Zamlklý potrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzu 27
Nováček 2 příspěvky 02.08.10 23:45
zamlkly potrat?

ahoj,potrebujem radu od skusenejsich mamin:)som v 12 tt,ale prestavam sa citit tehotna.posledne tyzdne uz ziadne nevolnosti,ziadny prirastok na vahe,citlivost na pachy..a dokonca aj citlivost a zadrziavanie vody v prsiach je uz len minimalne.nedavno som sa pristahovala do usa,cakam na zelenu kartu,takze bol vobec obrovsky problem najst lekara,ked sa podarilo.odisiel na dovolenku a vrati sa az za tyzden.som z celej situacie nervozna,nezda sa mi normalne sa citit v 12 tt stale menej tehotna.myslite,ze by mohlo ist o zamlkly potrat?diky moc za radu,je to moje prve tehotentvo.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nikita066
Extra třída :D 13195 příspěvků 02.08.10 23:55

ahoj Zuzy, myslím si, že je to jen tvůj strach. Pokud máš nějaký problém, skoč si na pohotovost. Ale že ti už je líp, tak bych se s toho spíš radovala. Pokud jsi ve 12tt tak končíš první trimestr. Takže bych se asi až tak nebála, měla jsem to taky tak.

zuzu 27
Nováček 2 příspěvky 03.08.10 00:06

tiez sa tym utesujem a hovorim si,ze som len hystericks :oops: ale ta strata napatia v prsiach ma vydesila,je to aj medzi symptomami :-? a celkove vsetky tehot symptomy u prec :zed: uz nech je ten drobec na svete!tehotenstvo ma pripravi o rozum

nikita066
Extra třída :D 13195 příspěvků 03.08.10 00:10

Neboj a nečti takové příspěvky ani témata. Užívej si, že v tobě roste nový život :palec:

jjelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.10 00:11

Ahoj, první těhu jsem zjistila v 6tt a prsa jsem měla citlivý jen do toho okamžiku. Jakmile jsem těhu zjistila, neměla jsem jediný příznak těhu. Při druhým těhu jsem neměla typický příznak ani jeden, to jsem jen prostě po milování věděla, že to vyšlo… a vyšlo, zjistila jsem těhu asi 3+4. Neboj se.

Fima
Nadpozemská drbna 29399 příspěvků 03.08.10 05:57

Zuzu myslím že se zbytečně jen nervuješ a zamlklé těhotenství to nebude. Já si zamlklým prošla, takže vím o co jde, ale u mě nebyli příznaky absolutně žádné. Ani mi nikdy předtím nebylo špatně, nebyla jsem unavená…nic., a nebýt toho, že jsem si udělala test, ani bych nevěděla že jsem těhotná. Nestresuj se.

nozu
Extra třída :D 12684 příspěvků 03.08.10 06:55

ahojky, buď v pohodě. na konci prvního trimestru jsem taky přestala mít citlivá prsa. a koukej na metřík ;-) všechno bude v naprostém pořádku. končíš prostě první trimestr a sním odeznívají těhotenské nevolnosti. teď si to budeš krásně užívat. a prosím tě, hlavně nečti ty příběhy se smutným koncem!!! to na klidu nikdy nepřidá. pohodové těhotenství :kytka:

oblacek
Echt Kelišová 8087 příspěvků 03.08.10 07:06

Zuzu :hug: , nechci Tě strašit, ale já to měla uplně stejně jak popisuješ, v 11tt jsem se přestala cítit těhotně, ale ani ve snu mě nenapadlo že by miminku mohlo přestat bít srdíčko 8-o . Ve 12tt jsem šla k Dr na běžnou poradnu a Dr řekl že miminku nebije srdíčko a že se jedná o zamlklý potrat :cry:
Teď při druhém těhotenství jsem běhala na UTz každý týden a náhodou když mi nebylo jeden den špatně už jsem byla na pohotovosti ať se podívají zda je miminko v pořádku… byla jsem hysterka ale po předešlé zkušenosti to nešlo jinak :oops: :-?
Buď opatrná s pohotovostma v USA. my jsme byli pojištění a přesto když jsem měla gyn-potíže a byli jsme na pohotovosti tak faktury pak za těch pár hodin strávených po nemocnici byli šílené :zed: . Něco proplatila pojišťovna ale něco jsme si hradili sami. řekla bych tak 500usd jsme zaplatili mi a zbytek pojišťovna. ultrazvuky jsou dost drahé a pokud si ho vyžádáš počítej pak z velkou fakturou :zed: .
Být tebou dám tomu čas (promiň vím že mě se to kecá) ale pokud nekrvácíš tak vyčke. Tělo může reagovat na posun času nebo na změnu podnebí atd… Držím palce aby to bylo OK.
Btw tu zelenou kartu závidím :think: :palec: jak dlouho jste zkoušeli?? taky každý rok dáváme, tak snad se nám jednou poštěstí :dance:
V kterém státu jsi?

Držím palce :hug:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 03.08.10 07:37

Hm, tak já jsem byla těhotná třikrát, poprvé jsem se netěhotně cítila celé těhotenství, druhé těhotenství sice skončilo ZT (přišlo se na to na UZ po 13tt, ale zamlklé už asi nějakou dobu bylo) ale špatně mi bylo pořád. Ve třetím těhotenství mi taky takhle kolem 12.tt přestalo být těhotně, ale po několika týdnech zase začalo a pro :poblion: jsem se víceméně až do porodu.

Zkus nemyslet na ZT, podle příznaků to nepoznáš. Kolem 12.tt nevolnosti a jiné příznaky ustávají (alespoň ve většině případů), takže spíš buď ráda a užívej si to :wink: . I kdyby sis udělala test, tak podle něj to taky nepoznáš. Nezbývá než čekat do dalšího UZ. Vím, že se to lehko řekne..

Držím pěstičky :kytka: .

Ewule0712
Závislačka 3621 příspěvků 03.08.10 08:09

To cítí hodně žen, já to tak měla až do 4.měs., pak mi bylo trošku špatně a od 6.měs. jsem zase jakoby těhotná nebyla :o)) Buď ráda a užívej si, dokud Ti není špatně a můžeš si zavázat tkaničky :o) A žádné černé myšlenky, to škodí vám oboum. Hodně štěstí a hlavně zdravíčko.

fragola
Generální žvanilka 24834 příspěvků 03.08.10 13:23

Zuzu, já bych se neplašila :wink: Neboj, bude to dobré :hug: BYla jsem těhotná po čtvrté a miminko se přestalo vyvíjet. Netušila jsme vůbec nic, blbě mi bylo pořád, a s úplným klidem jsem šla na kontrolní UZ, kde to se mnou málem seklo :-?
Nemysli na to, řekla bych, že je to jen tvůj blbý pocit. Za týden bude určitě všechno v pořádku :-D

Emmicka2012
Kecalka 369 příspěvků 29.09.13 08:55

Ahoj holky, potřebuju poradit. Dnes je to cca 17 dni co jsem to nedostala… 5 testu negativních… Mám bolesti v podbrisku, chodím furt curat a mám chutě… Jsem z toho zmatená… Myslíte ze jsem třeba byla těhotná a jedna se o zamlklý potrat? Prosim o nazory :,(

Run
Generální žvanilka 20665 příspěvků 29.09.13 09:00

@Emmicka2012 pochybuji, že je případné miminko tak velké, aby už tlačilo na měchýř. 5 negativních testů - to bude spíš vsugerované.

Emmicka2012
Kecalka 369 příspěvků 29.09.13 09:03

@Sibyla0 to ja vím ze by nebylo tak velké aby tlačítko na měchýř… Spíš mi šlo o to jestli se nejedna o zamlklý potrat

Ali-Ali
Extra třída :D 11133 příspěvků 29.09.13 09:07

Mam pocit, ze neni „zamlkly potrat“. bud zamlkle tehotenstvi - plod se prestane vyvijet nebo spontanni potrat - plod z tela sam odejde.
v obou pripadech by ti HCG prvni rostlo a tudiz by se to ukazalo na testu a pak az pomalu klesalo. pokud na testu nikdy nebyl ani duch, tak jsi tehotna na 99% nebyla.
videla bych to na jiny zdravotni problem.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama