zákaz vjezdu kočárkům!?

10.8.07 13:53

zákaz vjezdu kočárkům!?

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, jestli s tím má někdo zkušenost? Tím myslím, že vám nedovolili vjet do prodejny nebo kamkoliv jinam s kočárkem? Mě se to totiž stalo a docela mě to zaskočilo! Navíc to byl obrovský sport, kde by určitě nebyl problém s průjezdem! Díky za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
10.8.07 13:56

Jo uz se mi to stalo… nemohla jsem do prodejny se spodnim pradlem.........
holt zenska prisla o kseft… protoze v dalsi jsem utratila asi 1500

Normalne me vyfakovala slovami, ze s kocarkem neeeeeee

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
10.8.07 14:01

u nas je to v chicco prodejne, ale ne uplne - muze se vjet dovnitr, ale nesmi se s nim pak jezdit mezi stojanama s oblecenim. tam se nesmi a prodavacky si to hlidaji a nadavaji, ze se jim spini pradlo :roll: . a ve druhe casti, kde jsou kocarky a sedacky a tak, tam zas clovek neprojede :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
10.8.07 14:03

Když jsem byla na Kladně v jednom hračkářství, tak tam jsou hodně úzký uličky, takže kočárek se smí nechat u dveří a dál se můžeš pohybovat bez něj, ale chápu to, to by jim tam člověk všechno shodil.
Pochopím to v tomhle případě, ale nevidím důvod, proč by nemohl jet člověk s kočárkem do obchodu, kde to místo je…copak je doba komunismu, kdy se kočárky nechávali zaparkovaný před Jednotou a hlídali je místní drbny? Je to smutný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
10.8.07 14:12

Zrovna nedavno o tom mluvili myslim ve snidani s novou a tohle je brane jako dikriminace a pry za to muzou mit obchody velke pokuty. Je jasne, ze kdyz to je maly kramek, tak se tam s kocarkem nedostanes, ale do velkych by te meli normalne pustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.07 14:33

Jo, souhlasím s Kristýnou! Pochopila bych malej krámek…tam bych se ani nehrnula! A jak psala Katka-přšli o kšeft-měla jsem tam vyhlídlé boty…dost mě to naštvalo a bohužel jediné, na co jsem se zmohla, že jsem jim řekla, že to je pěkná diskriminace…velkej sport, kde maj dokonce dráhu, aby sis mohla zkusit kolo, brusle atd. -ani náhodou svý dítě nenechám „zaparkovaný“ před krámem!!! :evil: Díky všem za reakce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5044
10.8.07 14:35

Ahoj,

mně se nestalo, že by mi vysloveně zakázali vjet do obchodu, ale v centru Prahy je na hodně obchodech obrázek s přeškrtnutým kočárkem. Pokud šlo o obchody, které nebyly s oblečením, řešila jsem to tak, že jsem měla malýho v šátku nebo v krosně. Pokud šlo o oblečení, měla jsem smůlu.
Teď už s všude chodíme pěšky a já si říkám - zlatej kočár. Matyáš vždycky udělá průvan v regálech a já jsem za hysterickou matku :D

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
10.8.07 14:49

Ahoj holky, tak tuto zkusenost mám i v Uherském Hradišti, kde je dokonce zákaz vstupu kočárkům uveden paradoxně v prodejně s kojeneckými a dětskými potřebami. Místní asi vědí, o kterém obchodě mluvím, kočárků tam nabízejí spoustu, ale hodně maminek od nákupu odradí cedulka na vstupních dveří, teda aspoň mě určitě. Prodavačky vás urychleně vykáží, pokud neuposlechnete. Tak dávám vydělat raději jiným obchodům. Moc to nechápu. Magda a Filípek (nar.16.12.2005)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
10.8.07 15:57

Taky jsem se jednou potýkala s prodavačkou, když mě nechtěla pustit dovnitř. Že je to prý zakázáno. Na otázku, kdo to zakázal, řekla, že vedoucí. Ovšem ta mi nemá co zakazovat, že??? Jsem občanem tohoto státu, dodržuju ústavu a zákony a nikde tam není psáno, že do obchodu xy v Horní Dolní nesmím s kočárkem :D Tenkrát sklapla a já s v klídku nakoupila. Opsala jsem si ze dveří kontakt na majitele, napsala mu mail, a za týden cedulka s přeškrknutým kočárkem zmizla a už problém nebyl.
Pavné nervy a někdy i hubatou pusu, bohužel. :(
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1715
10.8.07 16:21

Ja jsem to videla uz v mnoha obchodech. A popravde, kdyz me tam nechteji s kocarem, tak jdu jinam a ty penize utratim jinde a nijak to neresim. Proste maji smulu, prijdou o me penize.
Zrovna tak, pokud me prodavacka rekne at si vezmu kosik, i kdyz mam kocar. Klidne se pred ni otocim a odejdu z prodejny.
Treba u nas v DM uz to pochopili a s kocary zacali poustet. Prodavacky jsme se jenom zeptala, ve ktere ruce mam drzet kosit, kdyz tlacim golface, vytocila se a odesla. Priste uz me tam pustili i bez kosiku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.07 17:36

Bohužel jsem se s tím také už setkala a to přitom nebyl malý krámeček, ale velká sámoška. Reagovala jsem stejně jako Budulínek, co si to vůbec dovolují mě vykazovat z obchodu když mám kočárek :x :P :evil: :roll: . Do malých obchůdků bych to neriskla, ale zatím jsem se s samolepkou zatím nesetkala a moje reakce by byla taková, že bych svoje peníze utrácela na místě, kde nebude moje rodina nijak diskriminovaná :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2319
10.8.07 17:54

Taky mám tuto zkušenost a paradoxně z prodejny Chicco v Ostravě. Je to trochu ujeté prodejna specializovaná pro malé děti, ale ony tam mají přístup zakázan. Je tam sice málo místa, ale mohli se snažit to vyřešit jiným uspořádáním stojanů, tak aby se našel aspoň malý prostor kde by se ten kočárek dal nechat. Takže ze zá:,–(y tam už nechodíme.
Mám však i opačnou zušenost, že když jsem chtěla nechat kočárek venku s babičkou před jedním malým obchůdkem, tak mi paní prodavačka řekla že ho mám vzít dovnitř, byla jsem mile překvapená a ráda se tam teď vracím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2376
10.8.07 19:01

Ahoj

tak já zatím tu zkušenost neměla, ale moje švagrová jo ve sportu v galerii butovice. Přesně jak píšeš velkej sport s velkou uličkou. A když se zeptala jako proč, tak jí řekli, že tam maminky kradli věci v kočárcích tak proto a víc se s ní nebavili :( V některých obchodech prostě heslo „Náš zákazník, náš pán“ neplatí a sami se okrádaj o kšefty.

Kája

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
10.8.07 20:04

Jo, taky se mi to stalo. V Kralupech v hračkářství, kde prodávají i mimi potřeby a dětské oblečení je zákaz vjezdu kočárů. Ale s vozejkama se tam rejdit může. 2× jsem se tam pohádala s prodavačkama a odešla středem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.07 20:22

tak když Kája to napsala úplně, tak já se přidám… přesně tak-jedná se o Intersport v Praze v Galerii Butovice…výmluva, že jim mamainky kradly zboží, mi přijde ubohá-takovýhle krámy maj přeci na těch věcech pípáky (nevím, jak se to jmenuje :) ), za další: od čeho tam mají ostrahu a za další: to jako ten, kdo nemá kočárek, nemůže nic ukradnout? :evil: postupně zjišťuju, že vlastnit kočárek je pěknej handicap-prostě máš nálepku, že ses potencionální zlodějka…fakt síla…ještě jednou díky za vaše názory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama