Má dcera stále protéká

Anonymní
9.2.21 09:30

Má dcera má stále protéká.

Dobrý den, moje dcera začala menstruovat ve 13 letech a bylo to loni v červenci, takže více jak půl roku. Má to cca pravidelně, ale problém je ten že stále protéká.. Asi 10× jsem ji říkala jak vložku dát správně na spodni prádlo.. vložky nosí, ale vždy někde u okraje nebo ze zadu, ze předu poteče.. nyní je jí 14.
Co dál?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2510
9.2.21 09:32

Ať zkusí tampony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 09:33
@Petula306 píše:
Ať zkusí tampony.

Zkoušela a prý se tam nevejde ani ten nejmenší :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 09:34

A jak casto si ji meni? Nebude spid problem, ze ma silnejsi menstruaci a potrebuje castejsi vymenu?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 09:36
@Anonymní píše:
A jak casto si ji meni? Nebude spid problem, ze ma silnejsi menstruaci a potrebuje castejsi vymenu?

Mění každou hodinku max. dvě :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
2255
9.2.21 09:39

Zkuste menstruační kalhotky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 09:41
@carsa píše:
Zkuste menstruační kalhotky.
:) to by mohlo vyhovovat
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 09:52

Mi se to stává taky a to i v dospělosti :oops: proste si člověk třeba nějak jinak sedne a stane se :nevim: nevim, nechapu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
755
9.2.21 09:55

Menstruační kalhotky, za mě výborný vynález právě pro školačky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
9.2.21 10:00

V puberte jsem v noci taky parkrat protekla, mela jsem normalni vlozky, pomohly ty velike na noc, s tema se mi to nestalo..
menstruacni kalhotky jsou pry fajn, ale vubec ne na silnejsi menstruaci, tak nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2890
9.2.21 10:03

Já teda zatím nejsem maminka, abych tohle řešila u své dcerky, ale kamoš vychovává dceru sám (12let) - takže když je nějaký „ženský problém“, tak ta jeho dcera to řeší s semnou a něco podobného jsme řešily.

Prvně bych se asi zeptala, zda kalhotky co běžně nosí dobře sedí a nejsou třeba volnější (aby vložka, opravdu držela tam, kde má). Dál jestli vložky jsou adekvátní k jejím potřebám (délka, absorpce) a taky možná rada, aby tu vložku nakonci trochu „zmáčkla“ mezi půlky :mrgreen:

Nicméně klidně bych pořídila celo-černé kalhotky (obyčejné) pro tyto dny - lepší než nosit čistě bílé a pak to nejde vyprat.

Na zkoušku jsme zkusily objednat 2× kalhotky od Snuggs - menstruační kalhotky a fakt paráda. Nejsem teda osobně jejich zastánce, ale pro mladou slečnu, která to ještě nemá zcela pod kontrolou jsou fakt skvělé. Cena šílená, ale třeba v tomto případě se nám fakt osvědčily a její tatínek to rád zaplatil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
9.2.21 10:12

Mně se to občas taky stane, nedělej z toho věku, akorát holka bude v nervech. Ja bych se ji zeptala, jestli jí dobře sedí kalhotky, neměli být volnější, ideálně je takový ten střih, co z toho leze půlka zadku. Pokud by dovolila, podívala bych se, jak si tam tu vložku dala (ne přímo na záchodě, ale můžete si spolu sednout a zkusit to zcela oblečené třeba na gauči, jen nanečisto, pro ukazku). Pak bych zkusila větší vložky, delší nebo širší, pro silnější menstruaci. A hlavně bych z toho fakt nedělala nic hrozného, je to normální a jde to řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12812
9.2.21 10:13

Mne se to v puberte stavalo taky porad, mamka mi tenkrat objednala nejake jakoby „stahovaci kalhotky“ (asi to neco takoveho bylo, proste pevne vetsi bombardaky z nejakeho elastanu, co mi byly natesno, nevim, jak to popsat :mrgreen: ) a to mi hodne pomohlo, fakt pritiskly vlozku uplne pevne, kam patrila. Mela jsem hodne silnou MS, ve skole jsem musela kazdou prestavku menit… Nastesti aspon pak po HA se to zlepsilo a ted po porodech vubec dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 10:16

Používat kvalitní vložky, třeba Always. A hlavně s křidélkama, ty krásně sedí a neuhybají. Na noc samozdřejmě ty noční(prodloužené).A opravdu taky záleží na kalhotkách, aby pěkně seděly na těle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16373
9.2.21 10:16
@Anonymní píše:
Dobrý den, moje dcera začala menstruovat ve 13 letech a bylo to loni v červenci, takže více jak půl roku. Má to cca pravidelně, ale problém je ten že stále protéká.. Asi 10× jsem ji říkala jak vložku dát správně na spodni prádlo.. vložky nosí, ale vždy někde u okraje nebo ze zadu, ze předu poteče.. nyní je jí 14.
Co dál?

To se stává i dospělým :nevim:

Zkontrolovat, zda má správnou velikost kalhotek, to dělá hodně - vložky vyměňovat častěji a zvolit větší velikost resp. vyzkoušet jinou značku (někdy stačí i nepatrně jiný tvar a už sedí lépe).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat