Zamilovala jsem se

deliska
15.5.16 20:14

zamilovala jsem se

Ahojte holky mám internetovou seznamku, vic než rok, měla jsem už 3 schůzky. Pokaždé s někým jiným, ti dva předchozí o mě moc nestali :cert: Teď na po třeti si myslim že už by to mohlo vyjit choval se ke mě galantně. Nadále jsme v kontaktu dnes jsme měli jit zase ven ale nechtělo se mu :? Bojim se toho že se seznami i s jinymi což nepochybuji a bude se mu libit vic než já, přeci je to veřejná seznamka taková sázka do loterie bud vyhraješ nebo ne. pořadný vztah jsem ještě neměla :( nevim co mám dělat aby už nechtěl žádnou jinou :,( :think: poradite mate také nějáke zkušenosti bojim se že budu
Hledat třeba celý život kamaradu moc nemám abych se seznamovala přes ně
Je pravda že lajků a chtít se seznamit podle fotek jich chce hodně ale když pak
Je schůzka moc nadšeni nejsou od narozeni totiž trochu kulhám :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6772
15.5.16 20:16

Holka, jestliže už nechtěl jít ven, tak to je špatné. Ale nevěš hlavu, na seznamkách je spousta mužů, on se ten pravý někde najde. Třeba i mimo seznamku.

Kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
15.5.16 20:17
@deliska píše:
Ahojte holky mám internetovou seznamku, vic než rok, měla jsem už 3 schůzky. Pokaždé s někým jiným, ti dva předchozí o mě moc nestali :cert: Teď na po třeti si myslim že už by to mohlo vyjit choval se ke mě galantně. Nadále jsme v kontaktu dnes jsme měli jit zase ven ale nechtělo se mu :? Bojim se toho že se seznami i s jinymi což nepochybuji a bude se mu libit vic než já, přeci je to veřejná seznamka taková sázka do loterie bud vyhraješ nebo ne. pořadný vztah jsem ještě neměla :( nevim co mám dělat aby už nechtěl žádnou jinou :,( :think: poradite mate také nějáke zkušenosti bojim se že budu
Je schůzka moc nadšeni nejsou od narozeni totiž trochu kulhám :oops:

s tim nic neudelas aby nemel a nectel zadnou jinou to je jen na nem co k tobe bude citit a jakej je povahove tohle si nejde nijak vynutit ani ho omezovat v nicem proste musíš douat no důvěřovat ale prověřovat a uvidíš casem kam se ten vas vztah posune ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
322
15.5.16 20:20

Hledas jehlu v kupce sena. Neusiluj o nekoho, kdo o tebe nestoji, nema to smysl. Nekde je nekdo, kdo si te utect nenecha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27346
15.5.16 20:24

Myslím, ze na to hrozné tlacis..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
15.5.16 20:44

Chlapi maji instinkt na to poznat, kdyz zenska nekoho „zoufale hleda“ a od takovych prchaji…

taky radim se trochu uvolnit, seznamovani brat a schuzky brat jako zabavu a ne jako soutez, zda vyhrajes. cim vic ty budes nad veci, tim lip budes pusobit.
jo a 3 schuzky za rok je hodne malo - sance, ze si s nekym padnes do noty je vzdycky mala (proste statistika) a je treba proste zkouset.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49226
15.5.16 20:56
@deliska píše:
Je schůzka moc nadšeni nejsou od narozeni totiž trochu kulhám :oops:

ber seznamku jako hru, prostě klábosíš, s někým je to fajn s jiným míň, s tím s kterým je to fajn se sejdeš a uvidí se.. když nic, tak to bude prima pokec s někým novým…jinak jedna schůzka je jako nic a, i když tobě je sympatický, tak to nemusí být vzájemné a prostě nepřeskočí ta pověstná jiskra.. jinak kulhání jako takové, když o něm napíšeš hned zkraje nemusí být přece problém, jen to musíš napsat na rovinu.. seznamují se lidé i s vážnějšími handicapy a zamilovávají se a mají děti.. mám kamaráda na vozíku - je spokojený, zamilovaný a má dva krásné synky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
15.5.16 22:01

Ahoj :) poslední tři měsíce jsem randila jen prostřednictvím seznamky. Za tu dobu jsme se sešla s 12 muži… bohužel na základě mých zkušeností jenom galantnost nestačí, takže si od toho raději nic neslibuj, ať pak nejsi ještě více zklamaná. Hledej dál a snaž se víc scházet, nemá cenu si měsíce psát… první setkání to většinou rozsekne. Všichni muži, se kterými to pak mělo nějaký vývoj, se mi ozvali max 24 hodin po prvním rande (většinou ještě ten den nebo druhý den ráno, pokud se to rande protáhlo do pozdních hodin) a zvali na další schůzku - udělal to ten tvůj dotyčný? Pokud se mu ven nechtělo a ani se nesnažil na nic vymluvit, tak je to asi bohužel špatné znamení. Když se budeš více scházet, tak ti taky určitě stoupne sebevědomí a nebudeš z toho tak nervózní, a to na většinu chlapů platí, i když jsou i výjimky. Mě paradoxně nejvíc uháněl ten první, u kterého jsme nervozitou skoro ze sebe nedostala ani slovo, takže buď sama sebou, zdůrazni své přednosti, hezky se na rande připrav, ať máš ze sebe dobrý pocit. Pokud už jsi zamilovaná, tak to zkus v sobě potlačit a trochu ho ignorovat, třeba v něm ještě ten zájem probudíš (opět mluvím z vlastní zkušenosti) a v mezičase zkrátka buď v kontaktu i s jinými muži a třeba to nakonec budeš ty, koho někdo zaujme ještě víc. Já jsem randila, i když už jsem toho svého momentálního „osudového“ znala, protože člověk nikdy neví. Držím palce, ať to vyjde :* :kytka:

PS souhlasím s jdukolem, pro lepší pocit bych ty muže o tom kulhání informovala předem, ať se zbytečně nenervuješ, co na to řeknou. Pokud někomu padneš do oka, tak to určitě není zas tak velká překážka. A pokud by to někomu vadilo, tak se za něj z vysoka vykašli a říkej si, že za to nestál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat