Zajímavá dovolená s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bigl
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 19.07.18 00:17
Zajímavá dovolená s dětmi

Chtěla bych radu od cestovatelek.
Nějaká zajímavá letecká destinace, která není tak drahá a dá se i s dětmi.
Když jedeme se 3 dětmi na all incl. třeba do Turecka, tak za lepší hotel dáme těch 70 tisíc na týden.
Zajímavou destinací nemyslím Řecko, Turecko, Bulharsko, Egypt atd.
Na východ autem jezdíme na Ukrajinu, takže ani něajé podobné destinace např. Rumunsko apod. také ne.
Chtěli bychom klasicky moře a nějakou možná malou poznávačku.
Tak si říkám, jestli bysme se za ty peníze nepodívali i někam do exotiky. Koupit jen letenky a ubytování přes booking apod. Domluvíme se anglicky a rusky. Máte někdo zkušenost? Pro 5 lidí tak do 80 tisíc? Díky za tipy.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

jkra
Generální žvanilka 24834 příspěvků 19.07.18 06:10

No to asi ne. 80 k na 5 lidi neni vejvar.,mozna chytnes levne letenky do Spanelska…ale exotika na 5 tak za 150… po vlastni ose.

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 19.07.18 06:31

@bigl promiň ale pro 5 lidí za 80 tácu exotiku fakt nenajdeš..to je prostě dost málo peněz.

Fifi2
Kecalka 186 příspěvků 19.07.18 06:33

Thajsko :think: ?

Tichošlápek
Extra třída :D 10428 příspěvků 19.07.18 06:47

Exotiku asi těžko. To te i po vlastní ose vyjde podstatně dráž. Třeba Karibik pro dva nás vyšel na 100k, protože bychom si zrovna v takových destinacích nelajzli riskovat levné ubytování, jídlo apod. S dětmi mi to nepřijde reálné. Ale co třeba Menorca? Není to tak drahé, rozumný let a je tam hezky

Euforia
Kecalka 178 příspěvků 19.07.18 07:20

Co treba Azorske ostrovy? Je to tam opravdu krasny, my byli v Ponta Delgade. U nas to byla spis poznavacka, byli jsme mimo sezonu a more bylo uz studeny. Maji ale i v mori horky prameny:)
Zkus sledovat cestujlevne.com, davaji tam vseljaky akcni letenky.
Za 80k by se mozna dala Sri lanka..no spis je to malo.. navys rozpocet tak na 100000.

Gortyna
Kecalka 404 příspěvků 19.07.18 07:21

Zkus pelikán.cz tam prodávají balíčky letenka + ubytko a vše po vlastní ose

Luciferka_j
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 19.07.18 07:29

Ted jsem videla na podzim letenky z Prahy na Tenerife za 5000 na osobu. Takze takto ano. Navic je to uzasny ostrov, kde jsou zabavne parky /navic kosatky, dovolena, kterou si uzijou vsichni… jinak celkove Spanelsko za ten rozpocet asi das, ale fakt na stiru… na exo zapomen. Jen letenka za osobu kolem 13-16tis. osoba. Coz je vas rozpocet celkovy na osobu a kde mas ubytko nedej boze jidlo… v 5ti lidech jsou dovolene fakt cenove drahe…

Uživatel je onlineAliik
Echt Kelišová 8314 příspěvků 19.07.18 07:38

A co třeba něco zajímavého blíž? Napadla mě Sicílie (Palermo)? :think:

blumen
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 19.07.18 07:45

@bigl moc penez mi to neprijde pro 5 lidi. Mam v planu Mallorku, lidi s detmi si ji dost chvali, ze je tam toho dost co delat. A kratky let.

Ijen
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 19.07.18 07:53

My litame do Thajska a Indonesie, pobyt tam drahy neni, nejsme moc narocni na ubytovani, ale vylozene lowcostove taky nejezdime. Nejdrazsi polozkou jsou letenky, jsou to dlouhe lety takze litame s Emirates nebo Etihad, max 2 prestupy s navaznosti max 4 hodiny. Pak to cenove naskace. Urcite by sla cesta poridit levneji, delsi prestupy, levnejsi aerolinky, taky termin hraje roli. Kluci uz jsou velci, takze i ten mladsi uz pristi rok poleti za cenu dospeleho. Ubytovani resime na miste pres booking nebo airbnb, nebo se domluvime u mistnich. Radi jezdime mimo hlavni turisticke oblasti, tam je levneji. Ceny se daji nekdy usmlouvat. Ale i tak mi vas rozpocet pro 5 lidi prijde nerealny.

Ijen
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 19.07.18 08:02

Sicilie je krasna, vylety na Etnu, na Liparske ostrovy, koupani u Agrigenta. Byli jsme obytnym autem, cestou jsme meli zastavky ve Florencii, Rime a Neapol (+ Vesuv a Pompeje). Jako poznavacka super.

veria
Generální žvanilka 23551 příspěvků 1 inzerát 19.07.18 08:09

Jj 80 tis na 5 lidi je strašně malo, co za to chces za exotiku, vždyť to je 16 tis na jednoho 8o to my skoro dáme ve 3 za týden v lepším hotelu v Řecku nebo v Itálii (včetně útraty na místě, ale stejně).

Příspěvek upraven 19.07.18 v 08:12

mamoch
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 19.07.18 08:09

Kapverdy - tam byste se do 80 tis. s dětma vešli myslím. Určitě je levnější koupit zájezd od cestovky než jet přes booking- u téhle země určitě. My jsme milovníci moře, plavání - nádherný oceán. Po ostrově se dá půjčit auto…

Ijen
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 19.07.18 08:21

Ano Kapverdy vypadaji cenove priznive, divala jsem se na ne v cervnu na LM, kdyz jsem hledala narychlo dovolenou pro sebe a mladsiho syna.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >