Zakoupení sušičky přes net???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 24.09.09 21:26
Zakoupení sušičky přes net???

Zdravím,
chtěla jsem se zeptat, máte někdo zkušeností s nějakým shopem na netu přes který jste kupovali bílou techniku? Zvažujeme zakoupení sušičky přes net, ale manžel má strach aby byl daný eshop v pohodě např. při řešení reklamace atd.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 24.09.09 21:33

My teda nic řešit ještě nemuseli, ale objednávám mnohem raději z shopů, které mají i kamenou prodejnu, popřípadě co nejblíž ode mě.

Sušičku jsme kupovali u Tivis.cz, měli ji skladem, hned druhý den dorazila, komunikovali rychle, nefungovala jim platba kartou, nakonec jsem platila dobírkou.

Doprava 300,–

cmelda
Závislačka 2753 příspěvků 24.09.09 21:41

ahoj, ja mam zkusenosti kladne s:
obchodnet.cz
elektro-nakupy.cz
bilezbozi.cz

susicku mam taky pres net, ale uz pred 2 lety a to uz si nepamatuju. zatim jsem na zadne problemove co se tyka nakupu bile techniky nenarazila.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 24.09.09 22:40

Kupovala jsem hodne domacich spotrebicu na www.hshop.cz
vzdy u kazdeho vyrobku zjistis zda je na sklade a kdy muze byt v Ove v obchode a nebo u tebe doma.

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 24.09.09 22:42

Jen u sušičky přes net dám radu - někdy je to dovoz Německo, takže německé popisky - ale není problém se před nákupem informovat :) Jinak já nenakupuji jinak. Využívám službu zboží na seznamu, dám řazení od nejlevnějšího a pak porovnávám nabízené služby…

Konkrétně sušičku jsem kupovala přes www.elektro-pohoda.cz a maximální spokojenost.

Maka
Závislačka 2857 příspěvků 25.09.09 08:15

Ahoj

my taky kupovali sušku přes net - už je to taky delší doba tak nevím přes jaký obchod…

při řešení případné reklamace nemusíš řešit s prodejcem (ale můžeš pokud chceš) , ale s výrobcem. - takže i kdyby prodejce krachl tak se nic neděje. Toť mé zkušenosti - i u výrobků u kterých vím kdo nám je dodal (sporák který dodávala koryna ) jsem reklamovala přímo u Siemensu a s korynou vůbec nejednala - jdeš v podstatě přes prostředníka a vše se tím zdržuje..

Tak dobře pořiďte:o)

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.09 08:49

Ahoj, taky nakupujeme zá:,–(ně přes internet (až na superakční výjimky).
Nejvíc jsme toho nakoupili asi přes bilezbozi.cz a spokojenost. U pračky se nám stalo, že byla křachnutá - bylo to poznat až po rozbalení a protože to byl náš první velký kup přes net, nerozbalila jsem ji hned. A reklamace vyřízená v poho prostě nám ji vyměnili za jiný kus.
Takže hurá do toho;)

jitule_b
Extra třída :D 11724 příspěvků 25.09.09 09:11

Ahoj,
také nakupujeme jedině přes net a s reklamací jsme neměli problém. Zrovna teď sestra reklamuje myčku babičce co jsme ji loni koupily na vánoce. Dobrý a levný obchod je www.dno.cz, s tím máme super zkušenosti. Osobně jsme sušičku kupovali na www.kasa.cz a také velká spokojenost.

denise77
Kecalka 204 příspěvků 25.09.09 09:23

Ahoj Katy, vidím že jsi z FM, my jezdíme do Mariánských hor..www.dno.cz­..jak už tady bylo zmíněno, supr komunikce, koupíme na net, osobně odeberem přímo u nich ve skladě.
 Denisa

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 25.09.09 10:04

LG dvoukridlou americkou lednici jsem kupovali pres Datart. Vyhlidli jsme si ji v obchode a na netu jsem levnejsi nenasla.

Jinak soucasnou treti domacnost mam prevazne vybavenou od www.bery.cz
a naprosta spokojenost.

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 25.09.09 10:18

Já hodně kupuju tady http://www.levneelektro.com/ a taky jsem spokojená. Na netu tě to vyjde mnohem levněji, nedávno jsme kupovali všechny spotřebiče do kuchyně. Jednou jsme zboží vraceli do 14 dnů, protože jsme si to rozmysleli a taky ok.

zuzeca
Závislačka 2791 příspěvků 25.09.09 12:31

My jsme kupovali sušičku i pračku na www.cityshop.cz Byli jsme moc spokojení, nebyl žádný problém a když chtěl manžel změnit platbu (nakonec nám zboží dovezli dřív, tak jsme potřebovali neplatit převodem ale cash), tak absolutně nebyl problém.
Po předchozí hrozné zkušenosti s eshopem Datartu to byl fakt balzám.

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 25.09.09 14:11

Holky díky za rady.
Lesino prosím tě, jakou sušičku jsi si na tom shopu kupovala? My bychom chtěli tu AEG 59850, no a fakt jí tam mají za super cenu, no ale určitě to bude dovoz z německa. Včera manžel obcházel elektra a právě v jednom ho na ten dovoz z německa upozorňovali, že jsou teda levnější než v obchodě, ale že je to většinou zboží, které má nějakou vadu, tak fakt nevím zda od nich brát. :(

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 25.09.09 14:14

sušičku jsme kupovali, je to rok a půl, na www.bilezbozi.cz
dodávka v pohodě, reklamai jsem zatím neuplatňovala…

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 25.09.09 14:37
Katy2 píše:
Holky díky za rady.
Lesino prosím tě, jakou sušičku jsi si na tom shopu kupovala? My bychom chtěli tu AEG 59850, no a fakt jí tam mají za super cenu, no ale určitě to bude dovoz z německa. Včera manžel obcházel elektra a právě v jednom ho na ten dovoz z německa upozorňovali, že jsou teda levnější než v obchodě, ale že je to většinou zboží, které má nějakou vadu, tak fakt nevím zda od nich brát. :(

My kupovali 59840 - a je to ta verze s piktogramy, není německá. Zavolej jim, byli moc ochotní a zjistili mi to.

L.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >