Kamarád a kino

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 12:33
Kamarád a kino

Dobrý den, řeším situaci, kdy mě kamarád pozval do divadla. Říkejme mu třeba Tomáš. S Tomášem se známe od střední školy, seděli jsme spolu v lavici a stali se z nás přátelé. Teď jsme ale oba už druhým rokem na vysoké a za tu dobu jsme si většinou jen napsali, jak se máme, viděli se na školním srazu a asi dvakrát se náhodně potkali na ulici. Nikdy mezi námi nebylo nic víc než přátelství. Na pozítří mě pozval do divadla protože jsme se dlouho neviděli a vzpomněl si na mě. Já mám ale už přes rok přítele, a nevím, jak se k této situaci postavit. Chci se vás zeptat, zdali někam běžně chodíte s opačným pohlavím a jak na to reaguje vaše drahá polovička? Nechci totiž můj současný vztah rozbít tím, že bych s kamarádem šla (Přítel je žárlivý.), ale zase nechci zklamat kamaráda. Děkuji za odpovědi :hug:

Reakce:
Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 10.04.19 12:39

Normálně mu sděl své myšlenky a pocity.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 10.04.19 12:46

Strach jít s kamarádem do kina, protože by se přítel naštval? :mrgreen:

No to je vztah teda pěkně vyrovnaný. A řídit auto ti dovolí? Allah akbar :mrgreen:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1251 příspěvků 10.04.19 12:50

já bych svolení dostala, ale nešla bych, vždy si říkám, jak by bylo mně, kdyby on šel s nějakou kamarádkou do kina..

lilith1
Ukecaná baba ;) 1941 příspěvků 10.04.19 12:53
@Anonymní píše:
Dobrý den, řeším situaci, kdy mě kamarád pozval do divadla. Říkejme mu třeba Tomáš. S Tomášem se známe od střední školy, seděli jsme spolu v lavici a stali se z nás přátelé. Teď jsme ale oba už druhým rokem na vysoké a za tu dobu jsme si většinou jen napsali, jak se máme, viděli se na školním srazu a asi dvakrát se náhodně potkali na ulici. Nikdy mezi námi nebylo nic víc než přátelství. Na pozítří mě pozval do divadla protože jsme se dlouho neviděli a vzpomněl si na mě. Já mám ale už přes rok přítele, a nevím, jak se k této situaci postavit. Chci se vás zeptat, zdali někam běžně chodíte s opačným pohlavím a jak na to reaguje vaše drahá polovička? Nechci totiž můj současný vztah rozbít tím, že bych s kamarádem šla (Přítel je žárlivý.), ale zase nechci zklamat kamaráda. Děkuji za odpovědi :hug:

Záleží, jak to máte nastavené, na co jste zvyklí..Já třeba jdu s kámošem na drink někam, ale do kina atd.chodím jen s přítelem.. :think:

Josef_t
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 10.04.19 12:57

To kino nebo divadlo s „kamarádem“ je taková nevěra ve fázi pokusu.

Předpokládám, že pokud by on potkal spolužačku a někam spolu vyrazili, dostal by poučení o bezpečném sexu, krabičku prezervativů do kapsy.
A zatím co by seděl v kině s rukou kolem jejích ramen by jsi doma hezky vyšívala :-)

lany2
Kecalka 152 příspěvků 10.04.19 12:59

Mam to podobne jako @lilith1, takze ja bych duvadlo asi slusne odmitla a zkusila navrhnout kafe nebo drink.. Jedine kdyby pritel byl ta povaha, ze by se mnou do divadla jich nechtel, protoze ho to nebavi, nezajima… Ale ja mela velky zajem to predstaveni videt. Pak bych o tom mozna uvazovala, ze to prijmu.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 10.04.19 14:37
@lany2 píše:
Mam to podobne jako @lilith1, takze ja bych duvadlo asi slusne odmitla a zkusila navrhnout kafe nebo drink.. Jedine kdyby pritel byl ta povaha, ze by se mnou do divadla jich nechtel, protoze ho to nebavi, nezajima… Ale ja mela velky zajem to predstaveni videt. Pak bych o tom mozna uvazovala, ze to prijmu.

Také tak :palec:

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 10.04.19 18:47

Já teda nechápu proč tě zve do kina? Tam si toho moc neřeknete. Na to bych se vykašlal. Pokud by tě pozval na kafčo, žádný problém. Řekl bych to příteli, pokud u vás panuje důvěra, neměl by s tím mít problém.

Tomkins
Kecalka 480 příspěvků 10.04.19 22:38
@Nenapravitelný píše:
Já teda nechápu proč tě zve do kina? Tam si toho moc neřeknete. Na to bych se vykašlal. Pokud by tě pozval na kafčo, žádný problém. Řekl bych to příteli, pokud u vás panuje důvěra, neměl by s tím mít problém.

Teď jsi uhodil hlavičkou na hřebíček. Když chci po dlouhé době vidět kámošku, jdeme na kafe. Buďto sami dva, nebo když se sejde parta, tak ať ona klidně vezme svýho přítele a sejde se nás třeba pět, nebo šest. Ale proč ji brát do kina, nebo do divadla? Vždyť tam si s ní nic neřeknu. Možná ještě tak do posilovny, tam se to obvykle prokecá. Ale do kina nebo divadla určitě ne.

Možná, když chce žena třeba moc jít na balet a jejímu chlapovi se fakt nechce, tak tam jde s někým jiným… Buďto s kamarádkou, nebo kamarádem. Ale pak tam jde především kvůli tomu baletu a jen potřebuje doprovod, aby nešla sama.

Váš příspěvek
Reklama