Mám doma ignoranta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 00:31
Mám doma ignoranta

Omlouvám se, ale musím. Potřebuji se zoufale vypsat, když už se nemůžu vykricet. Vzpomínám na zdejší legendární diskuzi „Mám doma debila“. Je to naprosto trefne a výstižné, jen tady toho svého d… nechci označovat nijak vulgarne, takže volím raději výraz ignorant. Nevím, možná nastupující manželská krize z jeho strany, ztráta smyslu života a ideálu…ale už fakt nemůžu. Trvá to strašně dlouho a jen se to prohlubuje. Pomalu k němu začínám cítit averzi. Přitom to není zlý chlap, ale chová se stále jak větší a větší de.il.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:
nani77
Kecalka 431 příspěvků 10.04.19 00:43

Nepíšeš konkrétně, možná je to jen krize středního věku… Kamarádky manžel ji také měl, choval se tak, že s ním nechtěla chodit ani do restaurace, jak to bylo hrozné. Pak si pořídil nové auto a zklidnil se. Je to fakt báječný chlap. I ten můj je úžasný, ale minimálně jednou denně bych ho nejraději přetáhla holí. Prostě jsou z jiné planety, no. Přeji brzké zlepšení. ;-)

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 10.04.19 00:51
@Anonymní píše:
Omlouvám se, ale musím. Potřebuji se zoufale vypsat, když už se nemůžu vykricet. Vzpomínám na zdejší legendární diskuzi „Mám doma debila“. Je to naprosto trefne a výstižné, jen tady toho svého d… nechci označovat nijak vulgarne, takže volím raději výraz ignorant. Nevím, možná nastupující manželská krize z jeho strany, ztráta smyslu života a ideálu…ale už fakt nemůžu. Trvá to strašně dlouho a jen se to prohlubuje. Pomalu k němu začínám cítit averzi. Přitom to není zlý chlap, ale chová se stále jak větší a větší de.il.

Zoufale vypsat? 86 slov to není moc. ;-)

Jak dlouho? Popiš prohlubování? Když není zlý tak jaký je?

Jak se chová debil?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 00:53

Konkrétnější budu zítra. Dnes musím ještě uklidit, vynést odpadky a vyvézt popelnici před dům, posbírat tady všechno, co manželovi dnes vypadlo během odpoledne z rukou a dítě by to mohlo sežrat. Pak se půjdu umýt a lehnout si k tomu mému několik dní nemytemu smradochovi, který se nebyl schopný ani svléknout z propoceneho trička a proprdenych trenek. :zed: To v rychlosti vykresluje naší kazdodenni realitu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 00:54

@Průzkumník Chová se jako prase, neuvěřitelně line a laxni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 01:00

Jo a před chvílí jsem mu dávala zimní bundu do pračky. V kapse jsem našla 2 nepoužité kondomy. Co to jako k sakru je? To to na někoho zkouší nebo co? O nevěru strach nemám, v jeho bezdomoveckem stavu mu fakt žádná nedá, ale dostalo mě to do kolen.

nani77
Kecalka 431 příspěvků 10.04.19 01:23

Fuj! Úplně živě si to představuji. Na zabití.
Nejde ho zaúkolovat? Binec po bytě asi neuvidí (prostě chlap), ale popelnici by zvládnout mohl, ne? A vysprchovat se spolu s dítkem, zatímco ty budeš dělat cokoli jiného? (ve vaně bych je společně nemáchala, ale sprcha by mohla být OK, ne?)
Z kondomů nafoukni prckovi balónky a pokreslete je fixama. ať jsou aspoň k něčemu ;-)

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8285 příspěvků 10.04.19 03:54

Jezis,fuj,kratky ale intenzivni popis.Uprimne te lituju. 8o

elena.78
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 10.04.19 07:01
@Anonymní píše:
Jo a před chvílí jsem mu dávala zimní bundu do pračky. V kapse jsem našla 2 nepoužité kondomy. Co to jako k sakru je? To to na někoho zkouší nebo co? O nevěru strach nemám, v jeho bezdomoveckem stavu mu fakt žádná nedá, ale dostalo mě to do kolen.

Dva nepoužité kondomy? Takže jeden použil? :roll:

Monchichik
Echt Kelišová 7854 příspěvků 10.04.19 07:11
@Anonymní píše:
Jo a před chvílí jsem mu dávala zimní bundu do pračky. V kapse jsem našla 2 nepoužité kondomy. Co to jako k sakru je? To to na někoho zkouší nebo co? O nevěru strach nemám, v jeho bezdomoveckem stavu mu fakt žádná nedá, ale dostalo mě to do kolen.

Tak třeba prostitutka to za prachy překousne :) . A rozhodně bych si k němu nešla lehnout do postele, takhle špinavej by si do ní nelehnul :cert: A nebo bych já šla spát k dítěti…

Lychee13
Závislačka 3154 příspěvků 10.04.19 07:18
@Monchichik píše:
Tak třeba prostitutka to za prachy překousne :) . A rozhodně bych si k němu nešla lehnout do postele, takhle špinavej by si do ní nelehnul :cert: A nebo bych já šla spát k dítěti…

Byla bych schopná se s tím prasetem porvat, ale do mé voňavoučké postele by si teda nelehl. :poblion: :mrgreen: l

Příspěvek upraven 10.04.19 v 07:19

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 10.04.19 07:19
@Anonymní píše:
Konkrétnější budu zítra. Dnes musím ještě uklidit, vynést odpadky a vyvézt popelnici před dům, posbírat tady všechno, co manželovi dnes vypadlo během odpoledne z rukou a dítě by to mohlo sežrat. Pak se půjdu umýt a lehnout si k tomu mému několik dní nemytemu smradochovi, který se nebyl schopný ani svléknout z propoceneho trička a proprdenych trenek. :zed: To v rychlosti vykresluje naší kazdodenni realitu.

bože 8o upřímnou soustrast

Monchichik
Echt Kelišová 7854 příspěvků 10.04.19 07:20

@Lychee13 No asi tak…teda tohle si fakt neumím vůbec představit…

Sany80s
Kelišová 7226 příspěvků 10.04.19 07:28

Pokud dje o tu špínu divila by ses, co některým ženským nevadí.
Pokud dje o mě, já bych s ním v ložnici v tomto stavu nevegetovala, na vše bych pořídila zámky, na matraci v ložnici igelit, na to starou deku, ať se klidně zblázní.

debra.morgan
Echt Kelišová 7604 příspěvků 10.04.19 07:43
@Sany80s píše:
Pokud dje o tu špínu divila by ses, co některým ženským nevadí.
Pokud dje o mě, já bych s ním v ložnici v tomto stavu nevegetovala, na vše bych pořídila zámky, na matraci v ložnici igelit, na to starou deku, ať se klidně zblázní.

kam bys poridila ty zamky? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek
Reklama