Reklama

Zadýchání - 30tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 24.05.11 09:15
zadýchání

Ahoj, od rána jsem děsně zadýchaná a cítím, že mám i vyšší tepovou frekvenci…myslíte, že je to normální? Došla jsem teď do práce a sotva funím, cítím i tah v zádech a na hrudníku a jak mi buší srdíčko…předpo­kládám, že ve 30.tt to je běžné, ale raději jsem se chtěla optat, jak jste na tom…ani to počasí nepřidá…díky moc :kytka:

Reklama

Reakce:

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 24.05.11 09:19

ahoj,
klid, ano opravdu je to normální, navíc teda aspoń tady je nejen vedro,a el i šílené dusno.
A dost možná ti mimi utlačuje trochu i bránici a plíce.

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 24.05.11 09:23

jj, Markit, dusno je pekelné…tak díky za povzbuzení :kytka:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 24.05.11 09:30

Mě touhle dobou dost vylezlo bříško, tak zřejmě zatěžuje páteř, utlačuje plíce. Cca po týdnu se to uklidnilo, tělo se adaptovalo.

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 24.05.11 09:42

no já mám bříško parádní už dlouho, každej si myslí, že mám před porodem…i když vlastně mám skoro :-) ale zase jsem nepřibrala vůbec nikde jinde a na kila jen dvě…i když teda ze začátku jsem dost zhubla

Mysak.75
Kecalka 136 příspěvků 24.05.11 16:51

čus, já jsem teď ve 38. týdnu a musím říct, že je to se zadýcháním a tepem možná lepší než v tom 30. asi je to tím jak se miminko posunuje dolů a už tolik netlačí na bránici, či co. neboj, občas mám tep v klidu tak 100, ale Dr. říkala, že je to normální, že prostě tělo pumpuje dvakrát tolik krve než normálně.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >