Zakopává v sandálech

1823
18.6.13 10:59

Zakopává v sandálech

Ahoj, nevím, jestli nemám koupit menší boty.

Dneska jsem dceři koupila letní sandálky Superfit. Koupila jsem velikost 29. Má tam nadměrek cca 1,5 cm. Zdálo se mi to dost. Ale prodavačka říkala, když se nezakopává, alespoň jí vydrží celé léto. Je pravda, že po obchodě hezky běhala. No a šli jsme domů, cesta trvá cca 45 min. Za tu dobu zakopla snad padesátkrát. Jak šla pomalu, tak tolik nezvedala nohy, jako když běhala v obchodě. Pak zase třeba 100 metrů ušla bez problémů. A pak se třikrát zakopla na dvou metrech. Tak nevím, jestli mám koupit menší. Jsou to sandále bez špičky. Tak kdyby zakopávání pokračovalo i v menších, aby si neokopala palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2901
18.6.13 11:03

@Petra8a Tam by ti je nevyměnila paní za menší? Nebo u jsou okopané?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16365
18.6.13 11:04

@Petra8a koupila bych ještě jedny menší. Nadměrek 1,5 je na sandály proste moc tam stačí těch 0,8 max 1 cm
Zbytečně se bude trápit. Tahle ji třeba za mesic budou určitě lip :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1174
18.6.13 11:07

Taky bych řekla, že 1,5 cm je docela dost. Bude se trápit a ještě si někde rozbije nos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26100
18.6.13 11:08
@Mišička63 píše:
@Petra8a Tam by ti je nevyměnila paní za menší? Nebo u jsou okopané?

podle mě to už nevymění… Tohle je jasně špatná volba velikosti, bohužel :-(

Já bych taky koupila menší, ale asi už v jiným obchodě… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2901
18.6.13 11:11

Kup nějaký u činanů na měsíc a potom jí snad noha doroste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35108
18.6.13 11:43

Nadměrek 1,5 cm u sandálů je dost, to bych nekoupila.
Záleží, kde jsi to koupila, někde by to vyměnili.
Každopádně bych koupila o číslo, případně půlčíslo menší(ne všechny značky mají mezivelikosti).Noha jí za měsíc o to číslo vyrůst může a nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2724
18.6.13 11:58

Nové boty, cesta dlouhá… Nadměrek je teda dost velký, ale dala bych jim ještě šanci (jsou to kvalitní boty a asi nebyly levné). Zkuste po odpočinku, zkuste naboso, zkuste i gelovou opatěnku (nalepí se pod patu a noha neklouže tolik dopředu). A klidně kup levné přesně padnoucí a střídejte je, je to i zdravější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15672
18.6.13 12:06

Nadměrek se doporučuje 8-15 mm, u menších dětí nižší, u větších dětí větší nadměrek. Podle mě prodavačka moc odborně neporadila :nevim:.

Já bych asi koupila druhé menší sandálky s tím, že tyhle bych nechala jako bačkůrky. Ono taky záleží na tom, jak rychle roste nožička, a to se málokdy dá odhadnout. Moje holky (obě) měly boty v této velikosti na rok (i ty superfity). Vloni jsem koupila výhodně sandálky ve dvou velikostech s tím, že ty větší bude mít v průběhu roku jako bačkůrky, a po roce jí jsou i ty menší (ale taktak, takže jsme je už vyměnili) :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
18.6.13 12:11

Pokud nejsou okopané a ušpiněné, tak bych zkusila vrátit. U nás v obuvi to tak normálně funguje - možnost vrátit do 14 dní… Nadměrek je docela velký, obzvlášť u otevřené botky. Když je nevymění, tak si je nechat na konec léta a nyní pořídit nějaké levnější nebo je zkusit prodat a koupit nové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
18.6.13 12:11

Pokud nejsou okopané a ušpiněné, tak bych zkusila vrátit. U nás v obuvi to tak normálně funguje - možnost vrátit do 14 dní… Nadměrek je docela velký, obzvlášť u otevřené botky. Když je nevymění, tak si je nechat na konec léta a nyní pořídit nějaké levnější nebo je zkusit prodat a koupit nové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10897
18.6.13 12:14

Na sandále se doporučuje max. 1cm protože pak v nich děti zakopávají, takže určitě vyměnit a na konci léta koupit ještě jedny. Nedá se nic dělat.
To je síla, prodavačka a neví, že na sandále se doporučuje míň. :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16365
18.6.13 13:25

@Wikky tak to koukám teda, takže pak jdeš a běžně si koupíš boty, které už 14 dní někdo nosil 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat