Zánět lícního nervu

25.4.06 12:50

Zánět lícního nervu

Ahoj holky, moc to sem sice nepatří, ale radí se tu o všem, tak se Vás zeptám. Nemáte někdo zkušenost s touhle nemocí? Už mě to potkalo 2×, jednou před šesti lety a podruhé v prosinci (měsíc doma a měsíc v nemocnici), nedávali mi léky, jen jsem chodila na rehabku a rozhybavala…neprisli na pricinu, zaver byl z prochladnuti ci nejaky zanet. Od te doby me poboliva ta pulka obliceje, ted se to zhorsilo a mam i oteklou uzlinu, presne jako kdyz mi to zacinalo…nevite, co by se dalo delta, nejake preparaty nebo neco? Obličej se chráním před chladem..ale nechci jen čekat, jestli to zase propukne nebo ne, mám jet za 10 dní na dovču, díky Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3025
25.4.06 13:00

Ahoj Lucko, neporadím ti, ale polituju:). Moje mamka na to trpí už léta, vždycky když jí to ofoukne, trpí jak pes… Teď když bude hezky, tak to bude určo v pohodě!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
422
25.4.06 14:26

mozna bys mohla zkusit akupunkturu a homeopatii

Jinak vitamin B v megadavkach, nekdy i Magne B6, a mela bys mit vysetrene, jestli se za tim neskryva borelioza,.

Vic mne toho nenapada, drzim palce, at je lip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
25.4.06 14:32

No jestli to ma prijit, tak te to asi nemine. Urcite bych brala B vitamin. Na rehabilitaci se nahriva a masiruje. Tak trosku nahrivej a masiruj. My v praci masirovali, pokud si clovek nedonesl svuj krem, tak calciovkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama