že to nejde otěhotnět 😒 🙄 uvidíme no dnes asi nic nechrání
na 100% jak koukám…
Ale teď jak nad tím přemýšlím je zajímavé že mi paní doktorka na gynekologii neřekla že se může přes tělísko otěhotnět 😒 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
10.2.21 14:49

@Jessieta
Nic nemáš jako 100% ochranu. Vždy tam nějaké riziko je.
Tak uvidíš. 🙂
Zkus si udělat test, aspoň budeš vědět jak na tom jsi. 😌

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
11.2.21 08:49

@Annastaziaa ahoj ☺️
Tak sem si dělala test večer i rano test negativní tak to už teď fakt nechápu 🙄 🤔 dnes je to už 6den kdy se Ms nedostavila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat