Zamiloval jsem do samoživitelky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kluk1995
Povídálka 17 příspěvků 10.04.19 19:25
zamiloval jsem do samoživitelky

Ahoj předem se omlouvám za chyby jsem jsem dyslektik a dysgrafik
chtěl bys jsem poradit a znát vás názor na toto,,.když mě bylo asi 13-14 let
poznal sem jednu zdrav sestru třeba jménem Míša byla velice milá hezky se o mně starala
občas jsem za ni zašel na pokec atd pak stála jedná událost o které tu nemohu psát ze bys se to dalo dohledat to nechci když jsem byl v tom městě stále sem ji hledal a nic a nic po 10 letech jsem ji našel par dni jsem si psali na fb pak jsem jel do toho města měl jsem tam nějaký věci na práci jsme si dali rande tam měla svého syna který je skvělý jsem si povídali atd co se stálo za 10 let atd dali jsem si pivo a kecaly nemohu moc psát je to soukromý když jsme šly z rande na MHD tak její syn ji měl za ruku potom ji mě držel šly jsme jako rodina moc se my to líbilo..ona se mě ptala jestli nevím o kolu tak jsem se rozhodl ho koupit druhé ruky aby jsem mu udělal radost nechci za to nic ona se ptala proč ho nechci zaplatit napsala toto Já se v životě hodně spálila a žádného chlapa opravdu nechci, jsem přes dva roky sama a vyhovuje mi to tak
Není to úplně jednoduché, ale nikdo na mě nerve, nikomu nemusím vysvetlovat, že moje myšlenkové pochody jsou jiné od většiny a nemusím to zdůvodňovat.. omlouvám se, ale nemůžu ti nabídnout nic víc než přátelství..Nechci tě nijak ranit, ale ztratila jsem jakoukoliv víru v lidi a dokud ji nenajdu zpátky, chci být sama..
Myslím, že je dobře, že jsem si to řekli.. já ji furt nemohu dosát hlavy po mně je skvělá
je straší o 13 let nedovedu napsat proč ji miluji co si o tom myslíte vy
ona měla těžký život

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 10.04.19 19:27

To s tebou jako něco měla když ti bylo 13? úchylačka..

astoret
Ukecaná baba ;) 1618 příspěvků 10.04.19 19:28
@kluk1995 píše:
Ahoj předem se omlouvám za chyby jsem jsem dyslektik a dysgrafik
chtěl bys jsem poradit a znát vás názor na toto,,.když mě bylo asi 13-14 let
poznal sem jednu zdrav sestru třeba jménem Míša byla velice milá hezky se o mně starala
občas jsem za ni zašel na pokec atd pak stála jedná událost o které tu nemohu psát ze bys se to dalo dohledat to nechci když jsem byl v tom městě stále sem ji hledal a nic a nic po 10 letech jsem ji našel par dni jsem si psali na fb pak jsem jel do toho města měl jsem tam nějaký věci na práci jsme si dali rande tam měla svého syna který je skvělý jsem si povídali atd co se stálo za 10 let atd dali jsem si pivo a kecaly nemohu moc psát je to soukromý když jsme šly z rande na MHD tak její syn ji měl za ruku potom ji mě držel šly jsme jako rodina moc se my to líbilo..ona se mě ptala jestli nevím o kolu tak jsem se rozhodl ho koupit druhé ruky aby jsem mu udělal radost nechci za to nic ona se ptala proč ho nechci zaplatit napsala toto Já se v životě hodně spálila a žádného chlapa opravdu nechci, jsem přes dva roky sama a vyhovuje mi to tak
Není to úplně jednoduché, ale nikdo na mě nerve, nikomu nemusím vysvetlovat, že moje myšlenkové pochody jsou jiné od většiny a nemusím to zdůvodňovat.. omlouvám se, ale nemůžu ti nabídnout nic víc než přátelství..Nechci tě nijak ranit, ale ztratila jsem jakoukoliv víru v lidi a dokud ji nenajdu zpátky, chci být sama..
Myslím, že je dobře, že jsem si to řekli.. já ji furt nemohu dosát hlavy po mně je skvělá
je straší o 13 let nedovedu napsat proč ji miluji co si o tom myslíte vy
ona měla těžký život

Jestli ji milujes, vytrvej, nespechej na ni, bud ji pritelem, at te pozna a zacne ti duverovat, ale nwocekavej od toho neco za neco, stoji-li ti za to, zacni u pratelstvi a uvidis, zda to v neco preroste..

astoret
Ukecaná baba ;) 1618 příspěvků 10.04.19 19:30
@Kaileee píše:
Vzdyt nepise nic o tom, ze by s ni neco mel, ze ji poznal a byla na nej mila, na me to pusobi z jeho strany platonicka prvni laska
kluk1995
Povídálka 17 příspěvků 10.04.19 19:30
@Kaileee píše:

ne byla na mě hodná v nemocnci

kluk1995
Povídálka 17 příspěvků 10.04.19 19:32
@astoret píše:
Jestli ji milujes, vytrvej, nespechej na ni, bud ji pritelem, at te pozna a zacne ti duverovat, ale nwocekavej od toho neco za neco, stoji-li ti za to, zacni u pratelstvi a uvidis, zda to v neco preroste..

ona stejná povaha jako já :)

kluk1995
Povídálka 17 příspěvků 10.04.19 19:32
@astoret píše:
Vzdyt nepise nic o tom, ze by s ni neco mel, ze ji poznal a byla na nej mila, na me to pusobi z jeho strany platonicka prvni laska
ano ano
kluk1995
Povídálka 17 příspěvků 10.04.19 19:35

Mě nevadí ze, má dítě mám ho taky rad

Kriss Tina
Echt Kelišová 9539 příspěvků 10.04.19 19:55

Upřímně, jestli se v zivote už spálila tak se jí nedivím, že se nehrne do vztahu s o 13 let mladsim klukem. Možná by tě mohla brát jako kamaráda, parťáka na výlet se synem, ale moc naděje bych si nedělala. Nejspíš na ni třeba nepusobis úplně dospělě a bojí se že se zas spali. Už z tvého písemného projevu nemám dobrý pocit (ne že bys působil nějak zle, ale dospely chlap co neumí napsat pravopisně správně pár vět mě odrazuje).

kluk1995
Povídálka 17 příspěvků 10.04.19 20:02
@Kriss Tina píše:
Upřímně, jestli se v zivote už spálila tak se jí nedivím, že se nehrne do vztahu s o 13 let mladsim klukem. Možná by tě mohla brát jako kamaráda, parťáka na výlet se synem, ale moc naděje bych si nedělala. Nejspíš na ni třeba nepusobis úplně dospělě a bojí se že se zas spali. Už z tvého písemného projevu nemám dobrý pocit (ne že bys působil nějak zle, ale dospely chlap co neumí napsat pravopisně správně pár vět mě odrazuje).

já mám i maturitu o čj tady nejde nevím, jak to psát prostě ji mám rad

růžový achát
Kelišová 7125 příspěvků 10.04.19 20:07

Držím Ti palce, vytrvej ;). Jinak ji úplně chápu, já už bych si taky dávala podruhé sakra majzla… jo vztahy to jsi jednou nohou v průseru, lepší je být svobodný… věř mi..

kluk1995
Povídálka 17 příspěvků 10.04.19 20:15
@růžový achát píše:
Držím Ti palce, vytrvej ;). Jinak ji úplně chápu, já už bych si taky dávala podruhé sakra majzla… jo vztahy to jsi jednou nohou v průseru, lepší je být svobodný… věř mi..

je my 24 let už chci mít rodinu své děti nemohu mít co si o tom myslíš ze jsem mu koupil kolo nic za to nechci

růžový achát
Kelišová 7125 příspěvků 10.04.19 20:23
@kluk1995 píše:
je my 24 let už chci mít rodinu své děti nemohu mít co si o tom myslíš ze jsem mu koupil kolo nic za to nechci

To je hezký, na druhou stranu si prosím nikdy nenárokuj vděčnost, prostě to neočekávej, daruj pokud chceš, ale bacha na to abys moc neočekával… nech to plavat ;)

Lexter
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 3 inzeráty 10.04.19 20:45

To chce klid, sem tam výlet, sem tam kytku. Když bude chtít pomoci pomoz. Ale měj tam pořád takový ten nepatrně zjistitelný zájem. Aby ses pak sám nadobro neodsunul do roviny kamarád. Ona tě tam třeba zatím chce mít, ale moc se tam nezabydluj aby sis na to nezvykl tygře.

kluk1995
Povídálka 17 příspěvků 10.04.19 20:52
@Lexter píše:
To chce klid, sem tam výlet, sem tam kytku. Když bude chtít pomoci pomoz. Ale měj tam pořád takový ten nepatrně zjistitelný zájem. Aby ses pak sám nadobro neodsunul do roviny kamarád. Ona tě tam třeba zatím chce mít, ale moc se tam nezabydluj aby sis na to nezvykl tygře.

kytku jsem ji koupil měla radost přej nedostala kytku dva roky

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama