Zajímavé pupínky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Most
Povídálka 32 příspěvků 29.01.17 09:37
Zajímavé pupínky

Ahoj holky, v pátek ráno jsem se zbudila a koukám, měla jsem na koleni asi 7-8 pupínků ( velkých, tlustých, svědili ), říkám si, to zmizí. Jenže dnes je neděle a mám to už skoro po celém těle… asi 30 pupínínků… jsou jak kdyby třeba 3-5 pupínků vedle sebe a zase úplně jinde. Ale koukám, jsou to jak kdyby bublinky co čekají na to, až prasknou. Mám to na kolenách - obou, na zápěstích - obou, na zádech atd… Setkal se s tím někdo? Děkuji! :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 29.01.17 09:54
@Most píše:
Ahoj holky, v pátek ráno jsem se zbudila a koukám, měla jsem na koleni asi 7-8 pupínků ( velkých, tlustých, svědili ), říkám si, to zmizí. Jenže dnes je neděle a mám to už skoro po celém těle… asi 30 pupínínků… jsou jak kdyby třeba 3-5 pupínků vedle sebe a zase úplně jinde. Ale koukám, jsou to jak kdyby bublinky co čekají na to, až prasknou. Mám to na kolenách - obou, na zápěstích - obou, na zádech atd… Setkal se s tím někdo? Děkuji! :)

Můžeš sem dát fotku?

Most
Povídálka 32 příspěvků 29.01.17 10:01

Fotku nemám, nemám čím vyfotit… Mobil v opravně a foťák nevím kde je, naposledy ho měl manžel a někam jej dal :D :/

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 29.01.17 10:02
@Most píše:
Fotku nemám, nemám čím vyfotit… Mobil v opravně a foťák nevím kde je, naposledy ho měl manžel a někam jej dal :D :/

Tak to bude obtížné poradit :lol:

Most
Povídálka 32 příspěvků 29.01.17 10:08

No já vím no :( Třeba se najde někdo, kdo se s tím setkal :/ Zkusím potom vyfotit manželovým foťákem - odpoledne jak přijde ;) :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 10:27

Nevím jestli pomohu, zkus se podívat na erythema multiforme nebo nodosum. Ono to nemusí být vůbec ono, ale za podívání nic nedáš.

Most
Povídálka 32 příspěvků 29.01.17 10:30

Koukám na net, vypadá to i jako neštovice 8o Uvidím, v týdnu asi skočím k dr :nevim:

24Martina
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 29.01.17 11:42

Neštovice uz jsi mela?

Most
Povídálka 32 příspěvků 29.01.17 13:02

Ano, jako dítě, ale mohou se opakovat..

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 29.01.17 13:06

@Most Ahojky, může to být nějaký druh kopřivky. Zkus léky na alergii, obyčejné, co jsou běžně dostupné. Já se setkala s něčím podobným. Dva dny je zkus brát a uvidíš, zda to zmizí :)

Most
Povídálka 32 příspěvků 04.02.17 16:18

Tak jsem dr. nešla, jsem si myslela, že je to zbytečné. Jenže pupínky mám pořád, dokonce přibývají nové a ted mi začly otékat pořádně i rty… Myslíte, že by to mohla být alergie.. V pondělí k dr. opravdu už zajdu

24Martina
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 04.02.17 18:25

To bude alergie a co se týče otekani, tak to bych nepodceňovala radsi jed na pohotovost. Fenistil jsi zkoušela nebo nějaký jiný lék na alergii?

Most
Povídálka 32 příspěvků 05.02.17 11:58

Nene, nejela.. stále se opuchnutí drží, dokonce ještě víc nateklo a natekla mi i trošku dásen… Mám si kdyžtak zkusit dát nějaký zirtec, dithiaden, alerid nebo tak něco.. Zítra hnedka zajdu k dr.. Jinak jsem zkoušela na pupínky několik mastí, sudocrem co vysušuje, pak když nepomohlo zkoušela jsem indolunu, nic… I rty jsem mazala..Bolí to teda dost, mám je ještě ke všemu popraskané trošku a suché.. :nevim:

Most
Povídálka 32 příspěvků 05.02.17 12:32

A chci se ještě zeptat - v nemocnici si mě nechat nemůžou, že ne 8o

Most
Povídálka 32 příspěvků 05.02.17 19:18

Uz me boli i krk a spatne se mi polyka. Boli me i bricho..mozna i teplotu.. Neni to dehydratace 8o?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >