Reklama

Zakrvacení po prohlídce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 17.02.10 13:49
Zakrvaceni po prohlidce

Ahoj holky, chtela jsem se Vas zeptat, zda je to „normalni“. Dnes jsem byla na sve prvni poradne a dr. tak mi nedelal ultrazvuk pres brisko, ale zevnitr. Jak to potom ze me vytahl, tak byl trochu od krve. Jsem dnes 10+6 dle PM a 11+2 dle UTZ, od te doby nekrvacim, vse je v poradku, myslite si, ze to nic neznamenalo. Dr. mi jen rekl, no asi to bylo tim vysetrenim. :nevim:

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 17.02.10 14:04

Cipek je prekrveny, tak asi stouchnul do nejake cevky a ta nevydrzela. Pokud uz se nic nedeje, tak bych se nezneklidnovala.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 17.02.10 14:42

jo, je to bezne.pokud se to nehorsi, bud v klidu.

LucieL
Echt Kelišová 8499 příspěvků 17.02.10 14:47

Mě na to dokonce dr. upozorňoval, že se to může stát, ať se neděsím, tak se neboj :wink:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 17.02.10 14:59

Jj, taky mne gyndr při každém vyšetření upozorňovala, že v těhu je to normální ač se snaží vyšetřovat co nejšetrněji.

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 17.02.10 15:28

Já jsem malinko krvácela skoro po každém vyšetření. Jak už bylo řečeno, je to překrvením čípku.

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 17.02.10 16:22

Jeee, holky, moc dekuji..... Nikdy jsem to nezazila, minule me uz vysetroval pres brisko a ted jeste vnitrne. Fakt jsem se silenee lekla, ale ted uz je to v pohodee… Dekuji

Zlobísek:))
Kelišová 6319 příspěvků 07.05.12 17:45

ahojky holky chci se zeptat. dnes sem byla na vyšetření jsem v 5+3tt a koukal do mne a vyšetřoval mne i zrcadlem trochu to bolelo. no a poté mi začal pobolívat podbřišek a trochu záda a zjistila jsem, že špinim zatim je to hnědý výtok. no nevim co si o tom mám myslet.nemáte stím někdo zkušenost? Při prvním těhu sem todle neměla :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >